Střelec   23.11.2017   Klement

Abraham Hicks – Přestaňte se snažit promyslet se k řešení včera
16:52

Nepromyslíte to. Nepřijdete na to myšlenkově. Do řešení se nepromyslíte. Chvíli dávejte pozor, protože to zní trochu nepříjemné. Nyní chceme mluvit o rozdílu mezi myšlenkou, kterou myslíte, a kterou přijímáte. Jsou odlišné. Můžete být uprostřed nechtěných fyzických manifestací, a panečku… o těch máte myšlenek. “Ty se mi nelíbíš. Ty se mi nelíbíš. To bylo špatně. To bylo nesprávné. Tohle je nespravedlivé. Nemělo se to stát.” Myslíte myšlenky, nepřijímáte je ze zdrojové energie, ale myslíte je.

Zdroj: abraham-hicks.cz/prestante-se-promyslet-k-reseni/... nemůžete vkládat příspěvky


Tajný klíč k ovládání vlastního těla včera
16:49

Nejtěžší je vyhnat své strachy. Vnitřní strachy. Původně cizí strachy. Někdo říká, že je máme přijmout, ale pak budou již navždy vaše. Nehrajte si proto na nekonečného stvořitele, protože on si hraje na Vás. Pokud jste předchozí pochopili, můžeme přejít k odstranění nejsilnějšího vnitřního strachu. Pokud máte odvahu.

Zdroj: www.energiezivota.com/skryte-moudrosti/1236-tajny-... nemůžete vkládat příspěvky


Co je to duše? Stanislav Grof říká: Nemáme žádný důkaz pro to, že vědomí má původ v mozku. A církve blokují vaši cestu k Bohu. 6 20.11.2017
15:41

Předložili jsme váženým čtenářům v této rubrice o podstatě naší pozemské reality » již mnohonásobné potvrzení skutečnosti že paměť a lidské vědomí rozhodně nesídlí v mozku. Snažíme se zde spojit výsledky vědeckých výzkumů dohromady s duchovními znalostmi — tyto 2 různé pohledy nejsou ve skutečnosti v rozporu, jak si lidé často myslí!

Zdroj: www.ragauian.cz/co-je-to-duse-stanislav-grof-rika-... nemůžete vkládat příspěvky


PLEJÁDSKÝ PROTOKOL PROTI CHRONICKÉ BOLESTI 20.11.2017
15:37

6. listopadu 2017 plejádský kontaktér Cobra zveřejnil na svém blogu následující sdělení:

"PLEJÁDSKÝ PROTOKOL NA ÚLEVU OD CHRONICKÉ BOLESTI

Plejáďané by nyní rádi pomohli lidem s chronickými bolestmi a vyvinuly protokol, který takové bolesti může ulevit. Jestliže máte chronickou fyzickou bolest, můžete třikrát opakovat ve své mysli spouštěcí příkaz:

Zdroj: bod-zlomu.blogspot.cz/... nemůžete vkládat příspěvky


Nový dokument V.Poltikoviče popisuje démonické zážitky jako „psychospirituální krizi“ 20.11.2017
15:34

V.Poltikovič natočil nový dokument o „temnotě duše“. Trailer zveřejněný I.Chaunem nám prezentuje zážitky několika lidí, kteří popisují stavy, ve kterých se ocitly. Lidé popisují hrůzostrašné vjemy, jakože z nich vycházel mrtvolný zápach, ruce se jim mění v drápy, měli stavy šílenství, chtěli spáchat sebevraždu (což by i udělali, kdyby okolo nebyl nikdo, kdo by je zadržel) atd.

Zdroj: streetzurnal.cz/novy-dokument-v-poltikovice-popisu... nemůžete vkládat příspěvky


Michael Salla, Cobra & Unknown Lightwarrior na rádiu Ground Crew Command: část III 17.11.2017
16:10

COBRA – Já mohu mluvit o plejádské flotile. Plejádská flotila je v přímém kontaktu s Putinem a s nejvyššími vojenskými představiteli Ruska. A je to jediná země, s kterou byla navázána přímá komunikace. Existují plány udělat to také s Čínou, ale s USA je situace trochu obtížnější, protože ve všech skupinách je hodně infiltrace, proto je plejádská flotila hodně opatrná. Někdy posílají varovné zprávy jistým frakcím, pokud zajdou příliš daleko, ale to je v tuto chvíli všechno

Zdroj: bod-zlomu.blogspot.cz/2017/11/michael-salla-cobra-... nemůžete vkládat příspěvky


Rozlúštiť kód Veľkej pyramídy 17.11.2017
15:58

Podľa arabského historika al-Mas'údího, ktorý žil v 10. storočí, pyramída nie je len schránkou všetkých znalostí starých Egypťanov v oblasti astronómie, umenia a náboženstva, ale obsahuje aj prorocké predpovede. Jeden z výskumníkov, Robert Menzis v roku 1865 predpokladal, že ak budeme vychádzať z posvätného palca Egypťanov a zmeriame dĺžku vnútorných komôr pyramídy, tak nájdeme chronologické dátumy najdôležitejších udalostí nielen minulosti, ale aj budúcnosti.

Zdroj: www.cez-okno.net/clanok/rozlustit-kod-velkej-pyram... nemůžete vkládat příspěvky


Jak egregor utváří naši vlastní realitu 14.11.2017
16:32

O vlivu energetického pole hovoří vedoucí katedry energoinformačních technologií Akademie NAST (Národní asociace osobních strážců) Ruska a autor knih ze série „Kroniky reálného světa“ generál-major Federální služby ochrany RF v záloze Boris K. Ratnikov.

Zdroj: www.energiezivota.com/skryte-moudrosti/1226-jak-eg... nemůžete vkládat příspěvky


Program pýchy nám vnitřní životní energii blokuje 14.11.2017
16:24

Uvědomit a uznat program pýchy, jde těžce, rozum a vlastní důležitost to dovolit nechce.
Pýcha nám dává pocit vlastní správnosti a na ostatních vidět nedokonalosti.
Patří sem i povyšování, snižování se, ponižování druhých, sebelítost pro získání pozornosti,
když té vlastní není dosti.

Zdroj: www.informaceodjinud.estranky.cz/clanky/nebe-na-ze... nemůžete vkládat příspěvky


Třídění na konci věku? Jakou máme šanci jako jedinci? Kudy kudy cestička? 12.11.2017
17:08

Osud mi dal do vínku zajímavou osobní pouť od práce v hlubinách samotné Země až po práci v hlubinách samotného člověka, tedy jeho psychiky. Je pravdou, že práce v hlubinách Země je prací plenivou, kdežto práce ve vlastních hlubinách duše naopak prací tvůrčí. V tom jsou sice rozdílné, ale obojí má ovšem i mnoho společného.

Zdroj: www.ragauian.cz/trideni-na-konci-veku-jakou-mame-s... nemůžete vkládat příspěvky


1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Listopad
2017
Po Út St Čt So Ne
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics