Beran   28.3.2017   Soňa

Odhalený vesmír

‹ zpět

Epizoda 1: Za oponou vojensko-průmyslového komplexu s Heather Sartainovou

Heather Sartainová v dětství poslouchala příběhy svého otce a jeho přátel, kteří všichni byli aerokosmičtí inženýři v počátcích různých iniciativ tajného kosmického programu. To, co slyšela, potvrzuje informace od Coreyho Goodea a dalších informátorů.

více
délka: 33:59

Epizoda 2: Odhalení skryté technologie s Heather Sartainovou

Heather Sartainová se během mnoha konverzací se svým otcem, který pracoval jako aerokosmický inženýr u Lockheed Martin, dozvěděla o výrobě různých mimozemských plavidel a skladů pro technologii, kterou nebylo možné skladovat na Zemi.

více
délka: 28:56

Epizoda 3: Zákon Jednoty a tajné kosmické programy: Negativní síly

Corey Goode nabízí pohled informátora z SSP na pasáže ze Zákona Jednoty, které vysvětlují, proč jsou tyto negativní síly tady, a proč je jim umožněno mít vliv na lidstvo.

více
délka: 33:56

Epizoda 4: Zákon Jednoty a tajné kosmické programy: Důsledky channelingů

Podle Coreyho Goodea a Zákona Jednoty nenaladěný kanál a rituální magie lze použít jako brána pro negativní entity, které pak mohou manipulovat tvůrčím vědomím naší planety.

více
délka: 28:08

Epizoda 5: Velký sluneční záblesk

Jay Weidner zkoumal vodítka ukrytá v alchymii a tajuplných symbolech a Corey Goode potvrzuje to, co Weidner zjistil v souvislosti s kolektivním vzestupem, který možná brzy přijde ve formě velkého slunečního záblesku.

více
délka: 32:13

Epizoda 6: Transformační síla velkého slunečního záblesku

Naše sluneční soustava prochází energetickým posunem, který zahajuje změny ve slunci a pro celé lidstvo. Zjistěte, co tyto změny znamenají, jak pokračujeme ve svém posunu ze třetí do čtvrté hustoty.

více
délka: 33:55

Epizoda 7: Hlubší odhalení od Williama Tompkinse

William Tompkins vysvětluje, že plné odhalení se podobá obnově vědomí, které po nás bude vyžadovat se odnaučit mnoho aspektů vědy a matematiky, které jsme přijali jako pevnou pravdu. Corey Goode vysvětluje, že mnoho těchto věcí se zveřejní, jak se malé kousky pravdy budou nadále zvyšovat.

více
délka: 34:24

Epizoda 8: Antarktida: Proces pro odhalení

Něco zvláštního se chystá v Antarktidě. Poslední zprávy naznačují, že světoví vůdci a politici podnikají cesty do Antarktidy, bez podrobností o svých důvodech proč. Corey Goode ví, proč tam jezdí, a co se našlo pod dávným ledem jižního pólu.

více
délka: 27:36

Epizoda 9: Potvrzení důkazů s Michaelem Sallou

Slyšeli jsme ohromující odhalení od Williama Tompkinse a Coreyho Goodea týkající se základu a rozšíření tajných kosmických programů. Dr. Michael Salla, světově uznávaný odborník v exopolitice, nabízí další potvrzení jejich svědectví.

více
délka: 29:21

Epizoda 10: Odhalení a tajná podzemní válka

S každým dnem se vyjednávání o plném nebo částečném odhalení zintenzivňují. Klíčové pro tyto debaty jsou společenské důsledky každé úrovně odhalení. Corey Goode vysvětluje, že někteří vedoucí pracovníci jsou přesvědčeni, že tato zneklidňující odhalení povedou k obrovským vlnám společenských nepokojů a chaosu.

více
délka: 32:59

Epizoda 11: Zkoumání počátků tajného kosmického programu s Michaelem Sallou

Spletitá historie tajného kosmického programu se před námi vyjevuje, jak Dr. Michael Salla mluví o detailech z dokumentů, které potvrzují svědectví lidí, kteří tam byli.

více
délka: 42:50

Epizoda 12: Dotazy diváků – 6. část

Corey Goode a David Wilcock jsou znovu cílem otázek vás diváků, na které odpovídají.

více
délka: 29:11

‹ zpět

přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Březen
2017
Po Út St Čt So Ne
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics