Vodnář   23.1.2018   Zdeněk

Jaké výhody získám předplacením magazínu?

Každý předplatitel bude mít nárok na tyto výhody:

 1. Věrní čtenáři budou mít k dispozici následující zvýhodnění: čtenář s předplatným nepřerušeným po dobu 360 dnů - počítáno od 1.1.2011 - bude mít po této době nárok na zakoupení 1 měsíce za cenu 1,- Kč.
 2. Přednostní zařazení do kurzů, seminářů, přednášek a dalších odborných školících akcí pořádaných pod hlavičkou Studia Esoterních Věd!
 3. Nárok na slevu ve výši 10% na kurzy, přednášky, semináře, přednášky a další odborné školící akce pořádané pod hlavičkou Studia Esoterních Věd. (Studenti iniciačního projektu Modré Světlo budou mít vždy po 12-ti měsících nepřerušeného předplatného v následujících 12-ti měsících nárok na slevu jednoho studijního setkání "MS"; ve výši 50% + 10% slevy na další akce pořádané pod hlavičkou Studia Esoterních Věd).
 4. Nárok na slevu ve výši 10% z nabízených produktů od chvíle zprovoznění “Matrix Shop“. Matrix Shop bude zprovozněn od od 1. ledna roku 2011. Bude pevnou součástí internetových stránek Matrix-2001. Základní komoditou budou exkluzivní přednášky Jaroslava Chvátala ve formátu audio nebo video o průměrné délce 2 hodiny, z obsahového hlediska půjde o informace nezveřejněné v oficiálních médiích, a specializované písemné manuskripty na různá témata atp.

Pan Jaroslav Chvátal v posledních letech bohužel nemá dostatek prostoru na to, aby se věnoval především v České a Slovenské republice přednáškovým akcím. Na druhé straně má díky svým kontaktům po celém světě k dispozici obrovské množství aktuálního a velmi zásadního materiálu, které je podstatně hlubší povahy, než obsah klasických reportáží. Díky tomu, vždy po dobu aktivního předplatného má předplatitel volný přístup do “ZÓNY ZASVĚCENÍ“, kde se nachází špičkové studijní materiály formou specifických přednášek pana Jaroslava Chvátala.

 1. Povaha, anatomie a mechanismus fungování "Systému" (Matrixu)
 2. Nástroje elektronické manipulace lidské společnosti a možnosti individuální imunizace
 3. Nástroje chemická manipulace lidské společnosti a možnosti individuální imunizace
 4. Nástroje biologické manipulace lidské společnosti a možnosti individuální imunizace
 5. Energetické systémy planety Země, jejich anatomie a praktický způsob využití jejich potenciálnu v každodenním životě
 6. Kvantová bioenergetika: Využití bioenergetických systému lidského těla a životního prostředí pro stimulaci svého životního růstu
 7. Anatomie a práce s energetickými centry umístěnými v časových akupunkturních bodech lidské historie
 8. Detailní analýzy s odhalením pravdivých skutečností o pozadí klíčových událostí lidské historie. Exkluzivní využití utajovaných materiálů.
 9. Tajné technologie, jejich vývoj, způsob použití včetně uvolnění informací ohledně jejich nasazení v praxi
 10. Uvolnění komplexního iniciačního materiálu inteligence Annunaki
 11. Uvolnění informací týkající se tajného biologického výzkumu, tvorby bakteriálních a virových náloží, včetně biochemické produkce cílených vakcín proti obyvatelstvu.
 12. Uvolnění informací týkající se utajovaného paralelního kosmického výzkumu naší Sluneční soustavy
 13. Uvolnění informací týkající se utajovaného výzkumu gravitační energie
 14. Speciální kategorie s uvolněním informací ohledně utajovaného výzkumu Měsíce a Marsu
 15. Uvolnění informací týkající se prognostických utajovaných analýz vývoje lidské společností po roce 2012 - 2022

a mnoho dalšího ...

Postupem času by měly být tyto zasvěcovací přednášky v textové podobě doplněné audiosouborem, kde si budou moci předplatitelé stáhnout ve formátu mp3 dalších 45 až 60 minut navazující přednášky na dané téma.

Každý výše uvedený okruh bude sestaven z poměrně rozsáhlé série jednotlivých přednášek v psané podobě a audiopodobě. Předplatitelé si tak budou moci sami tvořit poměrně obsáhlou knihovnu velmi cenného studijního materiálu.

< zpět na seznam častých dotazů


exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2018
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics