Střelec   23.11.2017   Klement

Jak prodloužit předplatné?

Pro úspěšné prodloužení předplatného je nutné ve Vašem uživatelském účtu vytvořit NOVOU OBJEDNÁVKU PŘEDPLATNÉHO dle Vašich požadavků, která bude obsahovat NOVÝ VARIABILNÍ SYMBOL pro Vaši platbu.


Přihlášení

návod - postup přihlášení Objednávku předplatného můžete vytvořit po přihlášení do Vašeho uživatelského účtu. Přihlášení provedete v pravém horním rohu internetové stránky magazínu využitím označených polí "jméno", "heslo" a tlačítka "přihlásit". Jednoduše vyplňte Vaše jméno a heslo do označených polí a potvrďte tlačítkem "přihlásit". Pokud jsou Vaše přihlašovací údaje zadány správně, přihlášení proběhne úspěšně a v totožné oblasti internetové stránky se objeví Vaše přihlašovací jméno a základní nabídka funkcí Vašeho uživatelského účtu sestávájící z následujících položek:

  • profil/funkce
  • předplatné
  • odhlásit

Vytvoření objednávky předplatného

Kliknutím na odkaz "předplatné" v základní nabídce funkcí Vašeho uživatelského účtu přejde na stránku s historií Vašeho předplatného. Ve spodní části této stránky se nachází seznam funkcí. Kliknutím na funkci "Objednávka předplatného" se dostanete na stránku, kde můžete vytvořit objednávku předplatného pro Váš uživatelský účet.
V tabulce "Předplatné" vyberte kliknutím vhodný tarif dle vlastního výběru, měnu (Kč pro Českou republiku, EUR pro Slovenskou republiku nebo EUR pro ostatní země). Pokud požadujete zaslání daňového dokladu, zatrhněte možnost "přeji si zaslat doklad na mojí e-mailovou adresu: ...". Po označení položek pokračujte stisknutím tlačítka "Objednat".
Na stránce "Předplatné - rekapitulace objednávky" máte možnost kontroly připravené objednávky předplatného, kterou jste zahájili v předešlém kroku. Uživatelé požadující zaslání dokladu musí na této stránce úspěšně vyplnit svoje fakturační údaje pro vytvoření daňového dokladu.* Připravenou objednávku předplatného můžete nyní případně změnit klknutím na tlačítko "Zpět". Pokud jsou všechy údaje v připravené objednávce v pořádku, pokračujte kliknutím na tlačítko "Potvrdit objednávku". Pole "poznámka" můžete využít pro doplňující zprávu k Vaší objednávce pro administrátora.

*Uživatelům požadujícím zaslání daňového dokladu bude tento doklad zaslán e-mailem v elektronické podobě do 14ti dnů od přijetí platby předplatného. V případě že se tak nestane, kontaktujte nás na adrese admin@matrix-2001.cz.


Úhrada objednávky předplatného

Po úspěšném potvrzení objednávky byla objednávka uložena do systému. Na stránce "Předplatné - detail objednávky" v tabulce "Předplatné" jsou Vám k dipozici údaje potřebné pro uhrazení objednávky - číslo účtu, variabilní symbol a další údaje. Zároveň byl na Vaší e-mailovou adresu odeslán e-mail s těmito údaji.
Po úhradě dle sdělených údajů Vám bude do 5-ti pracovních dnů zaregistrováno předplatné u Vašeho uživatelskéhu účtu. V případě že se tak nestalo, kontaktujte nás na adrese admin@matrix-2001.cz.

Platnost vytvořené objednávky je 14 dnů. Platba zaslaná po vypršení platnosti objednávky nebude přijata a bude Vám po odečtení nákladů provozovatele navrácena.

Přehled o Vámi vytvořených objednávkách a možnost jejich případného zrušení najdete pod odkazem "profil/funkce" v základní nabídce funkcí Vašeho uživatelského účtu (viz. Přihlášení) a po kliknutí na položku "Přehled objednávek předplatného" v části "Funkce".

< zpět na seznam častých dotazů


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Listopad
2017
Po Út St Čt So Ne
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics