Býk   30.4.2017   Blahoslav

Evropská unie je už dávno parazitní „nadevropskou“ strukturou 22.03.2017
20:52

V pátek 10. 3. 2017 polská premiérka Beata Szydlová odmítla podepsat výsledný dokument summitu EU v Bruselu na protest proti zvolení Donalda Tuska předsedou Evropské rady. Tuskovo zvolení přes nesouhlasnou pozici Polska nazvala nebezpečným precedentem. Zdá se, že i polská vláda přijala tvrzení uznávané mnohými evropskými politiky, že totiž samotná Evropská unie se pro své členské země stala jedním velkým precendentem.

Zdroj: www.zvedavec.org/komentare/2017/03/7216-evropska-u... nemůžete vkládat příspěvky


Gravitace je iluze, není nutná temná hmota 22.03.2017
20:46

Po mnoho let se odborníci snaží vrhnout světlo na „temnou hmotu“, projevující se dominantním vlivem na astronomické objekty. Tato záhadná neviditelná substance neodráží světlo a podle vědců tvoří asi 27% hmoty vesmíru. Existence temné hmoty byla potvrzena dlouhým pozorováním astronomy se závěrem, že galaxie vykazují vyšší hustotu, než lze předpokládat z množství pozorované hmoty a plynu.

Zdroj: www.suenee.cz/gravitace-je-iluze-neni-nutna-temna-... nemůžete vkládat příspěvky


Obamův sloní tanec v porcelánu kosmických programů 22.03.2017
20:45

Vývoj mělo zlevnit využití osvědčených technologií z programů Apollo a Space Shuttle. Podle tehdejšího časového rozvrhu by nyní už Orion létal s posádkou na ISS a Američané by se připravovali k návratu na Měsíc. Příznivci astronautiky byli nadšení, ale v NASA i mezi mnoha vědci jiných institucí a některými politiky existoval silný odpor - u některých proto, že úspory kvůli programu postihly jimi preferované programy, u jiných z averze k republikánskému představiteli. Své naděje upínali k nástupci prezidenta Bushe.

Zdroj: www.novakoviny.eu/archiv/vesmir/1501-obama-nasa-as... nemůžete vkládat příspěvky


Záhadný národ Anasaziů 22.03.2017
20:43

Desítky gigantických staveb o ploše až tří fotbalových hřišť a výšce pěti pater postavila tajemná civilizace Anasaziů před tisíci lety. Na vrcholcích hor budovali astronomické observatoře a svá města propojili tisíci kilometrů silnic, ačkoliv vůbec neznali kola. To vše vyvolává záplavy otázek, na které vědci dosud nedokážou uspokojivě odpovědět.

Zdroj: tajomstva.org/anasazi/zahadny-narod-anasaziu/... nemůžete vkládat příspěvky


Šest doložených zdravotních výhod kurkumy 22.03.2017
20:43

Kurkuma neboli indický šafrán se používá v kari koření, je příbuzná zázvoru a jde o jeden z nejzdravějších způsobů, jak do domácího jídla přidat chuť a barvu. Dokáže ulevit od řady problémů, počínaje potížemi s játry přes deprese až po kožní onemocnění. Alternativní způsoby léčby jsou však málokdy předmětem studií, a proto neexistuje mnoho výzkumů, které by tyto starověké moudrosti podpořily

Zdroj: www.energiezivota.com/superfoods/984-sest-dolozeny... nemůžete vkládat příspěvky


Jakým způsobem a proč z nás po tisíciletí církev dělá idioty 22.03.2017
20:39

Do rukou se mi dostal nedávno, zřejmě ne náhodou, text tzv. Tomášova evangelia, které bylo po tisíciletí mimo hru. Toto evangelium, které napsal Ježíšův bratr Juda Tomáš » nebylo římsko-katolickou církví připuštěno ke zveřejnění v rámci biblických kanonických textů, bylo a je potlačováno. Patří mezi gnostické texty, o kterých již byla zmínka v předešlých dílech tohoto seriálu. Dávám vám do rukou několik porovnání Tomášova / Kristova originálu s příslušnými pasážemi tzv. kanonických evangelií podle Marka, Matouše, Lukáše či Jana. Obraz si jistě uděláte sami…

Zdroj: www.ragauian.cz/jakym-zpusobem-a-proc-z-nas-po-tis... nemůžete vkládat příspěvky


Těchto třináct rodin vládne světu. Všechny hlavní světové události řídí extrémně elitářská organizace známá jako Koncil třinácti rodin. Čtěte a poznejte pravdu 07.12.2016
10:28

Někde na samé špici té pyramidy moci diriguje všechny hlavní světové události extrémně elitářská organizace známá jako Koncil 13 rodin. Jak naznačuje samotné jméno, tento Koncil sestává z 13 nejvlivnějších rodin na Zemi.

Zdroj: www.ragauian.cz/techto-trinact-rodin-vladne-svetu-... nemůžete vkládat příspěvky


Jana Pozlovská: Jak je to s viděním u dětí 05.12.2016
10:38

V poslední době se ozývá stále více rodičů, kteří chtějí poradit ohledně vad zraku u jejich dětí a nemají chuť rovnou nasazovat brýle. Může to, co s celkem zajímavým úspěchem funguje u dospělých, být metodou i pro děti? Jak to vlastně je s vývojem zraku u dětí?

Zdroj: www.priznakytransformace.cz/index.php/leceni-nemoc... nemůžete vkládat příspěvky


Tajná válka Británie v Antarktidě 2 05.12.2016
10:35

Rudolf Hess přistál ve Skotsku 10. května 1941 a požádal, aby mu bylo umožněno setkat se s vévodou z Hamiltonu. Jeho plány na mírové rozhovory byly rychle zamítnuty a tak začala jeho 46 let trvající věznění. Hessovo uvěznění je jednou z nejvíce diskutovaných záhad války. Někteří tvrdí, že byl uvězněn proto, že prozrazením tajemství, jehož byl nositelem, by způsobilo škodu britskou monarchii. Jiní tvrdí, že odmítnutí Británie jeho návrhu na mír vedlo k obrovským ztrátám územním, hmotným, finančním a emocionálním; protože však byl uvězněn, lid Británie se nikdy nedoslechl o jeho mírových návrzích nebo se nedozvěděl, jak prospěšné se mohly ukázat. Avšak, jak tvrdí Christof Friedrich9, někteří věří, že “Hessovi byl svěřen veledůležitá antarktická akta”; ale ať to papírový spis, nebo informace uchované v paměti, jedno je jisté: Hess, Führerův zástupce, věděl vše o záměrech nacistů v Antarktidě.

Zdroj: tajomstva.org/zakazane-dejiny/tajna-valka-britanie... nemůžete vkládat příspěvky


Výklad budoucnosti České republiky z palmových listů 2016-2020 03.12.2016
16:17

Ing. Gejza Valent, MBA a Ing. Irena Valentová zaznamenali jedinečné video, kde se propojili přes skype přímo s knihovnou palmových listů v Indii, kde jim bylo pro Českou republiku věštěno přímo on-line ze střediska, kde jsou uloženy svazky s palmovými listy, které obsahují osudy jednotlivých lidí. Působí zde školení vykladači nádí (tzv. ,,naadi readers"), kteří provádějí čtení z těchto listů.

Zdroj: www.priznakytransformace.cz/index.php/duchovni-fil... nemůžete vkládat příspěvky


1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Duben
2017
Po Út St Čt So Ne
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics