Beran   30.3.2017   Arnošt
ZPRÁVA Z MINULOSTI: DENDERSKÝ ZVĚROKRUH - PAMÁTNÍK STAROVĚKÉHO EGYPTA (2)

16.03.2017   S.N. Pavlova
S.N. Pavlova

Je třeba poznamenat ještě další skutečnost, kolem které chodí všichni výzkumníci: Na zvěrokruhu není 36 roční děkanů! Je jich 37! V hypostylním sálu chrámu Hathor je ještě jeden zvěrokruh – takzvaný „lineární“. Je v něm 39 Děkanů, když počítáme tři ve stejné lodi za jeden a 41, pokud je spočítáme všechny! To naznačuje, že počet Děkanů na časové ose nemusí souhlasit s počtem 36! Ale výzkumníci – egyptologové z nějakého důvodu míjejí tuto skutečnost. A možná že byli tak neochvějní ve své koncepci, že je ani nenapadlo přepočítat Děkany?

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 248x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


NENÍ PARANOIA JAKO PARANOIA

16.03.2017   Michal B.
Michal B.

Pokud jeho vývoj jde náhle raketově kupředu a není plně harmonizován (jsou přeskakovány nějaké lekce při získávání zkušeností a vědomostí), nemusí mít dostatečnou ochranu vznikající jeho osobní prací na sobě, ale i působením vnějších sil a entit. Pak může být útoky ohrožen. A to buď "jen" omezením či zvrácením svého duchovního vývoje, nebo přímo fyzicky. K fyzické likvidaci mohou být klidně nevědomky použiti i jiní lidé, kdy vnějším působením na jejich fyzické tělo nebo vědomí lze docílit toho, aby například autem nabourali do cílené osoby. Možností je ale nepřeberné množství. Co se technologií týká, Vlabi tu tuším uvedla překlad článků o tzv. PSI zbraních a další sérii ještě připravujeme. Ale stejných výsledků lze dosahovat i jinak než technologií.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (5 hodnocení) zobrazeno: 639x (dnes: 2x) diskuze: 0 příspěvkůANTARKTIDA V MÝTECH, PŘEDSTAVÁCH A SKUTEČNOSTI (1)

15.03.2017   Joscelyn Godwin
Joscelyn Godwin

Zdá se, že přes sněhovou pokrývku vykukují pyramidy, přičemž geologové nad tím jen ukvapeně mávnou rukou a prohlašují, že se jedná pouze o přírodní útvary. Uplynulý rok kontinent navštívili významní turisté, mezi něž se zařadil i ministr zahraničí USA, patriarcha ruské pravoslavné církeve, a druhý muž, jenž chodil po Měsíci. Zdá se, že se něco děje. Existuje-li takový objev, bude to pro většinu lidí velké překvapení, protože nedisponují patřičným historickým základem nebo mentálním rámecem, pro to, aby tento objev mohli jednoduše přijmout.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.5 (2 hodnocení) zobrazeno: 557x (dnes: 3x) diskuze: 4 příspěvky


ROZHOVOR S BARBAROU A ZBYŠKEM SIKORA: VESMÍRNÍ POUTNÍCI ANEB SVĚTLO PŘICHÁZÍ Z BALI (3)

15.03.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Moje úloha oproti Barbaře byla na všech cestách trochu odlišná. Byl jsem totiž soustavně v rámci mimosmyslových vjemů inspirován a průběžně jsem dostával informace, které ze začátku nedávaly větší smysl. Teprve postupem času se začala mozaika naplňovat a vše dostávalo srozumitelné kontury. Dokonce tak jasné, že je bylo možno fyzicky verifikovat. Přijatá sdělení obsahují informace, o kterých mystici v rámci planety Země již hodně dávno věděli a které se týkají velmi významného duchovního poslání lidu Bohemie v nadcházejících časech.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 886x (dnes: 2x) diskuze: 1 příspěvek


"LOVEC PRAVDY" S LINDOU MOULTON HOWE: LES RENDLESHAM - NAVÁZÁNÍ KONTAKTU

15.03.2017   Redakce
Redakce

Linda Moulton Howeová pokračuje ve vyšetřování zvláštních událostí v lese Rendlesham v prosinci roku 1980. Tentokrát se dozvíme o důsledcích fyzického kontaktu s mimozemským plavidlem, které zažil jeden z vojáků umístěných na základně. Přítomnost tohoto plavidla byla potvrzena vyšetřovacím týmem, který byl další ráno vyslán na místo. To, co se té noci stalo Johnu Burroughsovi, zůstává nejasné, ale podrobnosti jeho zkušenosti se konečně odhalují během další hypnózy, která ho vzala zpět k jeho osudovému setkání.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 394x (dnes: 1x) diskuze: 0 příspěvků(7.4. - 9.4. 2017): VELETOV U KOLÍNA - KONFERENCE č.10: "2012 - 2022 - NÁVRAT ANUNNAKI A VIZE NOVÉ BUDOUCNOSTI"

15.03.2017   Redakce
Redakce

Toto je desátá ze série konferencí, které se budou s pravidelným časovým odstupem konat až do roku 2022. Tato akce je složená z uceleného souboru přednášek na témata, která jsou uvedená v detailním popisu této akce. Chceme upozornit na fakt, že obsahově tato konference, je vůbec první v České a Slovenské republice tohoto druhu. Uslyšíte celkem 11 autorizovaných přednášek,. které účastníkům akce přináší zcela a velmi kvalitní fakta odhalující pravou podstatu faktoru  "2022" v návaznosti na komplexní problematiku Anunnaki a jejich návratu na planetu Zemi v roce 2022. Každý rok tak účastníci této konference obdrží ucelý objem informací z více jak jedenácti témat, jejichž obsah bude takto až do roku 2022 v aktuální podobě předáván veřejnosti. Navíc budou mít možnost se každý rok interaktivně seznámit se zcela aktuálními informacemi na téma "Návrat Anunnaki" jelikož celý proces je ve velmi dynamickém vývoji.

 

SPECIÁLNÍM TÉMATEM TÉTO KONFERENCE BUDE PROHLÁŠENÍ ANUNNAKI - ELOHIM POTVRZUJÍCÍ EXPLOZY HVEZDY ALDEBARAN S DETAILNÍ ANALÝZOU ŠIROKÉHO SPEKTRA VLIVŮ A DOPADŮ NA NÁŠ SLUNEČNÍ SYSTÉM, PLANETU ZEMI A LIDSKOU BYTOST. DALŠÍM VELKÝM TÉMATEM JE DETAILNÍ ANALÝZA SKUPINY "UMĚLÝCH MĚSÍCŮ" SOUSTŘEDĚNÝCH KOLEM PLANETY SATURN A JUPITER A TO VČETNĚ NOVĚ ONJEVENÉHO UMĚLÉHO TĚLESA, KTERÉ DOSTALO OFICIÁLNÍ OZNAČENÍ "PAN". 

 

DÁLE PAK KŘÍŽENCI "ANUNNAKI ELOHIM" SPECIÁLNĚ PRO TUTO KONFERENCI UVOLNILI ESOTERICKÉ A METAFYZICKÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE POZORUHODNÉHO PRAVĚKÉHO VZTAHU MEZI NAŠÍ SLUNEČNÍ SOUSTAVOU A SYSTÉMEM ALDEBARAN. DALŠÍM VELKÝM TÉMATEM BUDE UVOLNĚNÍ DALŠÍ NOVÉ SKUPINY INFORMACÍ TÝKAJÍCÍ SE TZV. "HOLOGRAFICKÉ PODSTATY" LIDSKÉHO VĚDOMÍ V NÁVAZNOSTI NA UMĚLÝ GENOM ČLOVĚKA.

 

V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ PAK BUDOU ODHALENY DALŠÍ NOVÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ DOPOSUD NEZVEŘEJNĚNÝCH FENOMÉNŮ POHOŘÍ BUCEGI V RUMUNSKU V NÁVAZNOSTI NA ČESKOU A SLOVENSKOU REPUBLIKU A TZV. "TIBETSKÁ MYSTÉRIA" VČETNĚ DALŠÍCH NAVAZUJÍCÍCH SOUVISLOSTÍ !!!

 

PROSTUDUJTE SI DETAILNÍ OBSAH JUBILEJNÍ DESÁTÉ KONFERENCE.

 

Přednášky budou postavené na fundovaném výkladu publicisty a badatele Jaroslava Chvátala, který se na tuto problematiku specializuje a který je ve spojení s předními výzkumníky. Jednotlivé přednáškové bloky budou doplněné obrazovým materiálem.

 

NA TUTO AKCI JE K DISPOZICI 20 VOLNÝCH MÍST, KTERÉ SE BUDOU ZAPLŇOVAT POSTUPNĚ, TAK JAK BUDOU CHODIT PŘIHLÁŠKY !!!

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 861x (dnes: 2x) K článku není založena diskuze


první stránka předchozí stránka předchozí ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Březen
2017
Po Út St Čt So Ne
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics