Střelec   18.12.2017   Miloslav

FALEŠNÉ VLAJKY: FALEŠNÉ VLAJKY A ZMĚNA REŽIMU

11.10.17   Redakce
Redakce

Richard Dolan objasňuje kroky využívané k dosažení revoluce v zahraničních zemích a k zavedení přívětivé vlády. To se stane zřejmé, jak detailně popisuje události po 2. světové válce, kdy Spojené státy dohnaly falešné vlajky k dokonalosti, aby dosáhly změn režimu v mezinárodním měřítku. Vidíme, jak proběhla operace Ajax v Íránu, Invaze v zátoce Sviní a operace Mongoose na Kubě společně s událostmi vedoucími k válce ve Vietnamu. Varuje nás, že kdykoliv má vláda v úmyslu napadnout jinou zemi, musíme se hluboce nadechnout a zkoumat, co se skutečně děje.


Vážení přátelé a příznivci našeho internetového magazínu Matrix-2001 a české verze "TV Gaia".  Jsme rádi, že s koncem prázdnin vám můžeme představit první ze série zcela nových filmových dokumentů, který se jmenuje "Falešné vlajky". Jak již sám název napovídá, budeme se zde zaobírat především různorodými konspiračními tématy, které se nějakým způsobem dotýkají tzv. "černých projektů" a operací pod "falešnými vlajkami".

Jednotlivými epizodami nás bude provázet odborník na slovo vzatý - dr. Richard Dolan, který se dlouhodobě  svým vlastním  svým vlastním výzkumem na výše uvedená témata specializuje. Richard Dolan objasňuje kroky využívané k dosažení revoluce v zahraničních zemích a k zavedení přívětivé vlády. To se stane zřejmé, jak detailně popisuje události po 2. světové válce, kdy Spojené státy dohnaly falešné vlajky k dokonalosti, aby dosáhly změn režimu v mezinárodním měřítku.

Vidíme, jak proběhla operace Ajax v Íránu, Invaze v zátoce Sviní a operace Mongoose na Kubě společně s událostmi vedoucími k válce ve Vietnamu. Varuje nás, že kdykoliv má vláda v úmyslu napadnout jinou zemi, musíme se hluboce nadechnout a zkoumat, co se skutečně děje.

Pojďme se tedy podívat na sedmou  epizodu  I. série,  jež se jmenuje "Falešné vlajky a změna režimu" a která je součástí seriálu "Falešné vlajky". Hledejte v novinkách, nebo v příslušném seriálu v sekci "GAIA TV".

 Další epizoda tohoto seriálu by měla vyjít v pondělí 18. 10. 2017.


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 dosud nehodnocen zobrazeno: 445x (dnes: 1x)
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Prosinec
2017
Po Út St Čt So Ne
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics