Rak   27.6.2017   Ladislav

Anonymous: NASA se chystá oznámit objev inteligentního mimozemského života včera
16:21

Washington – Nejznámější hackerská skupina světa ve svých videích často vyhrožuje různým institucím, americkému prezidentu Donaldu Trumpovi nebo Islámskému státu. Nejnovější video skupiny Anonymous je však poněkud odlišné – a přináší vskutku nečekané zprávy.

Zdroj: zahranicni.eurozpravy.cz/amerika/193715-anonymous-... nemůžete vkládat příspěvky


Tina Energy: Poselství andělů na měsíc červenec včera
14:27

Andělé nás vyzývají, abychom se zbavili všeho, co už nám nějakou dobu neslouží. Ano, je to těžké a někdy i bolestné, ale život je o změnách. Měli bychom a máme věřit, že to, co se okolo nás děje, má svůj důvod.

Zdroj: www.priznakytransformace.cz/index.php/vestby-rok-2... nemůžete vkládat příspěvky


Civilizace umírají mladé včera
14:23

Kněží Osirisových svatyní vštěpovali adeptům základní výklad kosmogonie a dějin civilizace Země. Podle tohoto učení probíhá evoluce pozemské civilizace v cyklech, přerušovaných hlubokými depresemi, kdy lidé klesají téměř na úroveň zvířat. Mayský rukopis Chilam Balam z Chumayelu hovoří zcela jednoznačně o tom, že dochází k opakovaným vývojovým érám lidstva (tzv."soles") a konec každé této éry bezprostředně souvisí s přívaly vod, ohnivou smrští a obrovskými uragány. Podobná sdělení se nacházejí i v mytologiích Aztéků a dalších indiánských národů, přičemž je zdůrazňováno, že konec vývojového cyklu a zánik lidské civilizace je spojen s působením ohně, ledu, záplav a větrů.

Zdroj: tajomstva.org/apokalypsa/civilizace-umiraji-mlade/... nemůžete vkládat příspěvky


Antalii: Slunovrat a diamantová záře 22.06.2017
18:59

Letní slunovrat je důležitou branou, ze které se sype zlatá, diamantová a třpytivá záře, jak na vás, tak z vás, z vašeho diamantového srdce. Aby se tato záře mohla plně projevit, je třeba vše, co je okolo ní za slupky, obruče a bahno odstranit.

Zdroj: www.informaceodjinud.estranky.cz/clanky/transforma... nemůžete vkládat příspěvky


Robert Schoch, Ph.D.: JE SLNKO VEDOMÉ? I. 22.06.2017
18:53

Nejakú dobu študujem naše Slnko, predovšetkým z hľadiska vplyvu nerovnomerného slnečného správania (nerovnomerného z modernej ľudskej perspektívy) na priebeh ľudského rozvoja a civilizácie.

Zdroj: www.cez-okno.net/clanok/robert-schoch-phd-je-slnko... nemůžete vkládat příspěvky


Typy duší a okolnosti, za kterých se inkarnují 21.06.2017
19:33

V každém případě je třeba zdůraznit, že všechny duše, se kterými jsme měli možnost "hovořit", potvrdily, že se inkarnovaly dobrovolně, že to bylo jejich svobodné rozhodnutí. Na základě informací, které měly o této realitě, se rozhodly vstoupit do dění. Je pravda, že některé duše s větší euforií, jiné s menší, ale všechny tak učinily z lásky k této realitě a s touhou přispět k jejímu pozvednutí, otevření a propojení s ostatními realitami. 


 

Zdroj: www.benodis.cz/news/typy-dusi-a-okolnosti-za-ktery... nemůžete vkládat příspěvky


Daskalos 1 21.06.2017
19:32

yriacos C. Markides, řecký sociolog žijící v USA, se pravidelně vracel na Kypr, aby se mohl blíže seznamovat se zvláštním světem místního léčitele a duchovního učitele zvaného Daskalos. Množství pozoruhodných příhod, střetnutí, vyprávění i vlastních zážitků vedlo k sepsání této knihy, která patří k tomu nejlepšímu, co existuje v rámci tzv. ezoteriky a v širším smyslu i v oblasti hedání smyslu života.

Zdroj: tajomstva.org/osobnosti/daskalos-1/... nemůžete vkládat příspěvky


6 nápojov, s pitím ktorých by ste mali prestať ešte dnes 20.06.2017
18:51

V článku uvádzame 6 nápojov, s pitím ktorých by ste mali úplne prestať – kvôli zdraviu, aj kvôli vašej línii:

Zdroj: www.badatel.net/6-napojov-s-pitim-ktorych-by-sme-m... nemůžete vkládat příspěvky


Sázavský klášter 20.06.2017
18:47

V dnením fotoblogu vás zvu do Posázaví, a to přímo do města jménem Sázava. Tady byl v roce 1032 knížetem Oldřichem a svatým Prokopem založen klášter, jenž se stal centrem slovanské liturgie

Zdroj: liborcermak.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=609048... nemůžete vkládat příspěvky


Globálne otepľovanie alebo ochladzovanie? 17.06.2017
10:19

Napríklad denník American Daily sa v článku z 12. októbra pýta: "Prečo sa aj atmosféra nezohrieva tak, ako povrch zeme?" A táto otázka je plne opodstatnená, pretože podľa teórie o skleníkových plynoch by sa mal vzduch tesne nad zemou zohrievať rýchlejšie, než zemský povrch a k tomu nedochádza v miere, aby to bol presvedčivý dôkaz a to je veľmi prekvapujúce. V článku sa píše, že John Christy z univerzity Alabama/Huntsville hovorí, že súčasné otepľovanie začalo okolo roku 1850, t.j. dávno predtým, než sa v dôsledku ľudskej činnosti začali dostávať do atmosféry skleníkové plyny a že podľa neho uie je súčasné počasie "extrémne", ako sa zväčša hovorí. Podľa jeho skúsenosti je vraj počasie vždy prelietavé a sú tu výkyvy. A že ľudia si vždy myslia, že je nezvyčajné.

Zdroj: tajomstva.org/veda/globalne-oteplovanie-alebo-ochl... nemůžete vkládat příspěvky


1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Červen
2017
Po Út St Čt So Ne
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics