Ryby   26.2.2017   Dorota
ODHALENÝ VESMÍR: TRANSFORMAČNÍ SÍLA VELKÉHO SLUNEČNÍHO ZÁBLESKU

10.02.2017   Redakce
Redakce

Corey Goode a Jay Weidner vysvětlují, co tyto změny znamenají pro budoucnost lidstva, jak pokračujeme ve svém posunu ze třetí do čtvrté hustoty. Navzdory snahám zpomalit tento proces vzestupu, pomoc mimozemských bytostí zajistí náš pokračující vývoj, protože nás připravují na nadcházející velký sluneční záblesk.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (3 hodnocení) zobrazeno: 1368x (dnes: 2x) diskuze: 1 příspěvek


PSYCHOTRONNÍ ZBRANĚ (2)

09.02.2017   Igor Prokopenko
Igor Prokopenko

Do konce afghánské války technologie zombírování dosáhla tak vysoké úrovně, že často nebylo možné ani vytušit jakékoli zpracování osoby. Pokud v prvních letech války potřebovali na zpracování našich zajatých vojáků 7 – 8 měsíců, pak v posledních měsících na to stačila jen půlhodinka. Schéma bylo jednoduché: vojáka unesli z bojiště, s pomocí léků a psychologické taktiky ho zombírovali, pak mu způsobili nějaké viditelné zranění a vyhodili ho v blízkosti bojiště, jako by byl zraněn v boji. Voják se pak dostane ke svým, aniž by kdo tušil, že byl mezitím zajat. Rozpoznat v něm zombie je většinou prakticky nemožné.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (8 hodnocení) zobrazeno: 515x (dnes: 0x) diskuze: 1 příspěvek


"CHYBĚJÍCÍ SOUVISLOSTI" S GREGGEM BRADENEM: POTVRZENÍ NAŠÍ PROPOJENOSTI

09.02.2017   Redakce
Redakce

Vědci po dobu 300 let pracovali na dosažení objektivního chápání přírodního světa a našeho propojení s ním. V průběhu došli k nějakým falešným předpokladům, které se staly součástí konvenční doktríny. Jak se technologie a techniky vylepšují, nové výsledky starých experimentů vyvrací tyto předpoklady. V této epizodě se dozvíme o špičkových experimentech, které potvrzují, že všechny věci jsou obsažené v poli, které lze ovlivnit našimi emocemi a vnitřními přesvědčeními.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 650x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


PŘED STO LETY ANGLIČANÉ ZAVRAŽDILI RASPUTINA

09.02.2017   Nikolaj Starikov
Nikolaj Starikov

Zaměstnanec MI6, starý milenec Jusupova Rayner, dorazil Rasputina. Webley 455 byla populární značka revolveru v britské armádě i v rozvědce. Náboj velkého kalibru. Proto je na posmrtné Rasputinově fotografii tak veliká díra do lebky. A v ruské armádě byly používané Naganty, které jsme po dohodě s belgickými bratry Nagantovými vyráběli od konce 19. století v Tule. A ty měly kalibr malý. „I když všechno neproběhlo úplně podle plánu, cíle bylo dosaženo. Smrt „Temné síly“ byla všemi přijata kladně. Rayner vás zcela jistě bude osobně informovat  na požádání, " — oznámil Stephen Alley Johnu Scalemu na začátku ledna.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (2 hodnocení) zobrazeno: 1467x (dnes: 2x) diskuze: 0 příspěvků


ZÁBLESK MEZI DIMENZEMI - TAJEMSTVÍ ANTARKTIDY ODHALENO (55)

08.02.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Tento stroj měl průměr 68 metrů a dle všeho absolvoval pouze jediný předváděcí let. Zkušební piloti prý dosáhli výšky 15-ti kilometrů a v jednom okamžiku mělo být dosaženo rychlosti až 2200 kilometrů za hodinu. Proslýchá se, že tento objekt vykazoval ve vzduchu velkou obratnost, mohl se vznášet nad zemí, nebo letět v libovolném směru aniž by musel provádět klasickou otáčku. Finální osud tohoto stroje byl však velmi smutný. Zřejmě jediný funkční prototyp "Belluzo Disc" byl nacisty záměrně zničen proto aby se nedostal do rukou spojenců.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (10 hodnocení) zobrazeno: 643x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvkůTAJEMSTVÍ ZDRAVÍ: ZDRAVÍ DOMÁCÍCH MAZLÍČKŮ

08.02.2017   Redakce
Redakce

Pro mnohé z nás je zdraví našich domácích mazlíčků stejně důležité jako to naše. Jelikož si dáváme pozor na to, co dáváme do svých vlastních těl, neměli bychom to stejné dělat pro své mazlíčky? Mike Adams a Ed Group v této informativní epizodě mluví o způsobech, jak můžeme svá domácí zvířata udržet zdravá a šťastná, a zmiňují běžné psí a kočičí nemoci, které lze léčit přirozeně.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 507x (dnes: 3x) diskuze: 0 příspěvků


první stránka předchozí stránka předchozí ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Únor
2017
Po Út St Čt So Ne
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics