Vodnář   23.1.2017   Zdeněk


CHAOS A ŘÁD

07.01.2017    Anonym
 Anonym

Otázkou ovšem je, kterak vědomí existence paradigmat integrovat do každodenního života? To, že svět pravoslavného popa a jaderného fyzika funguje podle jiných zákonů, je zřejmé. To, že se jungiánům zdají jungovské sny a jejich život je bohatý na synchronní jevy, zatímco Freudem poznamenaní terapeuti i jejich pacienti mají sny plné sexuální symboliky, a že synchronních jevů by se člověk v jejich životě stěží dohledal, je běžnou zkušeností. Jak je však možno toho využít? A není snad ani namístě mluvit o možnosti, nýbrž o nutnosti – vyklouznutí nad paradigma se mi jeví jako jediná cesta, jak bouři Chaosu nejen přestát, nýbrž se i nechat vynést na jejích křídlech.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (3 hodnocení) zobrazeno: 857x (dnes: 3x) diskuze: 0 příspěvků


"PARALAXA WORLD NEWS" - 6. 1. 2017

06.01.2017   Redakce
Redakce

Podrobnosti k tomuto tématu jsou uvedeny například v článku investigativního novinářky Leslie Kean (v současné chvíli připravujeme plnohodnotný překlad tohoto materiálu). K incidentu došlo v listopadu roku 2014, kdy posádka vrtulníku chilského námořnictva během rutinního letu zahlédla objekt "UFO". Objekt byl natočen pomocí infračervené kamery a událost byla oznámena dvou různým radiovým stanicím, ovšem obě dvě základny nic anomálního nebyly schopny identifikovat. Je zajímavé, že ani radar vrtulníku nebyl schopen neznámý letící objekt zachytit. Na předmětném videu jsou zachyceny velmi bizarní detaily (ve dvou případech z objektu unikala nějaká horká látka, kterou infračervená kamera zachytila).

 zobrazit článek

oblíbenost článku 8.5 (4 hodnocení) zobrazeno: 1037x (dnes: 1x) diskuze: 1 příspěvek


KONEC HRY: "ODHALENÍ" A FINÁLNÍ PORÁŽKA "GLOBÁLNĚ - MOCENSKÉHO SYSTÉMU" - ČÁST DRUHÁ (5)

06.01.2017   Corey Good
Corey Good

Vypadá to, že Předadamité (Pre-Adamites) vybrakovali ruiny a technologie rasy dávných stavitelů spolu s technologiemi, které si přivezli s sebou ze svého původního světa. Bylo "zjevné", že také vykuchali plavidlo, kterým dorazili, aby postavili nejstarší části tohoto hlavního města Předadamistů (Pre-Adamite). Ty vole ... tam je tolik věcí, co našli / nacházejí. Odkopali jen málo z toho, co objevili. Doufám, že brzy uslyším víc. Bylo mi řečeno, abych to držel pod pokličkou, dokud nepřijde více informací. I když ti to sděluju.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (13 hodnocení) zobrazeno: 1116x (dnes: 0x) diskuze: 2 příspěvky


TŘÍKRÁLOVÝ RECEPT NA ZÁZRAK: RAKOVINA NEMÁ ŠANCI. DOBRODRUŽNÁ CESTA JEDNOHO AMERIČANA DO OMÁNU. POSVÁTNÍÉ KADIDLO NEJEN DO KOSTELA. PŘEČETEME SPRÁVNĚ VZKAZ ZE STARÝCH ČASŮ ?

06.01.2017   Erika Magdalena Peprná
Erika Magdalena Peprná

Již zmiňovaný Mahmúd Suchaíl o tom řekl BBC: “Rakovina začíná v okamžiku, kdy dojde k poškození DNA v jádru buňky v lidském těle. Zdá se, že kadidlo má jakousi funkci ‘restartu’, která buňce vysvětlí, jak má správně DNA vypadat. Kadidlo kromě toho, jak se zdá, umí oddělit ‘mozek’ rakovinné buňky, tedy buněčné jádro, od ‘těla’, cytoplasmy. Tím jí znemožní se dělit a šířit poškozenou DNA dále.” Jedna ze zmiňovaných studií dodává: “Zdá se, že esenciální olej z posvátného kadidla dokáže rozlišit rakovinné buňky od normálních buněk tkáně močového měchýře a potlačuje růst rakovinných buněk.”

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 1424x (dnes: 2x) diskuze: 0 příspěvků


ODHALENÝ VESMÍR: ZA OPONOU VOJENSKO - PRŮMYSLOVÉHO KOMPLEXU S HEATHER SARTAIN

06.01.2017   Redakce
Redakce

Lockheed Martin a další obranné společnosti jsou známé tím, že jsou v čele technologického a vědeckého zkoumání. To, co otevřeně neodhalují, může silně ovlivnit budoucnost lidstva. Heather Sartainová v dětství poslouchala příběhy svého otce a jeho přátel, kteří všichni byli aerokosmičtí inženýři v počátcích různých iniciativ tajného kosmického programu. To, co slyšela o podstatě našeho kolektivního vědomí, o důležitosti epifýzy, tajných projektech a přítomnosti mimozemských bytostí, dále potvrzuje informace od Coreyho Goodea a dalších informátorů.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9 (1 hodnocení) zobrazeno: 933x (dnes: 2x) diskuze: 0 příspěvků


"PARALAXA WORLD NEWS" - 5. 1. 2017

05.01.2017   Redakce
Redakce

Specializovaný tým patologů z institutu "MedUni", který je součástí "Ústavu soudního lékařství" ve Vídni dokonce prokázal, že tato tužba je detekovatelná v mozku dotyčného jedince ještě několik dní po smrti. Pro vědce to bylo pochopitelně velmi překvapivé zjištění. Ukázalo se totiž, že v kontextu s jakýmkoliv druhem tužby (zdaleka nemusí jít pouze o touhu spojenou s nějakou návykovou látkou), je příslušná emoční energie navázaná na specifický druh paměti o kterém se doposud nic nevědělo.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (2 hodnocení) zobrazeno: 831x (dnes: 2x) diskuze: 0 příspěvků


první stránka předchozí stránka předchozí ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2017
Po Út St Čt So Ne
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics