Vodnář   23.1.2017   Zdeněk


VZOREC ZDRAVÍ: TOHLE JE VÁŠ MOZEK PŘI MEDITACI S DR. JOE DISPENZOU

04.01.2017   Redakce
Redakce

Může jednoduchá meditace pomoct vytvořit nové spoje ve vašem mozku? Ano, říká Joe Dispenza v tomto fascinujícím rozhovoru. Joe Dispenza, nejprodávanější autor knihy „Breaking the Habit of Being Yourself“ a „Evolve Your Brain“, studoval biochemii na Rutgers Universsity. Má také bakalářský titul z vědy se zaměřením na neurovědu, a získal svůj doktorát z chiropraxe na Life University v Atlantě. Obdržel postgraduální výcvik a pokračoval se vzdělávat v neurologii, neurovědě, funkci mozku a chemii, buněčné biologii, paměti, stárnutí a dlouhověkosti.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 625x (dnes: 1x) diskuze: 0 příspěvků


"PARALAXA WORLD NEWS" - 3. 1. 2017

03.01.2017   Redakce
Redakce

Podívejte se na toto video a dozvíte se, co mnozí nevědí o některých z nejúžasnějších a nejzáhadnějších kamenných stavbách, které byly objeveny po celém Rusku. Mohl by tyto zvláštní megality- jejichž konstrukční metody se podobají těm z lokalit Teotihuacanu, Tiahuanaco a Puma Punku - prostě být dílem dávných lidí? Nebo je zde ve hře něco mnohem neuvěřitelnějšího? Vypravěč ve videu věří, že tyto nebyly dílem pračlověka. Namísto toho tvrdí, že tyto tajemné megalitické ruské lokality jsou nejvíce fascinujícími a nejpřesvědčivějšími důkazy o existenci rasy obřích bytostí, které obývali naší dávnou minulost.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (4 hodnocení) zobrazeno: 1486x (dnes: 1x) diskuze: 0 příspěvků


BUZZSAW SE SEANEM STONEM: "MAINSTREAMOVÉ VĚDOMÍ A ODHALENÍ" - HOST JOHN HALL

03.01.2017   Redakce
Redakce

Dr. John Hall odhaluje existující technologie používané méně než poctivými organizacemi v tom, co by šlo popsat jako digitální pronásledování a kontrola mysli. Jsme ochotni obětovat své soukromí pro větší iluze osobní bezpečnosti? Takto pro většinu lidí budoucnost vypadá, jak se mikroelektronika stává nedílnou součástí našeho každodenního života a kognitivních procesů. Vnímají tuto technologii jako způsob kontrolovat populaci doslovným vkládáním hlasů do hlavy lidí a kontrolou jejich emocí. Příklady takové kontroly lze vidět u případů násilných výbuchů lidí, kteří předtím neměli tendence k takovým chováním.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 775x (dnes: 1x) diskuze: 0 příspěvků


MY JSME ČAS - ŽÍT TADY A TEĎ

03.01.2017   David Švarc
David Švarc

Sami si jistě dokážete velice dobře představit, jak je znovuobnovení pozornosti a schopnosti vnímat důležité pro to, abychom dokázali žít tady a teď. Navíc se tím ještě zbavujeme případné hrozby, že by nám život protekl mezi prsty a my si ani nedokázali pořádně vybavit, o čem vlastně byl. A také není třeba mít obavy o to, že bychom nedokázali roztlačit svou pozornost a dostat ji zpátky do tempa. Jedná se o jednu z kognitivních (poznávacích) funkcí mozku a mozek, jak mnozí ví, funguje analogicky jako sval. Trénujeme-li tedy sval, sval sílí a lépe pracuje, netrénujeme- li, chřadne a slábne.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9 (4 hodnocení) zobrazeno: 829x (dnes: 0x) diskuze: 1 příspěvek


KONEC HRY: "ODHALENÍ" A FINÁLNÍ PORÁŽKA "GLOBÁLNĚ - MOCENSKÉHO SYSTÉMU" - ČÁST DRUHÁ (4)

03.01.2017   Corey Good
Corey Good

Různí světoví političtí a náboženští vůdci byli v posledním roce přivedeni dolů do Antarktidy. Hlavním důvodem jsou nové archeologické nálezy. A oni se s nadšením účastní prohlídek nálezů. Podle zdrojů, plánuje Cabal uprchnout na ostrov na Novém Zélandu, některých oblastí Jižní Ameriky a Antarktidy. Pokud ano, tato setkání mohou být velmi dobým signálem pro Alianci, že se klíčoví členové těchto tajných pozemských syndikátů připravují uniknout před spravedlností rozzlobeného amerického lidu. Cabal věřili, že by mohli ukrást volby a ještě jednou uniknout svým osudům. Mýlili se.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (30 hodnocení) zobrazeno: 1122x (dnes: 0x) diskuze: 1 příspěvek


DRUHÝ TERMÍN: (24. - 26.2. 2017 - VELETOV U KOLÍNA): "ČTVRTÁ KONFERENCE NA TÉMA EXISTENCE TAJNÝCH KOSMICKÝCH PROGRAMŮ - SDÍLENÍ DAT S "BLUE AVIAN" A NOVINKY"

31.12.2016   Redakce
Redakce

TATO V POŘADÍ JIŽ ČTVRTÁ KONFERENCE "BLUE AVIAN + ALIANCE SFÉR" V NÁVAZNOSTI NA TAJNÉ KOSMICKÉ PROGRAMY MÁ VZHLEDEM K AKTUÁLNÍM UDÁLOSTEM A K UDÁLOSTEM PŘIPRAVOVANÝM V ROCE 2017 MIMOŘÁDNÝ CHARAKTER VRCHOLNÉ DŮLEŽITOSTI - VIZ. DETAILNÍ OBSAHOVÉ PORTFOLIO.

 

Zcela nový informátor způsobil nebývalý rozruch v komunitě výzkumníků fenoménu "UFO" a aktivit zástupců mimozemských civilizací svým prohlášením, že pracoval v několika tajných kosmických programech a zároveň přišel do kontaktu se skupinou mimozemských bytostí, které se objevily uvnitř naší sluneční soustavy. Přes našeho partnera ve Spojených Státech, se nám podařilo zajistit kompletní množství VELMI AKTUÁLNÍCH INFORMACÍ  UVOLNĚNÝCH ČISTĚ PRO TUTO AKCI. Jde o informace v podobě textové, obrazové ale i v podobě video-materiálu. Účastnící této konference budou mít exkluzivní možnost získat komplexní sadu uvolněných dat a to přímo přímo od subjektu "GoodETxSG". Navíc bude možné během této konference interaktivním způsobem tomuto informátorovi položit 20 otázek na které bude jím osobně odpovězeno.

 

Informátor "Corey Good", je pravidelným příznivcům a účatsníkům konferencí, které jsou realizovány pod hlavičkou lektora a publicisty Jaroslava Chvátala, velmi dobře znám. Od léta loňské roku proběhly již dvě konference na téma tajných kosmických projektů, aktivit Aliance a "Bytostí Sfér", resp. "Blue Avian". Situace se začíná celkově přiostřovat. I z tohoto důvodu jsou na tuto třetí konferenci připravy materiály a témata velmi závažného charakteru. Konečně můžete posoudit níže dle obsahového profilu této konference.

 

Níže, je uvedený rozpis témat, které budeme na konferenci probírat. Jednoltivá témata jsou složena z více úrovňových informací. To znamená, že každé téma má několik informačních hladin, přičemž vědomí posluchače, se naladí na tu vrstvu, která odpovídá aktuálnímu duchovnímu a intelektuálnímu vývoji daného jedince. Také bychom chtěli upozornit, že všechna data uváděna v prezentovaných tématech pochází ze tří hlavních informačních zdrojů: 1) Subjekt "GoodETxSG", 2) Aliance Sfér, 3). Blue Avian (Ptačí bytosti). Jednoltivá témata nejsou členěna do konkrétních časů v jednoltivých dnech, neboť posloupnost jejich prezentace bude určena těsně před konferencí. U vybraných témat bude k dispozici doplňkový audio-vizuální materiál s výkladem.

 

UPOZORŇUJEME ZÁJEMCE, ŽE I O TENTO DRUHÝ TERMÍN KONFERENCE MŮŽE BÝT VELKÝ ZÁJEM, (JE VOLNÝCH POUZE 20 MÍST), KTERÉ MOHOU BÝT OBSAZENY BĚHEM NĚKOLIKA DNÍ.  PŘIZPŮSOBTE TOMU TEDY I SVOU AKREDITACI.

 

U JIŽ AKREDITOVANÝCH POSLUCHAČŮ NA PRVNÍ TERMÍN TÉTO KONFERENCE, NENÍ MOŽNÝ PŘESUN DO TOHOTO DRUHÉHO TERMÍNU. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (3 hodnocení) zobrazeno: 1066x (dnes: 1x) K článku není založena diskuze


první stránka předchozí stránka předchozí ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2017
Po Út St Čt So Ne
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics