Ryby   26.2.2017   Dorota
"OTEVŘENÁ MYSL" S REGINOU MEREDITH: TAJEMSTVÍ KOSMU - HOST PAUL VON WARD

14.02.2017   Redakce
Redakce

Paul Von Ward je autorem, učencem a mezioborovým kosmologem. Věří, že kosmologie založená jen na jediné disciplíně opomíjí mnohé oblasti lidské zkušenosti ve vesmíru. Paulovy pohledy na kosmos a naši roli v něm jsou strhující a provokativní. Paul Von Wardova předchozí kariéra zahrnovala role jako protestantský pastor, důstojník v americkém námořnictvu, americký diplomat, úředník na ministerstvu zahraničí USA, a zakladatele Delphi International. Paul je držitelem titulů ve vládě a psychologii z Harvardu a Florida State University.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 377x (dnes: 1x) diskuze: 0 příspěvků


ČELJABINSKÝ METEORIT - PŘICHÁZÍ DALŠÍ VELMI ZAJÍMAVÉ INFORMACE (29)

13.02.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Na druhé straně se předpokládá, že systém "Perimetr" byl vyvinut i jako jistý druh pojistky v případě realizace ukvapeného rozhodnutí ze strany nejvyššího vedení SSSR například na základě neověřených, nebo nepřesných údajů. Samozřejmě, že v tomto ohledu do jisté míry vyvstává otázka, zda informace o systému "Perimetr" není tak trochu záměrná mystifikace, nebo jen pouhá legenda z dob "velkého SSSR", podobně jako například v případě některých údajně špičkových ruských zbraňových systémů. Alespoň na základě mého vlastního šetření, musím říci, že nikoliv.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.8 (5 hodnocení) zobrazeno: 449x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


OPĚT "GLADIO": NĚMECKO MOHLO, ALE NEZASTAVILO ÚTOČNÍKA Z BERLÍNA. PROČ?

13.02.2017   Tony Cartalucci
Tony  Cartalucci

V novém pořádku Evropy jsou to špehové, kteří nikdy úplně nevyšli ze studené války, pěšáci podzemní partyzánské sítě s jednou stanovenou misí: bojovat s nepřítelem, o kterém si většina Evropanů myslí, že již neexistuje. Jejich příběh je o tajných zbrojních skladech a exotických krycích jménech, vojenských úskocích a politických intrikách. V nejlepším případě není jejich příběh ničím více, než kuriózní poznámkou pod čarou ke studené válce. Otázkou je, zda by v nejhorším případě nemohl být klíčem k nevyřešenému terorismu, který se datuje na dvě desetiletí do minulosti.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (3 hodnocení) zobrazeno: 940x (dnes: 4x) diskuze: 0 příspěvků


"UČENÍ MOUDROSTI S DAVIDEM WILCOCKEM": LÉTAJÍCÍ TALÍŘE NASA

13.02.2017   Redakce
Redakce

 Navzdory pokusům zjednodušit populaci a zaplavit nás propagandou, můžeme vidět, že nejlepší snahy Cabal selhávají. David Wilcock nabízí více příkladů z roku 2015 o zakázané vědě z tajných kosmických programů, které se dostaly do denních zpráv. Odhalení o plazmatických trubek nad Zemí a nově objevený záhadný měsíc kolem Pluta může být pákou, kterou Cabal potřebuje, aby se „zachránili“, jak se blížíme k planetárnímu posunu, kdy odhalení bude nevyhnutelné.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 706x (dnes: 3x) diskuze: 0 příspěvků


HOVORY S DUŠÍ A JAMES VAN PRAAGH: KARMA

12.02.2017   Redakce
Redakce

Vše, co říkáte, myslíte, nebo děláte druhým, přímo ovlivňuje lekce, které napříč životy prožíváte. Tohle je základ karmy, což je ve skutečnosti proces energetické zpětné vazby. Pochopení a usmíření se se svou karmou je v podstatě váš duchovní růst. James Van Praagh odhaluje, jak objevit vaše karmické lekce, než nabídne čtení před živým publikem. Otec naváže kontakt s členem publika, a sdílí vzpomínky a slova od ostatních členů rodiny, kteří zemřeli. Mluví o společných karmických lekcích, zdravotních problémech a podnikatelské radě. Děda Pete přijde pro Marianu a vzpomíná na lekce ze svého života, včetně karmické lekce ztráty svého syna. Mluví o tom, že ji pomáhá uskutečnit výlet do Paříže s její matkou. Matka naváže kontakt se svou dcerou Tammy a její kamarádkou Carol. Jejich matky byly za života kamarádky a zůstávají blízké kamarádky v posmrtném životě. Obě kamarádky jsou schopny se znovu napojit na členy rodiny, kteří zemřeli.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (2 hodnocení) zobrazeno: 449x (dnes: 2x) diskuze: 0 příspěvkůPAUL BRUNTON: ŽIVOT A PRÁCE (2

10.02.2017    Anonym
 Anonym

Egypt, který pokládal starodávné Řeky za své děti a kam jejich filosofové přicházeli pro zasvěcení. Všechny kořeny alchymie, gnosticismu, svobodného zednářství a západních tradic magie pocházejí z Egypta. Na druhé straně je Indie, západem objevená později ve své historii, jako zdroj Véd a Bhagavad Gíty i rodiště Krišny a Guatama Buddhy. Západ se na konci devatenáctého století začal zajímat o esoterické nauky Indie prostřednictvím Theosofické společnosti. Posláním P. B. bylo vysvětlit a zpřístupnit jógu obyčejným lidem (jako způsob ztotožnění se s Bohem).

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (2 hodnocení) zobrazeno: 687x (dnes: 4x) diskuze: 0 příspěvků


první stránka předchozí stránka předchozí ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Únor
2017
Po Út St Čt So Ne
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics