Vodnář   23.1.2017   Zdeněk


"PARALAXA WORLD NEWS" - 9. 1. 2017

09.01.2017   Redakce
Redakce

Výzkumníci z UT Southwestern Medical Center zkoumali dlouho zvěstované protirakovinné účinky pepře a objevili zvláštní spojitost s chemickou látkou zvanou Piperlongumine, u které byly i v jiných studiích prokázány účinky proti mnoha druhům rakoviny, včetně rakoviny prostaty, prsu, plic, tlustého střeva, lymfomu, leukemie, primárního nádoru mozku a žaludku, uvádí MedicalXpress. Práce výzkumníků byla publikována v časopise The Journal of Biological Chemistry.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (4 hodnocení) zobrazeno: 868x (dnes: 6x) diskuze: 0 příspěvků


"UČENÍ MOUDROSTI S DAVIDEM WILCOCKEM": VOLNÁ ENERGIE BY MĚLA BÝT VOLNĚ DOSTUPNÁ

09.01.2017   Redakce
Redakce

Žijeme v době, kde jídlo pomáhá generovat obrovské zisky pro farmaceutické společnosti. Náš hlavní zdroj paliva také velmi škodí zdraví a prostředí. Tohle vše se začíná měnit, jak David Wilcock prochází posledním rokem odhalení, aby objasnil velkou síť kontroly, která podmaňuje naši společnost. Mluví o více zprávách z roku 2015, která odhalují pokles Cabal. Dozvíme se o plánu firmy Audi na výrobu nafty ze vzduchu a vody a také o nově zavedeném plánu přestat dělat naše jídlo toxické.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 1038x (dnes: 4x) diskuze: 0 příspěvků


KONEC HRY: "ODHALENÍ" A FINÁLNÍ PORÁŽKA "GLOBÁLNĚ - MOCENSKÉHO SYSTÉMU" - ČÁST DRUHÁ (6)

09.01.2017   Corey Good
Corey Good

Právě teď všichni tito lidé z SSP a tyto bytosti chtějí, aby se lidé jako my zaměřili mimo naše sbory, kterým kážeme. Knihy, mluvené akce a televizní pořady, které prodávají hlavně lidem, kteří jsou již probuzení, nás opravdu nikam všeobecně nedostanou, v širším slova smyslu. Co děláme, pomáhá skupinovému vědomí jistě hodně, ale nedělá to dost pro dosažení větší skupiny opic, pro nakopnutí efektu 100. opice do super-plných obrátek. To je to, co je potřeba k dosažení optimální časové reality. Teď jste obeznámeni s naším nejnovějším intelem. Vzrušující změny pro lidstvo jsou na skladě. Může se zdát těžké uvěřit, že některé z těchto věcí jsou pravdivé. Uvědomujeme si to. Mějte na paměti, že jedním z nejdůležitějších důvodů, proč to děláme, je to, že vládnoucí skupiny/Establishment nemůžou kontrolovat příběh/vyprávění. Nechceme částečné odhalení. Se "Sigmundem", který si nyní uvědomuje, že mu lhali, celý tento plán nemůže nadále fungovat.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (14 hodnocení) zobrazeno: 940x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


VZTAHY

09.01.2017    Ocelotka
 Ocelotka

Při první variantě vytváříme „vzájemný tah“. Ale jakého druhu? Společným směrem nebo naopak proti sobě? Už samo slovo vzájemný je o tom, že něco stojí navzájem proti sobě. Takže když mám s někým nebo k někomu vztah, tak co vlastně mám? Přetahování se o něco? Tahání jeden druhého někam? Nebo společný tah na branku? Když se rozhlédnu okolo sebe, nejsou ony „vztahy“, ono něco mezi lidmi ve většině případů právě o tom tahání někoho někam, o tom vzájemném přetahování se s někým o něco? O pozornost, o čas, o volnost? Dýchá ze slova vztah na člověka opravdu pohoda, harmonie a láska? Na mě osobně ne. A na vás?

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (4 hodnocení) zobrazeno: 709x (dnes: 1x) diskuze: 1 příspěvek


HOVORY S DUŠÍ A JAMES VAN PRAAGH: SLUNEČNÍ ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU

08.01.2017   Redakce
Redakce

Před narozením si své životy důkladně plánujeme, abychom se naučily určité lekce. Dokonce si stanovujeme přesnou chvíli svého porodu, abychom měly tu výhodu ideálních vlivů planet. Abychom objevili lekce pro svůj život, stačí nám se podívat na své sluneční znamení. James Van Praagh mluví o jednotlivých rysech a důležitých lekcích pro každé sluneční znamení, než se napojí na duchovní bytosti před živým publikem. Babička a dědeček navážou kontakt s matkou a dcerou, Marií a Jean, a vzpomínají na společné vzpomínky. Tulipány jsou znamením, že jsou poblíž a dohlíží na ně. Mladší muž předává vzkaz své matce skrze její sestřenici. Ví, že se cítí provinile kvůli jeho smrti a chce jí říct, že je nyní na tom dobře.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 975x (dnes: 1x) diskuze: 0 příspěvků


"PIZZAGATE" A PRAVĚKÉ SOUVISLOSTI SE SILOVOU LINIÍ "BAAL" (2)

07.01.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Důsledkem této systematické hybridizace lidské bytosti za použití "high-tech" prostředků a dalších manipulací, které na tyto zrůdné aktivity navazovaly, došlo uvnitř lidské civilizace ke vzniku celé řady psychopatických vládnoucích rodových linií. V duchu tohoto tématu, již bezmála před sto lety ve svých mentálních "prostupech" hovořil i Edgar Cayce. Chtěl bych čtenáře upozornit na to, že se nyní dotýkám skutečně velmi zásadního tématu, které i přes svůj nepopulární obsah, by rozhodně nemělo být odmítáno. Ba naopak. Jeho pochopení, je klíčem k rozluštění "Velké hádanky", která před námi stojí.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (22 hodnocení) zobrazeno: 1081x (dnes: 0x) diskuze: 2 příspěvky


první stránka předchozí stránka předchozí ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2017
Po Út St Čt So Ne
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics