Beran   28.3.2017   Soňa
KVANTOVÁ FYZIKA VE STUDIJÍCH TÝKAJÍCÍ SE LIDSKÉHO VĚDOMÍ (1)

dnes   Dirk K. F. Meijer
Dirk K. F.  Meijer

V terminologii neurobiologie jsou existující data ekvivalentem paměti subjektu, kdy „analyzátorem“ je mozková elektrofyziologie.  Böhm vyslovil hypotézu, že k popsání interferenčních procesů kvantové mechaniky jsou zapotřebí další dimenze a tím obešel pravděpodobnostní teorie a vyhnul se zhroucení vlnové funkce, zapříčiněné vědomím. V této teorii je vesmír obrovskou superpozicí vln, představující neporušenou celistvost, jejíž součástí je lidský mozek (Bohm, 1990). Proto jsou individuální mysl i vědomí neodmyslitelnou vlastností veškeré hmoty (a energie) a jako takové jsou součástí, či spíše vyjádřením tohoto univerzálního kvantového pole.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 12x (dnes: 12x) diskuze: 0 příspěvků


NOVÝ ČLOVEK – Cestovatelia medzi dimenziami (5)

dnes   Redakce
Redakce

Takže keď sa snažíte napr. zmeniť svoju budúcnosť tým, že v určitom momente produkujete určité city, (napr. city lásky a nie city nenávisti), automaticky tým zároveň meníte aj svoju minulosť, nakoľko tieto sú späté (a pritom sa snažíte zmeniť len Vašu budúcnosť). Tento proces je teda založený na schopnosti vyprodukovania určitého druhu citov v konkrétnom momente (čiže takpovediac tu a teraz), respektíve určitej frekvencii za účelom zmeny svojej minulosti ako aj budúcnosti. Všetko je vo svojej vnútornej a najhlbšej podstate založené na vibrácii (a teda zvuku), inými slovami- všetko sa zakladá na procese pulzovania vĺn (alebo vlnových pulzov), čiže neexistujú žiadne častice, len pulzy vĺn. Prakticky sú to pulzy alebo kvantá vytvorené, respektíve doslova vytlačené tlakom vibrácií zo substancie éteru do hmotnej fyzickej reality, ktorá sama o sebe je len hologram.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 72x (dnes: 72x) diskuze: 0 příspěvků"BUZZSAW" SE SEANEM STONEM: POVZNÉST SE NAD CHAOS S REGINOU MEREDITH - HOST REGINA MEREDITH

dnes   Redakce
Redakce

Co se celé roky zabývala děláním rozhovorů s významnými osobnostmi od špičkových vědců po hluboké mystické intelektuály, Regina Meredith možná odhalila vyšší poslání lidstva. Vysvětluje, že začínáme cítit, jak nás tohle poslání volá v této době, kdy všichni zoufale toužíme po změně. Tato zoufalost může vyvolat chaos a zvýšit polarizaci, jak naše vědomí touží po objevení pravdy o svém původu uprostřed hluku masových médií. Vysvětluje, jak tyto společenské nepokoje mohou být příležitostí dosáhnout vyšších úrovní pochopení sebe a dosáhnout vyšší míry posílení pro všechny.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 40x (dnes: 40x) diskuze: 0 příspěvků


NEZNÁMÉ RUSKO: TAJEMSTVÍ STAROSLOVANSKÉ CIVILIZACE (1)

včera   Igor Prokopenko
Igor Prokopenko

Až do současnosti střeží koruna uherských králů starodávnou hádanku. Od dávných dob se zdá být právě ona, a ne král, zdrojem moci v uherském království. Mnohokrát jí ukradli, zakopali do země, ztratili a znovu našli. Tento korunovační klenot byl zhotovený v roce 1000 a byl římským papežem Sylvestrem II položený na hlavu uherského krále Svatého Štěpána. Kříž na koruně je našikmo, a to není náhodné. Úhel představuje přesně 23 a půl stupně – hodnota sklonu zemské osy k rovníku planety. Odkud mohli toto lidé v XI. století vědět? A může to znamenat, že tvůrci koruny – potomci Hunů – chránili tajné znalosti starodávné vysoce vyspělé civilizace? Dost možná Hyperboreje…

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (5 hodnocení) zobrazeno: 284x (dnes: 7x) diskuze: 0 příspěvků


KVANTOVÉ SKOKY VĚDY BUDOUCNOSTI A AKAŠICKÉ PARADIGMA

včera   dr. Ervin Laszlo
dr. Ervin Laszlo

Kvantoví fyzikové si uvědomují, že prostor není prázdný a pasivní; je naplněný a aktivní,   přestože se o něm fyzikové vyjádřují jako o „kvantovém vakuu“.  Dle objevujícího se názoru je prostor územím a věci, jež známe jako reálné, jsou předměty na tomto území. Nejsou to pouze předměty na území, jsou to také předměty toho území. Věci, jež považujeme za reálné  jsou manifestací  prostoru - manifestací kosmického matrixu, naplňujícího prostor. Pro tuto koncpeci světa existuje dobrá metafora. Představte si vlny, pohybující se po hladině moře. Když se podíváte na hladinu, vidíte, jak se vlny pohybují směrem ke břehu, vlny se vynořují za loděmi, vlny narážejí do vln.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.8 (4 hodnocení) zobrazeno: 175x (dnes: 1x) diskuze: 0 příspěvkůCHOBOTNICE JE NEPORAZITELNÁ: CENTRUM ZLA LEŽÍ NA OSTROVECH. TURECKÝ INTELEKTUÁL - VÍM KDE JSOU SVALY A MOZEK NWO. ZCELA JINÁ REALITA POD SVITEM PŮLMĚSÍCE.

včera   Adnan Oktar
Adnan  Oktar

Osmanská říše byla rozvrácena britskými zpravodajskými silami a armádou, která okupovala téměř celou Anatolii. Tragická historie Blízkého východu ve 20. a 21. století je rovněž dílem stínové vlády z Británie. Hranice států současného blízkého východu se rýsovaly v Británii během března roku 1921, kdy státní tajemník pro kolonie Winston Churchill svolal v Káhiře konferenci britských vysokých komisařů pro tuto oblast. Příslušníci britské koloniální správy, guvernéři a komisaři na blízkém východě, Lawrence z Arábie, Gertruda Bellová, generál Allenby, vysoký komisař Egypta a Súdánu Orde Wingate, Hubert Young – první ministr v Bagdádu a koloniální sekretář v Gibraltaru, Percy Cox – vysoký komisař království Iráku.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (2 hodnocení) zobrazeno: 728x (dnes: 31x) diskuze: 0 příspěvků


1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Únor
2017
Po Út St Čt So Ne
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics