Beran   30.3.2017   Arnošt
SKUPINA PRO VYPROŠŤOVÁNÍ MIMOZEMSKÝCH ENTIT A "VÁLKA MIMOZEMSKÝCH ENTIT" V GRÓNSKU (3)

14.03.2017   Linda Milton Howe
Linda Milton Howe

Jednou mně řekl, že se ptali, co se děje. „Proč s jedněmi kamarádíme a s druhými ne? A proč je to tajné?“ A bylo jim řečeno, že když se ještě budou ptát, bude to ta poslední věc, kterou řekli. Takže o tom nikdy nemluvili s nikým mimo skupinu. Ale táta o tom mluvil alespoň se svou rodinou. Byl velmi ustaraný. Znám svého otce, byl to městský kluk, přestěhoval se na vesnici a žil na usedlosti. Měl peníze, ale byl hodně venku - farmařil anebo jsme to museli dělat my; chovali jsme kachny, kuřata, králíky a tak, protože on měl starosti, že se něco v budoucnu stane. A to něco se mělo týkat vlády, něčeho co věděla, spolu s mimozemšťany, jenom nevěděl, co to je. Tak se chtěl zabezpečit. A chtěl pryč z obydlených oblastí.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (9 hodnocení) zobrazeno: 441x (dnes: 1x) diskuze: 0 příspěvků


ROZHOVOR S BARBAROU A ZBYŠKEM SIKORA: VESMÍRNÍ POUTNÍCI ANEB SVĚTLO PŘICHÁZÍ Z BALI (2)

14.03.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Žijeme v neopakovatelné a nádherné době, kdy vědění starých Mayů nabírá na stále větší aktuálnosti. Nadcházející budoucnost  s sebou přináší  na jedné straně odhalení a konec starých časů a na straně druhé se objevují zcela nové možnosti. Tato kniha pojednává o nevšedních zážitcích  dvou obyčejných poutníků na cestách v dalekém Mexiku, Guatemale a Hondurasu, o mysteriích ukrytých v mayských stavbách, o životě obyčejných Indiánů a o neobvyklém odkazu staré mayské civilizace současnému lidstvu. Každý člověk ve skrytu duše touží být šťastný a žít v nádherném světě, být svobodnou a nezávislou bytostí. V nadcházejícím období se tato publikace může stát inspirací a pomocníkem na cestě pro hledajícího člověka při naplňování jeho přání a tužeb.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (5 hodnocení) zobrazeno: 1158x (dnes: 2x) diskuze: 1 příspěvek"BUZZSAW" SE SEANEM STONEM: MIMOZEMSKÉ FRAKCE NOVÉHO SVĚTOVÉHO ŘÁDU - KERRY CASSIDY

14.03.2017   Redakce
Redakce

Kerry Cassidy se v průběhu let setkala s řadou informátorů, od kterých dostala jejich příběhy o tajné vládě a mimozemských operacích. Dozvěděla se o mimozemských frakcích za novým světovým řádem, a až kam jsou schopné zajít, aby své utajení ochránily. Od chemtrails a manipulací počasí po tajné kosmické programy, Kerry odhaluje dlouhodobé triky mimozemských ras bojující o kontrolu nad budoucností lidstva. Nadešel čas, abychom se postavili a vzali si svou moc zpět tím, že prohloubíme své jasnovidecké schopnosti a pokročíme v našem kolektivním duchovním vzestupu.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 517x (dnes: 1x) diskuze: 0 příspěvků


(28. - 30.4. 2017 VELETOV U KOLÍNA) ESOTERICKÁ ŠKOLA - "UČENÍ PLEJÁD"

14.03.2017   Redakce
Redakce

"ESOTERICKÁ ŠKOLA - UČENÍ PLEJÁD" harmonickým způsobem kombinuje teorii s praktickým iniciačním pozadím, staví na přirozených lidských schopnostech a dovednostech, které však uvnitř lidské cicilizace nebyly doposud aktivovány a rozvinuty. Využívá se zde také naprosto jedinečné shody v biochemické a elektromagnetické povaze těla člověka a Plejáďana.(Plejáďané jsou v podstatě potomci našich předků z Atlantidy, kteří před 12 000 lety v důsledku velkého kataklyzma opustili tuto planetu, aby následně v oblasti hvězdného systému Maya a Taygeta na dvou planetách - jejichž fyzikální a klimatická charakteristika je z 98% stejná jako zde, na Zemi - založili nové kolonie).Díky tomu, že tito jedinci nemuseli čelit evolučnímu propadu v rámci postkataklyzmatického období a následnému řádění Systému, jako je tomu zde na Zemi, mají před námi zhruba 12 000 let trvající evoluční náskok. Učení Plejád je ve skutečnosti dlouhodobě připravovaný vysoce sofistikovaný projekt předání praktických vědomostí a znalostí, nově aktivoaných dovedností a schopností v prostředí pozemského civilizačnícho schématu.

 

NA TUTO AKCI JE K DISPOZICI 20 VOLNÝCH MÍST, KTERÉ SE BUDOU ZAPLŇOVAT POSTUPNĚ, TAK JAK BUDOU CHODIT PŘIHLÁŠKY !!!

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 587x (dnes: 0x) K článku není založena diskuze


ZPRÁVA Z MINULOSTI: DENDERSKÝ ZVĚROKRUH - PAMÁTNÍK STAROVĚKÉHO EGYPTA (1)

13.03.2017   S.N. Pavlova
S.N. Pavlova

Chyby, kterých se dopustil, byly přeneseny na kopii, kterou Francouzi vypracovali pro Egypťany, v souladu se smlouvou o koupi originálu. Současná egyptologická literatura řadí denderský zvěrokruh k období vlády posledních představitelů dynastie Ptolemaiovců (blízko k přelomu staré a nové éry). Ale v textech stavitelů budov a na zachovaných papyrusech se mluví o tom, že celý chrámový komplex byl obnoven Ptolemaiovci v přísném souladu se starodávným projektem. Projekt má své kořeny v době Shemsu – Hor. A to je předdynastické období Egypta. Egyptologický popis chrámového komplexu obecně a denderského zvěrokruhu částečně lze nalézt v literatuře.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (2 hodnocení) zobrazeno: 330x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvkůROZHOVOR S BARBAROU A ZBYŠKEM SIKORA: VESMÍRNÍ POUTNÍCI ANEB SVĚTLO PŘICHÁZÍ Z BALI (1)

13.03.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Rozum okamžitě vyhodnotil situaci a s určitým výsměchem komentoval nemožnost koupě potřebných pozemků od skutečných vlastníků. Pozemky byly totiž ve vlastnictví od 2 do 6 osob. Rozum chytře radil, že jedině blázen by šel do takového rizika postupně kupovat pozemky, aniž by měl jistotu, že koupi všechny, neboť to bylo podmínkou pro výstavbu domu. Já se znova obrátil do svého nitra a bylo mi řečeno: "Zajděte se svoji paní na vysněné místo a zeptejte se ducha místa, zdali zde můžete postavit váš dům." Poslechli jsme a dostali souhlas. Od této chvíle sled událostí byl přímo požehnán jednak při koupi parcel, kdy všichni prodejci neměli žáden problém s odprodejem a dále při celkové výstavbě domu.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (5 hodnocení) zobrazeno: 1312x (dnes: 2x) diskuze: 0 příspěvků


první stránka předchozí stránka předchozí ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Březen
2017
Po Út St Čt So Ne
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics