Střelec   23.11.2017   Klement

Jak objednat předplatné?

Pro úspěšné zaregistrování Vašeho předplatného jsou nutné následující 4 kroky:

 1. Registrace
 2. Přihlášení
 3. Vytvoření objednávky předplatného
 4. Úhrada objednávky předplatného

Podrobnosti ke každému z kroků najdete v následujím textu.


Registrace

Registraci nového uživatelského účtu v internetovém magazínu Matrix 2001 provedete na stránce “Registrace“ vyplněním registračního formuláře*. Aby registrace proběhla úspěšně, hvězdičkou označená pole formuláře musí být vyplněna. Věnujte prosím pozornost také správnému vyplnění kontrolního kódu ve spodní části formuláře. Kontrolní kód sestává ze čtyř znaků a jednoho znaku, který musí být do kontrolního kódu doplněn dle nápovědy pod políčkem kontrolního kódu. Po správném doplnění má tedy kontrolní kód celkem pět znaků. Pro úspěšné dokončení registrace je nutné vyjádřit souhlas s Podmínkami členství, které jsou ve formuláři zobrazeny.
Po úspěšném odeslání registračních údajů vyčkejte na doručení potvrzovacího e-mailu na Vámi zadanou e-mailovou adresu (přibližně do 30ti minut by se měl e-mail zobrazit, kontrolujte případně složku spam - v případě přísného nastavení spamfiltru může e-mail dorazit i do této složky). Potvrzovací e-mail obsahuje Vámi zadané registrační údaje a odkaz na potvrzení platnosti registrace (v případě že se tak nestalo, kontaktujte nás na adrese admin@matrix-2001.cz). Kliknutím na odkaz potvrdíte platnost registrace a Váš účet bude aktivován a připraven k přihlášení.

*Pokud již máte registraci za sebou a jste majitelem uživatelského účtu v internetovém magazínu Matrix 2001, část Registrace můžete přeskočit.


Přihlášení

Po úspěšně dokončené registraci jste majitelem uživatelského účtu v internetovém magazínu Matrix 2001. Pro přihlášení do Vašeho uživatelského účtu potřebujete Vaše jméno a heslo zadané při “Registraci“*.
návod - postup přihlášení Přihlášení do Vašeho uživatelského účtu v internetovém magazínu Matrix 2001 provedete v pravém horním rohu internetové stránky magazínu využitím označených polí "jméno", "heslo" a tlačítka "přihlásit". Jednoduše vyplňte Vaše jméno a heslo do označených polí a potvrďte tlačítkem "přihlásit". Pokud jsou Vaše přihlašovací údaje zadány správně, přihlášení proběhne úspěšně a v totožné oblasti internetové stránky se objeví Vaše přihlašovací jméno a základní nabídka funkcí Vašeho uživatelského účtu sestávájící z následujících položek:

 • profil/funkce
 • předplatné
 • odhlásit

*Pokud již máte registraci za sebou, ale nepamatujete si nebo nemůžete dohledat Vaše přihlašovací jméno a heslo, využijte možnost získání zapomenutého hesla na stránce “Zapomenuté heslo“.


Vytvoření objednávky předplatného

Kliknutím na odkaz "předplatné" v základní nabídce funkcí Vašeho uživatelského účtu přejde na stránku "Předplatné - objednávka", kde můžete vytvořit objednávku předplatného pro Váš uživatelský účet.
V tabulce "Předplatné" vyberte kliknutím vhodný tarif dle vlastního výběru, měnu (Kč pro Českou republiku, EUR pro Slovenskou republiku nebo EUR pro ostatní země). Pokud požadujete zaslání daňového dokladu, zatrhněte možnost "přeji si zaslat doklad na mojí e-mailovou adresu: ...". Po označení položek pokračujte stisknutím tlačítka "Objednat".
Na stránce "Předplatné - rekapitulace objednávky" máte možnost kontroly připravené objednávky předplatného, kterou jste zahájili v předešlém kroku. Uživatelé požadující zaslání dokladu musí na této stránce úspěšně vyplnit svoje fakturační údaje pro vytvoření daňového dokladu.* Připravenou objednávku předplatného můžete nyní případně změnit klknutím na tlačítko "Zpět". Pokud jsou všechy údaje v připravené objednávce v pořádku, pokračujte kliknutím na tlačítko "Potvrdit objednávku". Pole "poznámka" můžete využít pro doplňující zprávu k Vaší objednávce pro administrátora.

Ceny předplatného

Česká rep. Slovenská rep. Zbytek světa
30 dnů 196,- Kč 8,50 € 10,50 €
90 dnů 550,- Kč 23,- € 27,50 €
180 dnů 990,- Kč 38,50 € 49,50 €
360 dnů 1870,- Kč 72,50 € 88,- €

Uvedené ceny jsou včetně DPH 21%

*Uživatelům požadujícím zaslání daňového dokladu bude tento doklad zaslán e-mailem v elektronické podobě do 14ti dnů od přijetí platby předplatného. V případě že se tak nestane, kontaktujte nás na adrese admin@matrix-2001.cz.


Úhrada objednávky předplatného

Po úspěšném potvrzení objednávky byla objednávka uložena do systému. Na stránce "Předplatné - detail objednávky" v tabulce "Předplatné" jsou Vám k dipozici údaje potřebné pro uhrazení objednávky - číslo účtu, variabilní symbol a další údaje. Zároveň byl na Vaší e-mailovou adresu odeslán e-mail s těmito údaji.
Po úhradě dle sdělených údajů Vám bude do 5-ti pracovních dnů zaregistrováno předplatné u Vašeho uživatelskéhu účtu. V případě že se tak nestalo, kontaktujte nás na adrese admin@matrix-2001.cz.

Platnost vytvořené objednávky je 14 dnů. U platby zaslané po vypršení platnosti objednávky si provozovatel vyhrazuje právo ji nepřijmout a po odečtení nákladů Vám zbylou částku zaslat zpět.

Přehled o Vámi vytvořených objednávkách a možnost jejich případného zrušení najdete pod odkazem "profil/funkce" v základní nabídce funkcí Vašeho uživatelského účtu (viz. Přihlášení) a po kliknutí na položku "Přehled objednávek předplatného" v části "Funkce".


Jaké výhody získám předplacením magazínu?

Každý předplatitel bude mít po 12-ti měsících nepřerušeného předplatného dalších 12 měsíců nárok na tyto výhody:

 1. Přednostní zařazení do kurzů, seminářů, přednášek a dalších odborných školících akcí pořádaných pod hlavičkou Studia Esoterních Věd!
 2. Nárok na slevu ve výši 10% na kurzy, přednášky, semináře, přednášky a další odborné školící akce pořádané pod hlavičkou Studia Esoterních Věd&. (Studenti iniciačního projektu Modré Světlo budou mít vždy po 12-ti měsících nepřerušeného předplatného v následujících 12-ti měsících nárok na slevu jednoho studijního setkání "MS"; ve výši 50% + 10% slevy na další akce pořádané pod hlavičkou Studia Esoterních Věd
 3. Všichni předplatitelé budou mít vždy po 12-ti měsících nepřerušeného předplatného nárok po dobu 12-ti měsíců na slevu 5% z nabízených produktů od chvíle zprovoznění “Matrix Shop“ (knihy, DVD filmy, videopřednášky, audiopřednášky a další.).

Pan Jaroslav Chvátal v posledních letech bohužel nemá dostatek prostoru na to, aby se věnoval především v České a Slovenské republice přednáškovým akcím. Na druhé straně má díky svým kontaktům po celém světě k dispozici obrovské množství aktuálního a velmi zásadního materiálu, které je podstatně hlubší povahy, než obsah klasických reportáží. Díky tomu, vždy po dobu aktivního předplatného má předplatitel volný přístup do “ZÓNY ZASVĚCENÍ“, kde se nachází špičkové studijní materiály formou specifických přednášek pana Jaroslava Chvátala.

 1. Povaha, anatomie a mechanismus fungování "Systému" (Matrixu)
 2. Nástroje elektronické manipulace lidské společnosti a možnosti individuální imunizace
 3. Nástroje chemická manipulace lidské společnosti a možnosti individuální imunizace
 4. Nástroje biologické manipulace lidské společnosti a možnosti individuální imunizace
 5. Energetické systémy planety Země, jejich anatomie a praktický způsob využití jejich potenciálnu v každodenním životě
 6. Kvantová bioenergetika: Využití bioenergetických systému lidského těla a životního prostředí pro stimulaci svého životního růstu
 7. Anatomie a práce s energetickými centry umístěnými v časových akupunkturních bodech lidské historie
 8. Detailní analýzy s odhalením pravdivých skutečností o pozadí klíčových událostí lidské historie. Exkluzivní využití utajovaných materiálů.
 9. Tajné technologie, jejich vývoj, způsob použití včetně uvolnění informací ohledně jejich nasazení v praxi
 10. Uvolnění komplexního iniciačního materiálu inteligence Annunaki
 11. Uvolnění informací týkající se tajného biologického výzkumu, tvorby bakteriálních a virových náloží, včetně biochemické produkce cílených vakcín proti obyvatelstvu.
 12. Uvolnění informací týkající se utajovaného paralelního kosmického výzkumu naší Sluneční soustavy
 13. Uvolnění informací týkající se utajovaného výzkumu gravitační energie
 14. Speciální kategorie s uvolněním informací ohledně utajovaného výzkumu Měsíce a Marsu
 15. Uvolnění informací týkající se prognostických utajovaných analýz vývoje lidské společností po roce 2012 - 2022

a mnoho dalšího ...

Postupem času by měly být tyto zasvěcovací přednášky v textové podobě doplněné audiosouborem, kde si budou moci předplatitelé stáhnout ve formátu mp3 dalších 45 až 60 minut navazující přednášky na dané téma.

Každý výše uvedený okruh bude sestaven z poměrně rozsáhlé série jednotlivých přednášek v psané podobě a audiopodobě. Předplatitelé si tak budou moci sami tvořit poměrně obsáhlou knihovnu velmi cenného studijního materiálu.

< zpět na seznam častých dotazů


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Listopad
2017
Po Út St Čt So Ne
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics