Vodnář   20.2.2018   Oldřich

Ernst Muldašev: Pyramída Silbury Hill. Bod 6666 18.02.2018
17:10

očas predchádzajúcej besedy ste, Ernst Rifgatovič, povedali, že sa vám podarilo nájsť na území Anglicka bod, ktorý zodpovedá rovným 6666 km od posvätnej hory Kailás v Tibete. Čím je taký výnimočný a prečo ho považujete za posvätný?

Zdroj: cez-okno.net/clanok/ernst-muldasev-pyramida-silbur... nemůžete vkládat příspěvky


PSÍ VOJÁCI - SSP informátoři - CZ titulky 18.02.2018
16:55

PSÍ VOJÁCI - SSP informátoři - CZ titulky

Zdroj: bod-zlomu.blogspot.cz/2018/02/psi-vojaci-ssp-infor... nemůžete vkládat příspěvky


NOVÉ VNÍMÁNÍ 18.02.2018
16:44

Problém všech zpochybňovačů je to, že projektují sebe a svůj způsob myšlení do druhých. Protože reagují způsobem, který je jim vlastní a jsou plni svého nadmutého ega, předpokládají totéž u druhých. Z tohoto vycházejí a nedokáží svůj úhel pohledu změnit. Zhroutil by se jim totiž celý jejich iluzorní svět jak domeček z karet. Tomu pak podřídí i zákony logiky a jsou proto ochotni pak zpochybnit pravdivost výpovědi každého, byť s jejich vlastní pozitivní zkušeností. Takoví lidé se sami odrovnají v jakékoliv diskuzi hned na začátku. Navíc používají pouze svoje naučené a z vnějšku přebrané informace. Celá diskuze pak slouží všem ostatním v různých stupních vědomí k jejich osobnímu uvědomění. Čím vyšší vědomí, tím snáze se dokáže orientovat v úrovních nižších.

Zdroj: www.informaceodjinud.estranky.cz/clanky/ukotveni-n... nemůžete vkládat příspěvky


CO JE SKUTEČNOST? DALŠÍ OMYL MATERIALISMU: „VĚDCI“ KTEŘÍ TVRDÍ, ŽE „SVOBODNÁ VŮLE ČLOVĚKA JE ILUZÍ“, VYŠLI Z CHYBNÉHO PŘEDPOKLADU — LIDSKÉ VĚDOMÍ TOTIŽ NESÍDLÍ V MOZKU. CO SE DĚJE UVNITŘ MYSLI? MÁME DŮKAZY! 15 15.02.2018
17:03

Mozek je jen jakýmsi převodníkem „chtění“ a činnosti duše do hmotné roviny těla. Je také tím, kdo pro duši vytváří a vykresluje iluzi vnějšího světa. Jak bylo dokázáno, tento vnitřní model vnějšího světa je vysoce subjektivní a není shodný s informacemi proudícími z 5 smyslů. A protože nechápající materialisté nesprávně považují mozek za centrum myšlení, nutně jsou jejich závěry zcela mimo. Pokud budete jejich omyly číst se správným výchozím předpokladem tak uvidíte, že vše najednou dává daleko větší smysl…

Zdroj: www.ragauian.cz/omyl-materialismu-vedci-kteri-tvrd... nemůžete vkládat příspěvky


POSELSTVÍ MIMOZEMŠŤANŮ OZNAČILI ZA SMRTELNĚ NEBEZPEČNÁ 15.02.2018
16:50

Počítá se s tím, že poselství od mimozemských civilizací může být obdrženo v podobě signálů, které zachytí radioteleskopy, anebo mimozemských artefaktů. Vědci se domnívají, že zaslaná zpráva bude nejpravděpodobněji škodlivá. Lidstvo se má vzdát dešifrování poselství, protože nebude jisté, že nebylo zasláno agresivní civilizací.V článku se rozebírá nejpravděpodobnější typ hypotetického poselství. Představuje řadu binárních symbolů, které se dešifrují v podobě kresby. Bude-li zpráva vytištěna na papíře pro další rozbor, uškodit může jen obsah poselství. Avšak za použití počítače může být tato zpráva nebezpečným kódem, což si vyžaduje izolaci digitálního zařízení.

Zdroj: tadesco.cz/poselstvi-mimozemstanu-oznacili-za-smrt... nemůžete vkládat příspěvky


CO JE SKUTEČNOST? COKOLIV NÁM ŘEKNE NÁŠ MOZEK! MOZEK A JEHO VIRTUÁLNÍ MODEL SVĚTA. ZDÁNLIVĚ HMOTNÁ REALITA JE POUHÁ ILUZE V NAŠEM MOZKU. JAK SE ROZHODUJEME? MÁME SVOBODNOU VŮLI? KDO ŘÍDÍ NAŠE TĚLO? 14 12.02.2018
16:19

I tito materialisté již velmi dobře vědí, že tzv. „realita“ vzniká a je vykreslována teprve v našem mozku — a to navíc se zpožděním ca 0,5s, které je dáno časem potřebným pro zpracování v biopočítači mozku… Velmi dobře vědí že 3D prostor, jeho barvy, vůně a zvuky neexistují tak, jak si lidé většinově naivně myslí — všechny tyto vlastnosti vzniknou zcela virtuálněaž po zpracování elektro-chemických signálů v mozku. 

Zdroj: www.ragauian.cz/co-je-skutecnost-cokoliv-nam-rekne... nemůžete vkládat příspěvky

Husí hlavy - hadí tlama

středa 14.02.2018, 11:16, vložil/a: Kastan

Google na letošního Valentýna
https://www.google.cz/
směji se :-)


Dávajte si pozor na tento obľúbený liek – zvyšuje riziko náhlej zástavy srdca až o 31% 12.02.2018
16:13

Nový výskum odhaľuje, že bežne užívaný liek na tíšenie bolesti, ktorý milióny ľudí nesprávne vnímajú ako „neškodný“, je pravdepodobne dôvodom tisícok úmrtí na zástavu srdca každý rok.

Zdroj: www.badatel.net/davajte-si-pozor-na-tento-oblubeny... nemůžete vkládat příspěvky


Mystik Paul Brunton: O zdraví a léčení 11.02.2018
10:32

Většina lidí, ať už materiálně nebo duchovně zaměřených, si nejvíce cení vlastního zdraví. Jakmile se v jejich životě objeví zdravotní problém, začnou si uvědomovat hodnotu dobrého zdraví a není pro ně nic tak důležité, jako samotné uzdravení. Je všeobecným názorem, že zdraví je základem pro lidské štěstí. To je však třeba doplnit ještě o mentální, citové a duchovní zdraví. Tělo je téměř pro všechny zdrojem dočasných radostí i starostí. Měli bychom maximálně dbát o udržení dobrého zdraví tím, že budeme správně fyzicky žít, dodržovat vhodnou životosprávu podle vlastní zkušenosti nebo rad odborníka.

Zdroj: www.energiezivota.com/skryte-moudrosti/1306-mystik... nemůžete vkládat příspěvky


5040: DOKONALÉ ČÍSLO ANEB POSVÁTNÁ GEOMETRIE VESMÍRU 11.02.2018
10:27

Platón se ve svém spise Zákony zmiňuje o tom, že číslo 5040 je vhodné pro rozdělování mnoha věcí (např.  obyvatel nebo státní půdy) na menší části. Tvrdí, že 5040 je ideální počet obyvatel města, a že lidské blaho na tomto čísle závisí téměř stejnou měrou, jako závisí na spravedlnosti. Jak se ukázalo, toto číslo je v mnoha ohledech opravdu speciální.

Zdroj: tadesco.cz/5040-dokonale-cislo-aneb-posvatna-geome... nemůžete vkládat příspěvky


ALUNA 08.02.2018
17:55

Aluna je středobod myšlenkového systému Kogiů, etnika žijícího hluboko v kolumbijských horách. Je to kosmické vědomí, které je zdrojem všeho života a bytí. Film byl natočen samotnými Kogii a navazuje na dokument z roku 1990, kdy se Kogiové poprvé objevili před kamerou dokumentaristy Alana Ereiry, aby dramaticky varovali lidstvo o nutnosti změny kurzu. Po více než dvaceti letech přivolali Ereiru naléhavě zpět, aby jejich sdělení světu připomněl.(MF dokumentárních filmů o domorodých lidech NAIFF)

Zdroj: www.tarak.cz/aluna/... nemůžete vkládat příspěvky


1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Únor
2018
Po Út St Čt So Ne
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics