Vodnář   24.1.2018   Milena

VÍCE NEŽ MÝTUS: MAYSKÉ CHRÁMY V DŽUNGLI

14.11.17   Redakce
Redakce

Zkoumáním posvátných míst, soch a textů mayské civilizace Erich von Däniken odhaluje, že starověcí bohové v mayském světě byly mimozemské humanoidní bytosti. Hlavní z nich je Quetzalcóatl/Kukulkan, který sestoupil z nebes, aby lidstvu přinesl pokročilá učení. Vyobrazení těchto bytostí můžeme nalézt po celé Střední Americe na posvátných nalezištích Tikal, Chichén Itzá a Tulum. Datum jejich původního sestupu je zakódováno v mayském kalendáří, což možná mohou potvrdit nálezy ve starověké hrobce pod pyramidou v Palenque.


Pro diváky a příznivce české verze "TV Gaia" jsme připravili opět nový seriál dokumentů. Jednotlivé epizody budou věnovány především archeo-astronautice a bílým místům lidské historie.  Jde o soubor témat, která jsou v dnešní době stále velmi aktuální, neboť jak mnozí ví, jedna z  nejvíce manipulovaných oblastí, je právě lidská historie. Jednotlivými epizodami nás bude provázet legendární Erich von Däniken.

Zkoumáním posvátných míst, soch a textů mayské civilizace Erich von Däniken odhaluje, že starověcí bohové v mayském světě byly mimozemské humanoidní bytosti. Hlavní z nich je Quetzalcóatl/Kukulkan, který sestoupil z nebes, aby lidstvu přinesl pokročilá učení.

Vyobrazení těchto bytostí můžeme nalézt po celé Střední Americe na posvátných nalezištích Tikal, Chichén Itzá a Tulum. Datum jejich původního sestupu je zakódováno v mayském kalendáří, což možná mohou potvrdit nálezy ve starověké hrobce pod pyramidou v Palenque.

Takže pojďme se podívat na desátou epizodu I. série,  jež se jmenuje "Mayské chrámy v džungli" a která je součástí seriálu "Více než mýtus". Hledejte v novinkách, nebo v příslušném seriálu v sekci "GAIA TV".

 Další epizoda tohoto seriálu by měla vyjít v úterý 21. 11. 2017.


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 dosud nehodnocen zobrazeno: 650x (dnes: 1x)
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2018
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics