Vodnář   24.1.2018   Milena

HLUBOKÝ VESMÍR: SKUTEČNÁ HISTORIE KOSMICKÉHO ZÁVODU

15.11.17   Redakce
Redakce

Náš tým badatelů odhaluje historii tajných kosmických programů ukázkou, jak nacistické Německo objevilo antigravitační technologii a jak ji zdokonalili americké programy, jako projekt Paperclip. Vojensko-průmyslový komplex vše drží v utajení. S programy Mercury a Apollo se Amerika statečně vydala do vesmíru před zraky všech přítomných. Mezitím vědecké pokroky dosažené díky pádu nacistického režimu vyústily v utajenou cestu ke hvězdám s technologií nulového bodu a antigravitací.


Vážení diváci české verze TV Gaia. Jako novinku pro sychravé listopadové a prosincové večery jsme pro vás připravili druhou sérii oblíbeného dokumentárního seriálu "Hluboký vesmír". Ti, kteří si u nás předplácí hosting již delší dobu, si asi budou dobře pamatovat na některé epizody z první série. Mimoto máte možnost si je kdykoliv znovu shlédnout a oživit si tak paměť.

Z hlediska koncepce obsahu, je však druhá série nastavená trochu jiným a my zde v redakci doufáme, že ještě poutavějším způsobem. Dovolte nám tedy popřát mnoho hezkých, ale i poučných zážitků při sledování připravovaných epizod.

Náš tým badatelů odhaluje historii tajných kosmických programů ukázkou, jak nacistické Německo objevilo antigravitační technologii a jak ji zdokonalili americké programy, jako projekt Paperclip. Vojensko-průmyslový komplex vše drží v utajení.

S programy Mercury a Apollo se Amerika statečně vydala do vesmíru před zraky všech přítomných. Mezitím vědecké pokroky dosažené díky pádu nacistického režimu vyústily v utajenou cestu ke hvězdám s technologií nulového bodu a antigravitací.

Takže pojďme se podívat na druhou epizodu II. série,  jež se jmenuje "Skutečná historie kosmického závodu" a která je součástí seriálu "Hluboký Vesmír". Hledejte v novinkách, nebo v příslušném seriálu v sekci "GAIA TV".

 Další epizoda tohoto seriálu by měla vyjít v úterý 22. 11. 2017.


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 dosud nehodnocen zobrazeno: 622x (dnes: 1x)
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2018
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics