Střelec   18.12.2017   Miloslav

VZOREC ZDRAVÍ: NAŠE NELINEÁRNÍ BYTÍ S JOEM DISPENZOU

07.12.17   Redakce
Redakce

Když z těla vystoupíme za fyzický svět, abychom kontaktovali naše vyšší já, můžeme manifestovat neskutečné léčení a tvořivost. Dr. Joe Dispenza vysvětluje, že šišinka hraje klíčovou roli ve vyvolání kundalini a propojuje nás s našimi nelineárními částmi bytí. Tento rozhovor byl původně vysílán 31. července 2013.Neurovědec, chiropraktik a autor Dr. Joe Dispenza dodává lidem sílu, aby měnili zevnitř. Dr. Dispenza kombinuje pole kvantové fyziky, neurovědy, mozkové chemie, biologie a genetiky, aby učil, jak přeprogramovat mozek za účelem zdraví a štěstí. Tisíce lidem pomohl pozměnit jejich myšlení skrze vědecky ověřené neurofyziologické principy.


Po delší přestávce, se opět vracíme k poměrně hodně zajímavému seriálu dokumentů, které v české verzi vysíláme pod názvem "Vzorec zdraví". Oblast alternativního medicínského přístupu k lidskému organismu, včetně psychické a mentální oblasti, je v současné hektické době, velmi preferovanou záležitostí.

Věříme, že další nová témata pro Vás milí diváci budou obohacujícím zdrojem inspirace. Pořadem provází a se svými hosty si povídá, nám již dobře známá moderátorka Regina Meredith. Když z těla vystoupíme za fyzický svět, abychom kontaktovali naše vyšší já, můžeme manifestovat neskutečné léčení a tvořivost. Dr. Joe Dispenza vysvětluje, že šišinka hraje klíčovou roli ve vyvolání kundalini a propojuje nás s našimi nelineárními částmi bytí. Tento rozhovor byl původně vysílán 31. července 2013.

Neurovědec, chiropraktik a autor Dr. Joe Dispenza dodává lidem sílu, aby měnili zevnitř. Dr. Dispenza kombinuje pole kvantové fyziky, neurovědy, mozkové chemie, biologie a genetiky, aby učil, jak přeprogramovat mozek za účelem zdraví a štěstí. Tisíce lidem pomohl pozměnit jejich myšlení skrze vědecky ověřené neurofyziologické principy.

Pojďme se společně podívat na třicátou šestou epizodu  I. série s názvem „Naše nelineární bytí s Joem Dispenzou", která je součástí seriálu "Vzorec zdraví". Hledejte v novinkách nebo v příslušném seriálu v sekci "GAIA - VIDEA".

 Další epizoda by měla vyjít  14. 12. 2017.


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 dosud nehodnocen zobrazeno: 521x (dnes: 2x)
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Prosinec
2017
Po Út St Čt So Ne
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics