Váhy   22.10.2017   SabinaVÍCE NEŽ MÝTUS: ÚVODNÍ PREZENTACE

19.09.17   Redakce
Redakce

Představujeme nový pořad od Gaia TV. Erich von Däniken nás bere za hranice mýtů a legend, aby prezentoval alternativní pohled na historické události, megalitické stavby a archeologické objevy. V každé epizodě nás osobně provede nálezy definující náš pohled na svět a historií, na které jsme postavili naši moderní společnost. Připojte se k vonu Dänikenovi a společně zkoumejte pradávnou astronomii.


Pro diváky a příznivce české verze "TV Gaia" jsme připravili opět nový seriál dokumentů. Jednotlivé epizody budou věnovány především archeo-astronautice a bílým místům lidské historie.

Jde o soubor témat, která jsou v dnešní době stále velmi aktuální, neboť jak mnozí ví, jedna z  nejvíce manipulovaných oblastí, je právě lidská historie. Jednotlivými epizodami nás bude provázet legendární Erich von Däniken.

Představujeme nový pořad od Gaia TV. Erich von Däniken nás bere za hranice mýtů a legend, aby prezentoval alternativní pohled na historické události, megalitické stavby a archeologické objevy.

V každé epizodě nás osobně provede nálezy definující náš pohled na svět a historií, na které jsme postavili naši moderní společnost. Připojte se k vonu Dänikenovi a společně zkoumejte pradávnou astronomii.

Takže pojďme se podívat na úvodní prezentaci seriálu dokumentárních pořadů, které jsme nazvali - "Více než mýtus".


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 dosud nehodnocen zobrazeno: 489x (dnes: 3x)
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Říjen
2017
Po Út St Čt So Ne
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics