Ryby   26.2.2017   Dorota
"UČENÍ MOUDROSTI S DAVIDEM WILCOCKEM": MIMOŘÁDNÉ SNAHY CABAL

06.02.2017   Redakce
Redakce

David Wilcock pokračuje ve svém chronologickém zkoumání zpráv z roku 2015, které nás připravují na odhalení. Ale zanechává to v nás více otázek než odpovědí, jako třeba: Co se skrývá za zvláštními zvuky trumpet z obloh po celém světě? Co je cílem tajného kosmického letadla X-37B, jak bylo vypuštěno na další záhadnou misi? Snaží se konglomeráty masových médií zjednodušit populaci slovy populárních písní? Zdá se, že Cabal vyvíjí mimořádné snahy o narušení odhalení.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 786x (dnes: 2x) diskuze: 0 příspěvků


HOVORY S DUŠÍ A JAMES VAN PRAAGH: LEKCE DUŠE

05.02.2017   Redakce
Redakce

V době mezi životy se setkáváte se svou skupinou duší, abyste určili, jaké lekce v životě se budete učit. James Van Praagh vysvětluje, jak si tvoříme duchovní plán pro svůj život a nabízí cestu mysli k objevení vašich nejrozšířenějších lekcí duše. Jak vysvětlují, co se dozvěděli ze své cesty myslí, John a jeho žena navážou kontakt s několika členy rodiny, kteří je žádají, aby předali důležité vzkazy rodinným členům, kteří stále žijí. Lee Anne se napojí na svou tchyni, která chce předat vzkaz jejímu manželovi, který stále žije, a říká, aby svou matku poslal na lékařskou prohlídku. Poté Mary slyší od svého dědečka, kterého mrzí, že je rodina oddělená, jelikož se ji snažil udržet pohromadě.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 588x (dnes: 7x) diskuze: 0 příspěvků


RUSKÁ OPERACE U HRANIC ALJAŠKY: ODPOVĚĎ NA TANKY U KALININGRADU? AMERIČTÍ HACKEŘI V AKCI. KAM ZMIZEL ESKYMÁK, KTERÝ RODIL OBAMU? TO NÁM TEN ROK PEKNĚ ZAČÍNÁ! :-)

04.02.2017   Jan Mařenka
Jan Mařenka

Incident plně zapadá do mediálního rámce, který hrozí přerůst ve válečný konflikt - takže pochopitelně i zde úřadovali hackeři. Moskva tvrdí, že útok byl jednoznačně řízen z USA. Má nezvratné důkazy, že z ostrova Malý Diomédes kdosi "hacknul" šamana z ostrova Velký Diomédes a stáhl ho do ledové vody Beringova průlivu. Šaman už nevyplaval, ač ho vyhlíželi, a panuje vážné podezření, že byl unesen - ať už protistranou, nebo protiproudem. Podle neoficiální verze šlo o ruského šamana - trojitého americko-britského agenta, který se zodpovídal přímo bývalému prezidentu USA černochovi Obamovi. Mezi oběma vůdci byl těsný vztah již od Obamova narození, neboť zmizelý šaman asistoval u jeho porodu v Keni. "Ob-ama" je v čukotském nářečí tuleň.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (2 hodnocení) zobrazeno: 2324x (dnes: 6x) diskuze: 3 příspěvky


REHABILITACE ROYAL RAYMONDA RIFEHO

04.02.2017   Jeane Manning
Jeane Manning

Ve dvacátých a třicátých letech vynalezl Rife přístroj „Zářivý paprsek“ spolu s optickým mikroskopem s ultra vysokým rozlišením, skládajícím se z více než 5 000 dílů. Vynalezl ho, aby mohl pozorovat viry, bakterie a plísně a vidět, jaký budou mít na ně vliv elektromagnetické pulzy. Jeho vynález měl výrazně odlišný design a byl mnohem silnější než jakýkoli jiný optický mikroskop.  Dnes dobře známý elektronický mikroskop umožňuje vysoké rozlišení, ale pozorovatel vidí pouze mrtvé mikroorganizmy - bombardování elektrony zabíjí vzorky.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (2 hodnocení) zobrazeno: 348x (dnes: 0x) diskuze: 1 příspěvek


NASA SKRÝVÁ PRAVDU O MARSU (2)

03.02.2017   Alexandra Loorenz
Alexandra Loorenz

Nicméně, některá fakta je velmi obtížné skrýt. Proč si astronomové před pouze 50 lety  nevšimli jizvu na povrchu Marsu, která protíná celou planetu? Kam se poděly kanály, které pozorovali, fotografovali a dokonce i natáčeli na filmový pásek stovky vědců? Jak to vypadalo na Marsu na jaře, když sněhové čepice začaly tát a proudy vody protékaly kanály rychlostí 40 km za 24 hodin a nutily tmavnout vodní tepny a moře? Voda, díky bohu, byla nalezena. Ukazuje se, že v jedné jeho jižní čepičce je jí tolik, že je možné pokrýt celou planetu vrstvou 11 m. Na kanály se snažili zapomenout. A se zbytkem něco vymyslí za pochodu.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.9 (14 hodnocení) zobrazeno: 602x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvkůODHALENÝ VESMÍR: VELKÝ SLUNEČNÍ ZÁBLESK

03.02.2017   Redakce
Redakce

Změny v našem slunci už začaly, což je něco, co podle mnohých lidí velké organizace utajují. Lidstvo se možná nachází na pokraji velké transformace. Ale bude třeba velkého tlaku, abychom kolektivně prošli tou transformací. Jay Weidner zkoumal vodítka ukrytá v alchymii a tajuplných symbolech a Corey Goode potvrzuje to, co Weidner zjistil v souvislosti s kolektivním vzestupem, který možná brzy přijde ve formě velkého slunečního záblesku.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (3 hodnocení) zobrazeno: 1582x (dnes: 4x) diskuze: 0 příspěvků


první stránka předchozí stránka předchozí ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Únor
2017
Po Út St Čt So Ne
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics