SVĚT V KOLIZI: Válka klimatickými zbraněmi mezi USA a Čínou pokračuje ---- Záplavy na středozápadě USA a jihu Číny ----- Indie se ocitá v chaosu

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

18.06.2008 Exkluzivně

          V několika posledních týdnech jsme byli svědky velmi neobvyklých případů rozmarů počasí v jistých specifických světových regionech. Jenže mnohé z těchto klimatických projevů nemusí mít zcela přirozenou příčinu. Velké množství indicií nasvědčuje tomu, že na počátku třetího tisíciletí je lidská společnost konfrontována zcela novým druhem zbraní. Mocní tohoto světa vymýšlí stále nové a nové prostředky k tomu, aby si ta či ona nadnárodní politicko - ekonomická frakce získala výhodu či převahu nad jinou. I když drtivá většina populace v míře přirozené nevědomosti prostě nevěří, že by něco takové mohlo existovat, skutečná realita může být více jak převapující. Jedním ze smutných trendů moderních zbraňových systémů jsou tzv. "klimatické zbraně". V několika předchozích reportážích jsem na toto téma opakovaně narazil. Naposledy v souvislosti s katastrofálním zemětřesením ke kterému došlo v Číně. Poslední vývoj událostí naznačuje, že "válka" pokračuje. Další souvislosti se dávají do pohybu. V posledních dnech sdělovací prostředky systematicky informují o bouřích a prudkých záplavách v mnoha oblastech USA. Podle zahraničních zdrojů ruští vojenští analytici jsou přesvědčeni o tom, že za tím stojí právě  Čína, která systematicky bombarduje ionosféru nad Severní Amarikou a to pomocí speciální radarové zbraně, která by měla být umístěna na jaderné testovací základně "Lop Nor" v oblasti Sinkiang. Nachází se na 41 stupni 30 minut severní šířky a 88 stupni 30 minut východní délky. Podle těchto zdrojů má jít o odvetné opatření za útok Spojených Států, který byl proveden pomocí zbraňového systému "HAARP" ze dne 12. května 2008 jenž vyvolal masivní zemětřesení o velikosti 8.0 magnitudy a v jehož důsledku zahynulo kolem 80 000 obyvatel Číny. Další informace v následující reportáži.

 


Čínská jaderná testovací základna Lop Nor

 


       

         Spojené Státy Americké čelí v posledních dnech velké katastrofě. Celou řadu informací o této události podává tisková agentura Reuters, kde se mimo jiné můžeme dočíst, že:

        "USA na svém středozápadě čelí nejhorším záplavám za posledních 15 let. Tyto události vytvořily šokovou reakci na celosvětových trzích s kukuřicí a obilovin. Jak je známo, právě tato úrodná oblast Spojených Států se specializuje na pěstování a vývoz těchto plodin. Cena kukuřice v Chicagu vylétla během několika dní o 8 dolarů za "bushel" (speciální dutá míra - zhruba 35,2 litrů). Rozsah katastrofy je tak velký, že již dnes je prakticky jisté, že farmáři nesklidí úrodu ze zhruba 5 milionů akrů půdy".

        Je zajímavé, že se s analogickými problémy potýká i samotná Čína. Podle tiskové agentury "AFP" v současné době čelí "šíleným" dešťovým bouřím:

        "V důsledku velmi nepříznivého počasí se Čína snaží maximálně urychlit práce na zpevnění a zvětšení poškozených hrází po nedávném masivním zemětřesení. Soubežně jsou evakuovány desítky tisíc obyvatel z rozsáhlých ploch na jihu země, kteří jsou otřeseni z nejhorších bouří v poslední dekádě. Meterologové vydali varování, že již více u více jak 40 velkých řek přesáhla voda kritickou úroveň a hrozí jejich vylití. Tato situace by způsobila obrovské záplavy především v úrodných oblastech země.

         Ministerstvo pro občanské záležitosti zveřejnilo informaci, že v devíti jižních provincií počet obětí dosáhl počtu 63, přičemž je stále stále pohřešovaných 13 obyvatel. V důsledku letošních záplav podle čínské státní televize přišlo o život celkem 171 lidí, přičemž téměř 1,7 milionů obyvatel přišlo zcela o své domovy."

       Pakliže se klimatická válka mezi USA a Čínou ukáže reálnou, může tato situace vyústit v podstatně horší důsledky. Systematické bombardování ionosféry totiž může dramatickým způsobem destabilizovat systémy počasí na mnoha místech zeměkoule. Jedním z prvních varovných ukazatelů se zdá být podivně urychlený příchod monzunového období v Indii, které zasáhlo téměř celý stát.

       Mnozí odborníci na zemědělskou produkci varují, že systematické poškozování velkých úrodných území v důsledku konfliktu mezi USA a Čínou mohou nepřímo poškodit mnohé jiné národy a to v důsledku chronického nedostatků potravin. Přidáme-li k tomu již po několik let přetrvávající velmi suché období v Austrálii, můžeme skutečně čelit situaci, kdy se svět ocitne na prahu globální potravinové krize.

       Stále narůstající podivné klimatické jevy, které nápadně kopírují aktuální globální politické rozhraní skutečně nasvědčují tomu, že nejmocnější národy našeho světa aktivním způsobem mohou používat zbraně se zcela novým ničivým potenciálem. Tyto zbraňové mechanismy by měly být vybudované na "praktickém" využívání tzv. "Unitární teorie polí". Tu poprvé prezentoval v roce 1928 Albert Einstein. Jsem osobně hluboce přesvědčen o tom, že by se globální světová veřejnost měla dozvědět jak to tedy ve skutečnosti s používáním těchto typů zbraní je. Jsem ale realista a nevěřím, že někdy k tomu ve skutečnosti dojde.

       Lidstvo je zřejmě nepoučitelné. Budeme-li podrobně studovat lidskou historii a nenecháme-li se oklamat stále dokola omílanými oficiálními teoriemi zjistíme, že zhruba před 12 000 lety mohlo dojít k poslednímu velkému válečnému konfliktu ve kterém mohly být použité velmi pokročilé zbraně které mohly vycházely ze stejného funkčního základu jako ty potencionálně současné. Během tohoto velkého konfliktu bylo vážně narušené globální klima na Zemi, ale ještě tragičtější průběh zasáhl planetu Mars včetně již dnes neexistujicí Malony (Maldek, Phaeton), která se nacházela na místě mezi Marsem a Jupiterem. Současný pás asteroidů je již pouhé artefaktální torzo po této planetě. Jen pro doplnění upozorňuji na paralelní teorii, která za hlavního viníka výše uvedených scénářů považuje kosmické těleso Nibiru.

      Historie lidstva v sobě obsahuje velmi mocný potenciál životně důležitých zkušeností. Poučení se z těchto dramatických historických a prehistorických kauz je pro současné obyvatelstvo naší planety extrémně podstatné. Nacházíme se v klíčovém a přelomovém období a tak nějak cítím, že hrubé chyby učiněné právě nyní by se v mnohonásobně silné ozvěně mohly vrátit do životů našich potomků.


Hlavní zdroj: www.whatdoesitmean.com

                    http://youtube.com/watch?v=InV0cVH6KZc

                    www.reuters.com/article/hotStocksNews/idUSN1346134820080617

                    http://afp.google.com/article/ALeqM5iOxCTfEBJjhyxbNeajQhqu9EeA0g

                    http://canadianpress.google.com/article/ALeqM5hbe0bXM-heBaw25gK1qR-B6qmyUA

                    www.lavalnews.ca/articles/TLN1612/foodCrisis161206.html

                    www.lrz-muenchen.de/~aunzicker/ae1930.html