Střelec   18.12.2017   Miloslav

REGENERACE PLEMEN A PŘÍPRAVA NA ROK 2017 - STUDENTSKÉ POZNÁMKY Z ESOTERICKÉ ŠKOLY "MODRÉ SVĚTLO" JAROSLAVA CHVÁTALA (46)

07.12.17   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Odkud ale bere spojitý symbiotický systém člověk-planeta energii pro vzestup do 5D? Bere ji z ústředního energetického  rezervoáru  jakési jednotné praenergie, která je matkou všech ostatních diverzifikovaných typů energie. Tato praenergie se řídí ještě podle jiných principů a zákonů. Na rozdíl od vnitřních interních zákonů planety a člověka, musí planeta a člověk alespoň do určité míry zohlednit  další univerzální principy, které jsou ve hře. Planeta a člověk používají tuto praenergii ke svému vlastnímu posunu. Energie se řídí podle vlastních principů, kterým se člověk musí přizpůsobit. Jakákoliv diverzifikovaná energie je odnoží praenergie. Hovoříme o symbióze, já jako člověk jsem výrazem této energie a tudíž jsem s ní spojen. Ve svém životě mám svoje individuální principy a zákony, které formují můj světonázor, žebříček hodnot atd. ale všichni dohromady se do určité míry musíme řídit univerzálními principy, které jsou vázány na praenergii.


Článek není zobrazen v plném rozsahu. Pro jeho plné zobrazení musíte být přihlášen(a) a mít řádně uhrazené předplatné.

Chcete-li se stát čtenářem magazínu Matrix 2001 a mít přístup k obsahu toho článku, návod k registraci a aktivaci předplatného najdete po kliknutí zde »


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Prosinec
2017
Po Út St Čt So Ne
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics