Lev   28.7.2017   Viktor

Ruský experiment. Jedna z nejděsivějších informací, které lidé roky věří včera
17:31

Před několika lety se internetem začala šířit zpráva o monstrózním experimentu ze 40. let 20. století, kterého se mělo zúčastnit 5 lidí. V rámci něj měli vědci na účastnících experimentu testovat, jaký dopad na ně bude mít spánková deprivace. V bdělém stavu je měli udržovat speciálně vyvinutým plynem, napouštění do malé, prosklené místnosti, ve které se nacházely. Vědci přitom měli účastníků přes skleněné stěny několik dní pozorovat. Přestože po několika letech bylo to, že se tento experiment uskutečnil, vyvrácené, dodnes se najdou lidé, kteří mu věří. Jelikož však šlo o opravdu zvrácený příběh, kteří lidi stále fascinuje, přinášíme vám popis toho, jak daný experiment údajně proběhl.

Zdroj: www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/5627-rusk... nemůžete vkládat příspěvky


12 000 let stará neznámá DNK včera
17:26

Metodou užívanou v kriminalistice lze lidské vlasy rozpoznat podle jediného exempláře; mají specifickou granulaci, zbarvení a mnoho jiných znaků. Můžeme odlišit lidské od všech ostatních chlupů už podle malinkého kousku folikulu. Vykopali jsme několik pramenů lidských vlasů, dlouhých okolo třiceti centimetrů a části polovičně dlouhého, černého ochlupení. Pokud se podaří nalézt vlasy i s kořínky, lze navíc udělat i rozbor DNK. Takže výzkumníci vlasy ihned poslali do specializované laboratoře. Samozřejmě, ne celý vzorek měl vhodnou kvalitu, ale mnoho vlasů se výborně uchovalo, neboť bahno woodburnské slatiny je chudé na kyslík.Výsledek všechny překvapil, protože genetici zjistili, že DNK extrahovaná z těchto vlasů nepatří Asiatovi. Není ale ani africká či evropská, zkrátka – neshoduje se s ničím, co známe.

Zdroj: www.cez-okno.net/clanok/12-000-let-stara-neznama-d... nemůžete vkládat příspěvky


SOLFEGGIO FREKVENCIE X-XVIII 25.07.2017
09:56

Pôvodné Solfeggio obsahuje šesť tónov, ktoré tvoria starovekú hudobnú stupnicu s blahodárnymi účinkami. Pokračujeme ďalšími frekvenciami...

Zdroj: www.cez-okno.net/clanok/solfeggio-frekvencie-x-xvi... nemůžete vkládat příspěvky


Pohledy z výšin hory poznání do marasmu dnešního světa aneb válka začíná v nás samých 25.07.2017
09:55

Pro východního Evropana přistupujícího k evropskému společenství zpoza sesunuté železné opony to platí dvojnásobně. Příčinu lze nalézt dvojí: První na řadě je mdlá mysl. Neschopnost samostatně myslet, ba přímo strach z myšlení, které by mohlo zpochybnit samotný základ naší existence, její historické příčiny, které vedly k současnému stavu bytí nám tak nezpochybnitelně vlastní civilizace.

Zdroj: www.ragauian.cz/pohledy-z-vysin-hory-poznani-do-ma... nemůžete vkládat příspěvky


Evangelium podle Jidáše 22.07.2017
12:02

"Dostali jsme výsledky prvních testů a podle nich je text dokonce ještě starší, než jsme předpokládali. Zřejmě byl sepsán v období mezi počátkem 3. a počátkem 4. století," prohlásil ředitel basilejské nadace Dr. Mario Jean Roberty. (Původní odhady se příkláněly k přelomu 4. a 5. století.) K autorství rukopisu poznamenal: "Nikdo nemůže tvrdit, že jej napsal osobně Jidáš. Ostatně ani další evangelia zřejmě nevzešla z pera jejich předpokládaných autorů."

Zdroj: tajomstva.org/nabozenstva/evangelium-podle-jidase/... nemůžete vkládat příspěvky


Válka o pravdu. Velcí bratři Google a Facebook jsou nástroje Druhé šelmy. Eric Schmidt z Google: Neusilujeme o cenzuru, jenom to odstraníme abyste to neuviděli :-) Cenzura Facebooku byla uzákoněna! 3 22.07.2017
12:00

Globální vyhledávač Google začne odsouvat weby, které podle jeho směrnic spadnou do kategorie urážlivých, útočných nebo jinak pochybných, na nižší místa v seznamu hledaných stránek. Oznámila to agentura AP. Prověřovací týmy začnou podle tvrzení firmy kategorizovat informace šířící „nenávist“ nebo propagující násilí tak, aby vyhledávací software uživateli přednostně prezentoval „důvěryhodný obsah“.

Zdroj: www.ragauian.cz/valka-o-pravdu-velci-bratri-google... nemůžete vkládat příspěvky


PIATE KRÁĽOVSTVO 20.07.2017
19:08

Starý systém štyroch kráľovstiev, založený na intuitívnej deduktívnej vízii pravdy a považovaný za príklad Večnej filozofie, je napriek tomu ešte stále zakorenený vo väčšine západných ezoterických škôl, ktoré vznikli od stredoveku, ako sú:
• teozofia,
• antropozofia,
• rozenkrucianizmus,
• moderný súfizmus,
• rôzne druhy New Age channelingov,
• škola Šri Aurobinda,
...a mnohé iné.

Zdroj: www.cez-okno.net/clanok/piate-kralovstvo... nemůžete vkládat příspěvky


Proroctvá Indiánov kmeňa Hopi 20.07.2017
19:08

V tom čase ľudia chápali, že Zem je živá bytosť, rovnako ako oni. Bola im Matkou. Slnko bolo bohom ich vesmíru a zároveň tvárou, z ktorej na nich hľadel Taiova, ich Stvoriteľ.
Podobnosť mýtu Indiánov Hopi s inými opismi stvorenia je očividná. Tak ako indické Védy, aj mýty Indiánov Hopi zdôrazňujú úlohu zvuku (v kresťanstve Slova), vibrácií, energetických centier, existenciu energetických tiel fungujúcich na všetkých úrovniach, ako aj jednotu stvorenia.

Zdroj: tajomstva.org/hopi/proroctva-indianov-kmena-hopi/... nemůžete vkládat příspěvky


Válka o pravdu. CNN versus #Trump. Oč jde v „boji proti fake news“? Proč USA obviňují Ruskou Federaci z ovlivňování svých voleb, když ve skutečnosti skrze CIA a spol. ovlivňují všechny ostatní? 2 18.07.2017
18:33

28. 6. 2017: V případě zprávy CNN o možné tajné dohodě Trumpa s Rusy, se televize vědomě rozhodla sdělit svým divákům to, co chtějí slyšet, přestože moc dobře věděla, že je tento příběh nesmysl. Uvedl to na Fox News komentátor Carlson Tucker v komentáři k přiznání Johna Bonifilda, producenta CNN. Podle Tuckera, co se děje nyní, není nic jiného, než rozklad.

Zdroj: www.ragauian.cz/valka-o-pravdu-cnn-versus-trump-oc... nemůžete vkládat příspěvky


ODHALENÍ 38. Izidora IV. Ztráta 18.07.2017
18:30

„Vždycky jsem milovala svobodu a vážila si práva svobodné volby každého jednotlivce. Ale v životě byly okamžiky, kdy naše osobní svoboda neměla cenu životů milionů dalších dobrých lidí... V každém případě, tak jsem se rozhodla já sama... A nemínila jsem nic měnit. Ano, byly okamžiky slabosti, kdy se zdálo, že oběť, na kterou jsem šla, bude zcela zbytečná a marná. Že nezmění nic na tomto krutém světě.

Zdroj: www.cez-okno.net/clanok/odhaleni-38-izidora-iv-ztr... nemůžete vkládat příspěvky


1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Červenec
2017
Po Út St Čt So Ne
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics