Kozoroh   20.1.2018   Ilona

NOVÉ OHROMUJÍCÍ BRIEFINGY: MASOVÉ OBŽALOBY, CÍLENÁ ZATČENÍ A ODHALENÍ (2)

04.01.18   dr. David Wilcock
dr. David Wilcock

Dědeček strávil celkem 26 týdnů v týmu, který vyšetřoval a vyslýchal osamělého přeživšího z Roswellské havárie. Připojení děda k "projektu" skončilo, když měl být cestující převezen do dlouhodobého zařízení. Byl umístěn na palubu letadla USAF Transport, které mělo být posláno do Washingtonu, D.C. Letadlo a všichni na palubě zmizeli za záhadných a znepokojivých okolností během cesty/letu do Washingtonu, D.C. Mohlo by vás zajímat, že tři stíhací letouny, vyslané k prověření tísňového volání z transportu, zažily mnoho poruch elektrického selhání systému, když vstoupili do vzdušného prostoru posledního hlášeného místa transportu. Nenašla se žádná havárie ani trosky transportu. Tým byl rozpuštěn.


Bismut a „fragmenty Art Bella“

Především Pete Peterson, vysoce postavený informátor, navrhl systém pro extrakci bismutu do dlouhých tenkých drátů, protože cívky vyrobené z tohoto drátu by skutečně předvedly/ukázaly antigravitaci. Inženýři se potýkali s problémem, že tyto dráty nevydržely dostatečně dlouhou dobu, což Pete dokázal vyřešit. Poprvé mi o tom řekl v roce 2009. Nicméně, v roce 1996, moderátor rádia Coast to Coast - Art Bell, obdržel poštou podivné artefakty, které brzy nazval "Artovy fragmenty". Tyto prvky byly Artovy zaslány posluchačem, jehož otec byl patrně součástí ohledávacího/vyhledávacího týmu v případě Roswell.

Když se toto poprvé objevilo v dubnu 1996, tak to v komunitě UFO vyvolalo obrovskou senzaci. V tomto okamžiku jsem byl online pouze po dobu šesti měsíců. Art Bella odhadem sledovalo 20 milionů lidí, kteří poslouchali každý z jeho rozhlasových pořadů. V té době byla téměř nulová konkurence. Zde je skutečný obraz toho, co Art uviděl, když otevřel obálku z manilového konopí s částmi uvnitř ní, společně s americkou 25 centovou mincí pro porovnání velikosti.

Přečtěte si úryvek

Zde je příslušný úryvek z průlomové diskuse ohledně částí/dílů od původního informátora. Tato stránka již není online, s výjimkou archivu.org:

Artovy části: 18. dubna 1996 (https://web.archive.org/web/20011218012033/http://www.artbell.com/roscrash.html)

"Můj dědeček byl členem ohledávacího týmu, který byl poslán na místo havárie hned po incidentu. Zemřel v roce 1974, ale ne dříve, než se s některými z nás posadil, a pohovořil o incidentu. V současné době pracuji v armádě a jsem držitelem bezpečnostního průkazu a nechci "vyjít na veřejnost" a riskovat, že ztratím svou kariéru a pověření. Chtěl bych vám však stručně říct, co mi můj děd řekl o Roswellu. Ve skutečnosti vám svěřuji do úschovy "vzorky", které byly v držení mého dědečka, dokud nezemřel, a které jsem měl u sebe od doby, kdy se dal do pořádku jeho majetek.

Jak jsem to pochopil, tak pocházely z trosek UFO a byly mezi velkou várkou, která byla následně poslaná do Wright-Patterson AFB v Ohiu z Nového Mexika. Můj dědeček byl schopen si je "přivlastnit" a uvedl, že kovové vzorky jsou "čistý extrahovaný hliník". Všimnete si, že se zdá, že jsou staré a temperované, a byly uloženy v hedvábném papíru a v pytlících pro potomky. Mám je od roku 1974 a po značných úvahách a reflexích je dávám vám. Neváhejte a sdílejte je se svými přáteli v komunitě výzkumníků UFO."

 

Příběh se stává podivnějším

Otec tohoto informátora zřejmě obdržel telepatickou komunikaci od stále žijícího člena osazenstva/posádky plavidla, jak tento klasický článek dále odhalil: (https://web.archive.org/web/20011218012033/http://www.artbell.com/roscrash.html)
Osamělý přeživší byl nalezen uvnitř disku a bylo zřejmé, že jeho levá noha byla poraněná ... Dědeček byl součástí týmu, který šel s přeživším pasažérem. Tento člen posádky komunikoval prostřednictvím telepatických prostředků. Mluvil perfektně anglicky a sdělil:

"Disk byla "průzkumná loď", vyslaná ze "startovací lodi", která byla umístěna u dimensionální brány do Terranské sluneční soustavy, 32 světelných let od Terry (Země). Na Teře (Zemi) prováděli operace už více než 100 let. Další skupina prozkoumávala Mars a Io. Každé "průzkumná loď" měla tříčlennou posádku. "Startovací loď" měla stočlennou posádku (100) sto jedinců.

Dědeček strávil celkem 26 týdnů v týmu, který vyšetřoval a vyslýchal osamělého přeživšího z Roswellské havárie. Připojení děda k "projektu" skončilo, když měl být cestující převezen do dlouhodobého zařízení. Byl umístěn na palubu letadla USAF Transport, které mělo být posláno do Washingtonu, D.C. Letadlo a všichni na palubě zmizeli za záhadných a znepokojivých okolností během cesty/letu do Washingtonu, D.C. Mohlo by vás zajímat, že tři stíhací letouny, vyslané k prověření tísňového volání z transportu, zažily mnoho poruch elektrického selhání systému, když vstoupili do vzdušného prostoru posledního hlášeného místa transportu. Nenašla se žádná havárie ani trosky transportu. Tým byl rozpuštěn."

Elektrické poruchy jsou často spojeny s aktivitou portálu - ať už je to přirozené nebo technologické, jak jsem probíral ve své první knize "The Source Field Investigations". Několik scénářů o "částečném odhalení", o kterých jsme se dozvěděli, včetně nedávného restartu "Akt X", chtějí vrhnout nové světlo na příběh přeživšího člena posádky z Roswellu. Mnoho insiderů uvedlo, že tato bytost byla označována kódovým názvem EBE, jako "mimozemskou biologickou entitu". To může také být důvod, proč Spielberg zvolil podobně znějící termín ET pro svůj film stejného názvu.

Pamatujte, ... pokud americká vláda získala vrak z Roswellu, získala tím přístup k plavidlu, které bylo schopno mezihvězdného cestování. A pokud ho mohli studovat, analyzovat a provádět "zpětné inženýroství", pak bychom měli schopnost vzít ET domů. Ben Rich, druhý ředitel společnosti Lockheed Skunkworks, často zakončoval své rozhovory vtipem a řekl: "Vzdušné síly nám právě uzavřely smlouvu, abychom ETho vzali/vrátili domů." Mnoho vyšetřovatelů má podezření, že v tomto zdánlivém "vtipu", který řekl, je pravda.

 

Vyplývající efekty antigravitace

Při elektrické stimulaci těchto údajných artefaktů z Roswellu vědci, jako je Linda Moulton Howeová, viděli něco, co se zdá, že jsou antigravitačními účinky. Když byly "Artovy části" analyzovány v laboratoři kvůli jejich přesnému chemickému složení, bylo zjištěno, že mají velké množství bismutu ... a hořčíku. To je správně. Přesně tyto dva stejné prvky se právě objevily v tweetu Toma DeLonge ze 14. prosince o "neobvyklé slitině". DeLonge uvedl, že generují/vytvářejí antigravitaci a rozpouští hmotu při vysokém elektromagnetickém náboji. Můžete si přečíst přepis klasického programu z roku 1996, kde Art Bell diskutuje o těchto tajemných artefaktech s Richardem C. Hoaglandem.

You can read a transcript of a classic 1996 program where Art Bell discusses these enigmatic artifacts with Richard C. Hoagland here.

Toto je odkaz na článek Lindy Moulton Howe, kde vysvětluje, jak se v roce 1996 dostala do styku s touto stejnou bismutovo-hořčíkovou slitinou.

This is a link to a Linda Moulton Howe article explaining how she came into contact with this same bismuth-magnesium alloy back in 1996.

S tímto vším na mysli jsem byl velmi překvapen, když jsem uviděl, že stejná bismutovo-hořčíková slitina se objevuje i v "oficiálním odhalení/zveřejnění" o celých 21 let později. Alfa a Omega. Je možná, že později plánované fáze odhalení Toma DeLonge budou obsahovat diskusi o "Artových fragmentů". Dokonce ani kdyby nikdo jiný než Art neměl přístup k tomuto vraku, tak každý, kdo má vzorek tohoto materiálu, měl stále více jak 20 let na to, aby z něj vytvořil funkční prototypy.

 

Úplné schválení od senátora Harryho Reida

V tentýž den, kdy se objevily bombézní/senzační články, tj.16. prosince 2017, senátor Harry Reid tweetoval překvapivě otevřený souhlas/podporu odhalení. Reidův tweet říká, že "jde o ... národní bezpečnost"; ve spojení s faktem, že odhalení pochází/vychází  z "Programu identifikace hrozby" v Pentagonu, má mnoho vyšetřovatelů obavy. Myšlenka, že UFO může být "hrozbou pro národní bezpečnost", byla od samého počátku neustálým rysem podněcování/vyvolávání strachu ze strany Deep State. Přesto po celou tu dobu nebyla nikdy proti nám provedena žádná otevřeně nepřátelská akce čímkoliv, co by bylo příbuzné UFO, ať už se jedná o jedno z našich či jedno z 'jejich'.

-pokračování-

 
 

(c)2018 David Wilcock
(c)2018 Translation: Lucie Sadílková

oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 9.5 (23 hodnocení) zobrazeno: 2803x (dnes: 32x)

Článek je součástí seriálu "NOVÉ OHROMUJÍCÍ BRIEFINGY"

Populární dr. Dawid Wilcock v tomto materiálu pečlivě analyzuje sled událostí, který by měl vést k procesu tzv. "častečného" a ve své druhé fázi úplného "Odhalení". Nacházíme se e velmi důležitém období, které je pro nás všechny nadějí k nastartování zcela nového a mnohem spravedlivějšího "světového řádu".
exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2018
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics