Váhy   22.10.2017   SabinaVZOREC ZDRAVÍ: SUPER POTRAVINY: ALOE VERA A MOŘSKÉ ŘASY S MIKEM ADAMSEM

12.10.17   Redakce
Redakce

Zvýšená koncentrace, účinnější imunitní funkce, obnova kůže – mnoho dnešních doplňků tvrdí velké účinky, ale skutečnost je jiná. Dnes jsou ale na trhu skryté super potraviny. Mike Adams mluví o úžasných výhodách dvou super potravin – aloe vera a mořských řas. Mike Adams je známý autor na témata přírodního zdraví, výživy a léčení vážných nemocí za použití rostlinné medicíny. Po dlouhém studiu skutečných příčin nemocí vytvořil obří soukromou výzkumnou sbírku a napsal více jak 1500 článků o zdraví.


Po delší přestávce, se opět vracíme k poměrně hodně zajímavému seriálu dokumentů, které v české verzi vysíláme pod názvem "Vzorec zdraví". Oblast alternativního medicínského přístupu k lidskému organismu, včetně psychické a mentální oblasti, je v současné hektické době, velmi preferovanou záležitostí.

Věříme, že další nová témata pro Vás milí diváci budou obohacujícím zdrojem inspirace. Pořadem provází a se svými hosty si povídá, nám již dobře známá moderátorka Regina Meredith.

Zvýšená koncentrace, účinnější imunitní funkce, obnova kůže – mnoho dnešních doplňků tvrdí velké účinky, ale skutečnost je jiná. Dnes jsou ale na trhu skryté super potraviny. Mike Adams mluví o úžasných výhodách dvou super potravin – aloe vera a mořských řas.

Mike Adams je známý autor na témata přírodního zdraví, výživy a léčení vážných nemocí za použití rostlinné medicíny. Po dlouhém studiu skutečných příčin nemocí vytvořil obří soukromou výzkumnou sbírku a napsal více jak 1500 článků o zdraví.

Pojďme se společně podívat na dvacátou osmou  epizodu  I. série s názvem „Super potraviny: Aloe vera a mořské řasy s Mikem Adamsem", která je součástí seriálu "Vzorec zdraví". Hledejte v novinkách nebo v příslušném seriálu v sekci "GAIA - VIDE|A".

 Další epizoda by měla vyjít  19. 10. 2017.


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 dosud nehodnocen zobrazeno: 456x (dnes: 5x)
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Říjen
2017
Po Út St Čt So Ne
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics