Ryby   26.2.2017   Dorota
PAUL BRUNTON: ŽIVOT A PRÁCE (1)

08.02.2017    Anonym
 Anonym

Po tomto druhém záblesku následovaly roky vývoje a růstu. Po mnoho měsíců během roku 1918, P. B. naslouchal tomu, čemu říkal „vnitřní hlas“. Uvědomil si, že zdroj síly a moudrosti není možné najít nikde jinde, než ve svém vlastním nitru.Po první světové válce žil P. B. nějakou dobu v Bloomsbury. Sdílel tam byt s Michaelem Justem, zakladatelem knihkupectví Atlantis. Byl to stejný dům, kde se později usídlili Virginia a Leonard Woolfovi a Hogarth Press. P. B. byl vždy od přírody talentovaný a také odhodlaný spisovatel. Tehdy vstoupil do světa žurnalistiky a stal se úspěšným vydavatelem a spisovatelem v oblasti publicistiky. Koncem roku 1920 se P. B. s pomocí státního tajemníka indické knihovny dal do intenzivního studia Orientu. Takto připravený se vydal na svou první cestu na východ.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.7 (3 hodnocení) zobrazeno: 662x (dnes: 6x) diskuze: 0 příspěvků


"OTEVŘENÁ MYSL" S REGINOU MEREDITH: TAJEMSTVÍ ZTRACENÝCH CIVILIZACÍ - HOST MICHAEL TELLINGER

07.02.2017   Redakce
Redakce

Vážení přátelé a příznivci našeho video portálu. Připravili jsme pro Vás nový seriál dokumentů (KTERÝ NAHRAZUJE PRÁVĚ DOKONČENÝ SERIÁL BUZZSAW), jenž bude zahrnovat velmi pestré široké pole témat z oblasti alternativních disciplín poznání. V podstatě se dá říci, že každá epizoda tohoto seriálu bude vždy na jiné téma. Jednotlivými epizodami Vás bude provázet nám všem již velmi dobře známá moderátorka Regina Meredith (seriál "Vzorec zdraví"). V této první části se setkáme s badatelem, se kterým jsme před nějakou dobou natočili vlastní pořad, ale jak se říká - "opakování, je matkou moudrosti".

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 717x (dnes: 2x) diskuze: 0 příspěvků


JSME MY LIDÉ NEVYLÉČITELNĚ DUŠEVNĚ NEMOCNÍ, NEBO SE JENOM PROBOUZÍME? (2)

07.02.2017   Paul Levy
Paul Levy

Sponzor celého projektu (projekce), wetiko virus, zůstává za oponou, neviditelný, opomenutý. Wetiko podvratně používá náš “talent” pro tvorbu reality proti nám takovým způsobem, že se doslova stáváme uchváceni naší Bohem danou schopností vytářet vlastní zkušenosti a poznatky o světě a o nás tak, že se nám to vrací zpět jako boomerang podkopávající náš potenciál individuální a kolektivní evoluce. Kupodivu, lidé okouzlení wetikem chorobně, až fanaticky, podporují sociální a politickou agendu, která je častokrát diametrálně odlišná od té, jež by hájila naše nejlepší zájmy. Toto sebesabotující chování je vnějším odrazem vnitřního stavu bytí pod nadvládou a něvedomé služby sebezničujícímu wetiko parazitovi.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (3 hodnocení) zobrazeno: 370x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


SUPERBAKTERIE: ŘÍTÍ SE NA NAŠÍ CIVILIZACI ZÁHUBA? ESENCIÁLNÍ OLEJE JAKO NOVÁ ANTIBIOTIKA.

07.02.2017   Erika Magdalena Peprná
Erika Magdalena Peprná

“Takže sejde-li se několik docela snadno představitelných faktorů, může výbuch pandemie TBC naši pokrokovou, inovativním změnám oddanou civilizaci rozvrátit do základů. Ty samé vztahy a interakce, na které spoléháme při rozvoji naší ekonomiky, mohou napomoci v šíření smrtelné a jen obtížně léčitelné choroby. Největší úder přitom dopadne na mladou generaci a způsobí v sociálním předivu společnosti obrovské nezhojitelné rány. Náš vysoce propojený ekonomický systém začne kolabovat, čímž se otevře prostor pro nástup dalších nemocí a rozvratu.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 1016x (dnes: 2x) diskuze: 0 příspěvků


NASA SKRÝVÁ PRAVDU O MARSU (3)

06.02.2017   Alexandra Loorenz
Alexandra Loorenz

Existuje teorie J. Babikova, ve které vysvětluje všechny tyto "ležaté osmičky" explozí planety  Phaeton. Odsud jsou i jeho úlomky, jako pás asteroidů. Podle této teorie je Venuše jádrem mrtvé planety. Mars také prošel zásadním úderem a byl vyhozen z vnitřní oběžné dráhy, co se týče Země, daleko za její hranice. Ostatně, čtěte podrobně v jeho knize „Světonázor nebo návrat Prométhea“ (název v ruštině „Мировоззрение или возвращение Прометея“), kterou není až tak snadné sehnat.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (4 hodnocení) zobrazeno: 577x (dnes: 0x) diskuze: 5 příspěvkůCO SI O NÁS MOHOU MYSLET ZVÍŘATA?

06.02.2017   Josef Čáp
Josef Čáp

Věřte mi, že medvědí sténání s tímto utrpením nelze přeslechnout! Medvědi v bolestivé agonii narážejí hlavou do mříží, žvýkají si vlastní tlapy, kvůli okusování klecí mají zlomené zuby, drápy zarostlé do tkáně, degenerované svalstvo a deformovaný hrudní koš. Medvědi ušatí se ve volné přírodě dožívají cca 25 let, zatímco v zajetí kvůli odběru žluče, se „chovaný“ medvěd dožívá maximálně 10 let! Bohužel, tímto vším děsivé utrpení medvědů nekončí! Jakmile medvěd přestane produkovat žluč, popřípadě je nemocný, jsou mu většinou uříznuty tlapy, což je v Jihovýchodní Asii vyhledávaná pochoutka, která těmto nemilosrdným farmářům zajišťuje další zdroj příjmu.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (4 hodnocení) zobrazeno: 1018x (dnes: 3x) diskuze: 0 příspěvků


první stránka předchozí stránka předchozí ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Únor
2017
Po Út St Čt So Ne
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics