Beran   28.3.2017   Soňa
ODHALENÝ VESMÍR: ODHALENÍ A TAJNÁ PODZEMNÍ VÁLKA

10.03.2017   Redakce
Redakce

S každým dnem se vyjednávání o plném nebo částečném odhalení zintenzivňují. Klíčové pro tyto debaty jsou společenské důsledky každé úrovně odhalení. Corey Goode vysvětluje, že někteří vedoucí pracovníci jsou přesvědčeni, že tato zneklidňující odhalení povedou k obrovským vlnám společenských nepokojů a chaosu. Jiní se zase snaží zachránit svůj krk před rýsujícími se soudními řízeními za válečné zločiny. V průběhu těchto debat začala tajná podzemní válka a Aliance ničí podzemní základny a hlavní programy na manipulaci počasím byly zastaveny. Důkazy tohoto jsou vidět na zvyšujícím se počtu zemětřesení a náhlých změn v počasí po celém světě.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (4 hodnocení) zobrazeno: 1324x (dnes: 1x) diskuze: 0 příspěvků


O NADŘAZENOSTI V KOSMICKÉM USPOŘÁDÁNÍ (3)

10.03.2017   Josef Čáp
Josef Čáp

Tím se po pravdě řečeno dostáváme k prostému vysvětlení, proč netušíme nic o našem zrození a smyslu života. Účel a smysl naší existence je z tohoto zorného úhlu pohledu - nevědomost, nadarmo se přece neříká, že nevědomost je sladká! Naše města, vynálezy a poznatky, pády nebo vzestupy, bohatství či chudoba, spravedlnost ale i bezpráví, bezmoc společně s nadějí, to vše napomáhá nevědomosti k tomu, abychom Mu poskytli odpověď na otázku, která se v Jeho nadčasovosti vyskytla. Co se asi ve Stvořitelově domě přihodilo, že kvůli tomu Bůh stvořil vesmír?

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (2 hodnocení) zobrazeno: 850x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků"CHYBĚJÍCÍ SOUVISLOSTI" S GREGGEM BRADENEM: GENETICKÁ VODÍTKA LIDSKÉHO PŮVODU

09.03.2017   Redakce
Redakce

Pokládáním otázek, jak a proč se lidstvo na Zemi náhle objevilo před 200 000 lety, otevíráme dveře k ještě hlubší záhadě. Gregg Braden porovnává chromozomy lidoopů s lidmi, a ukazuje nám šokující důkazy, že něco se kdysi dávno stalo, aby se záměrně vytvořili anatomicky moderní lidé. Tohle není evoluce ani kreacionismus. Místo toho to naznačuje třetí možnost: řízenou mutaci. V hledání odpovědí na to, kdo řídil tuto genetickou manipulaci, se můžeme podívat na Safir Jicera, což je dávný text, který popisuje den, kdy lidstvo bylo stvořeno, a odemyká tajnou zprávu ukrytou v našem vlastním genetickém kódu.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 859x (dnes: 1x) diskuze: 0 příspěvků


SKUPINA PRO VYPROŠŤOVÁNÍ MIMOZEMSKÝCH ENTIT A "VÁLKA MIMOZEMSKÝCH ENTIT" V GRÓNSKU (2)

09.03.2017   Linda Milton Howe
Linda Milton Howe

Byl přesunut nahoru do Grónska. Nejsem si jistý, zda šel nejdřív do Grónska anebo nejdřív na Aleutské osrovy. Ale z vyprávění si pamatuji, že mně a mému bratrovi říkal, že na obou místech došlo ke stejné věci - totiž k válce mimozemšťanů. Trvalo to měsíce. Mimozemštané, o které se jednalo - byly to minimálně dvě strany, které mezi sebou bojovaly všude kolem základny Thule a střílely po sobě.  Naši lidé se také snažili na ně střílet, ale nemohli nic trefit. Ať jsme měli jakékoliv zbraně, oni z toho vymanévrovali. My jsme s nimi měli dohodu, protože když jedna strana… když byla poškozena loď, přistáli přímo na základně, lidé jim přinesli zásoby, co potřebovali, pomohli jim spravit loď a oni znovu vzlétli.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.8 (6 hodnocení) zobrazeno: 469x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


OSVÍCENÍ UŽ VŠICHNI MÁME !

09.03.2017   Osho
Osho

Když chcete získat moc, musíte se o to snažit všemi možnými způsoby – legálními, nelegálními, dobrými i špatnými. V životě musíte všechno nějak získat, protože  na  tento  svět  si  nepřinášíte peníze a paláce. Přicházíte nazí, s prázdnýma rukama. Když se narodíte, nemáte vůbec nic a pak potřebujete spoustu věcí a začnete se honit a sna- žíte se získat to a  ono. Postupně vám začne docházet, že až přijde smrt, všechno vám vezme, všechno zničí: začnete se bát, dostanete strach. Proto se snažíte najít něco, co vám ani smrt nevezme: boha, pravdu, osvícení, nirvánu, můžete to nazvat jakkoli. Toužíte po nirváně, osvícení, bohu nebo po samádhí úplně stejně, jako jste předtím toužili po penězích, moci či po slávě – protože jste si osvojili určitou logiku, určitý program.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.7 (6 hodnocení) zobrazeno: 1083x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvkůSKUPINA PRO VYPROŠŤOVÁNÍ MIMOZEMSKÝCH ENTIT A "VÁLKA MIMOZEMSKÝCH ENTIT" V GRÓNSKU (1)

08.03.2017   Linda Milton Howe
Linda Milton Howe

Veřejná tvář Johna Smitha byla v oblasti mezinárodní burzy. Ovšem za scénou, jak říká Steve, vlastnil jeho otec nejvyšší možnou bezpečnostní prověrku, na jejímž základě vyzvedával těla mrtvých mimozemšťanů na mnoha místech USA, kde ztroskotali, počínaje dvěmi místy v červenci 1947 v Novém Mexiku  -  jedno mezi Roswellem a Coronou a druhé pod štítem Oscura Peak ve zkušebním areálu ve White Sands cca 50 mil vzdušnou čarou od Corony. Trumanova administrativa potřebovala pomoc armády pro pokračující operace vyzvedávání záhadných ne-lidských bytostí - jak živých, tak i mrtvých a jejich pokročilých dopravních technologií.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.7 (15 hodnocení) zobrazeno: 650x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


první stránka předchozí stránka předchozí ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Březen
2017
Po Út St Čt So Ne
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics