Ryby   26.2.2017   Dorota
3. - 5. 3. .2017 VELETOV U KOLÍNA: ODBORNÝ CERTIFIKOVANÝ KURZ: "METODA POZITIVNÍ STIMULACE BIOENERGETICKÝCH TORZNÍCH POLÍ" (K DISPOZICI POSLEDNÍCH DESET MÍST !!)

16.02.2017   Redakce
Redakce

Kořeny této metody spočívají v dílčích výzkumných aktivitách vědeckých center v Rusku – Dr. Garjajev, Dr. Poponin, v Kanadě – Lyne Teghrath, USA – Dr. James Rudin, v Holandsku – Dr. Nicholas Pope. Kolem roku 2000 se začala rozvíjet vědecká disciplína zkoumající kvantové jevy v oblasti biologické hmoty a organismu, a to na mikromolekulární a genetické úrovni. Zaměření tímto směrem posunulo lidské poznání v chápání podstaty a možností člověka ve struktuře mikrokosmického charakteru velmi dopředu, a tím získalo evoluční náskok o několik kroků.Autor této metody - Jaroslav Chvátal vytvořil zcela nový a svým pozitivním praktickým dopadem i ojedinělý nadčasový projekt, který se nazývá "Metoda pozitivní stimulace bioenergetických torzních polí®" (Method of  Bioenergy Torsion Fields Positive Stimulation ®). V České a Slovenské republice, s ohledem na tuto metodu, pracuje již celá řada žáků Jaroslava Chvátala.Studium je vedeno na profesionální a vysoce kvalitní úrovni. Studenti mají k dispozici nejen studijní skripta, ale také alternativní diagnostický nástroj, kompletní mapu torzních polí lidského organismu, set diagnostických pracovních tabulek a další prostředky. Kurz je oficiálně certifikován autorem metody. Zájemci, kteří by se chtěli dozvědět něco více o cílech a pozitivních dopadech výše uvedené metody si mohou přečíst rozhovor s jejím autorem: ZDE

 

Pro informace organizačního charakteru a další přejděte na detailní popis této studijní akce.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 1737x (dnes: 5x) K článku není založena diskuze


JSME MY LIDÉ NEVYLÉČITELNĚ DUŠEVNĚ NEMOCNÍ, NEBO SE JENOM PROBOUZÍME? (3)

15.02.2017   Paul Levy
Paul Levy

Poté, co se více seznámíme s myšlenkou wetika a vše, co s sebou nese, můžeme "šířit slovo" - vytvořením nového memu v procesu - tedy vytvořit živoucí antigen proti dosavadnímu neznámému viru mysli, wetiku. Nic není silnější než myšlenka, jejíž čas nadešel - wetiko je právě taková idea, nabitá novými možnostmi. Podobně jako upír nenávidí světlo dne, nenávádí virus wetiko, když se na něj posvítí. Protože když pochopíme jakým způsobem wetiko skrytě působí prostřednictvím našeho vlastního vědomí a jaké to má negativní důsledky, tak nejenže mu vezmeme jeho zdánlivou autonomii a moc, kterou nad námi má, ale ještě se vůči němu posílíme.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 246x (dnes: 1x) diskuze: 0 příspěvků


VYMÍTÁNÍ ĎÁBLA: NEMOCI, POSEDLOST, OBSESE. PROČ JSOU STARÉ MOTLITBY ÚČINĚJŠÍ? MLUVÍ EXORCISTA PODLE JEHOŽ PŘÍBĚHU VZNIKL ZNÁMÝ FILM.

15.02.2017   Gary Thomas
Gary Thomas

Exorcistů však bylo, je a bude potřeba - a je ke škodě postižených, jestliže se této věci současní představitelé duchovenstva nevěnují, případně pokud v souladu s úpadkem Církve po II. vatikánském koncilu vyměňují staré osvědčené praktiky spojené s exorcismem za nové, zjednodušené a méně účinné. Opatrně to naznačuje i P. Gary Thomas v následujícím rozhovoru. Současně uvádí na pravou míru některé panující zkreslené představy o vyhánění démonů. Otec Gary Thomas je exorcistou v diecézi San Jose v Kalifornii. Pojednává o něm kniha Obřad: Příprava současného exorcisty, která inspirovala film Obřad s Anthony Hopkinsem. Otec Thomas hovořil s redaktorem Catholic World Report o exorcismu, démonech a moci svátostí.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 813x (dnes: 2x) diskuze: 0 příspěvků


"LOVEC PRAVDY" S LINDOU MOULTON HOWE: ODHALENÍ MIMOZEMSKÝCH SETKÁNÍ

15.02.2017   Redakce
Redakce

Lovec pravdy začíná s Lindou Moulton Howeovou, která zkoumá odhalení vycházející z mimozemských setkání. Nejprve prozkoumáme detaily dvou zvláštních případů, kdy se kontaktované osoby UFO staly posly mimozemských komunikací. Poté, co se zvláštní světla objevila v noci na obloze nad leteckou základnou Woodbridge v Rendelshamu, James Penniston a seržant „CJ“ se staly prostředníky pro tyto bizarní zprávy. Také si řekneme o informacích od unesených osob, které odhalují umírající rasu, která se nezastaví před ničím, aby zachovala pokračování svého druhu. Kromě toho nám jejich setkání dávají náhled do vyspělé duchovní technologie a vzájemné provázanosti multi-dimenzionálních vesmíru.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 642x (dnes: 2x) diskuze: 0 příspěvků


"ENEAGRAM": STAROBYLÁ TEORIE VŠEHO (1)

14.02.2017   Darren J. Carville
Darren J. Carville

Legrační je, že se moderní věda zrodila tak, že se skutečně zvídaví a inspirovaní lidé snažili najít a pochopit přírodní zákony. Nakonec se to kvůli obrovským ziskům,  které vznikly díky stále se zvyšující poptávce po zařízeních usnadňujících práci a technických novinkách přesunulo jinam.  Mezitím však zákony přírody a života nikam nezmizely. Nenechte se oklamat a nemyslete si, že tyto přírodní zákony jsou nějaké chiméry, které jsou čistě filozofického charakteru. Jsou v každém ohledu tak skutečné, jako prokázané zákony aplikované vědy. Jedná se vlastně o přesně stejné principy, ale vyjádřené jinak.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (4 hodnocení) zobrazeno: 395x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvkůJAK AMERICKÉ TANKY "NÁHODOU" VJELY DO ČESKA

14.02.2017   Dmitrij Beljaev
Dmitrij Beljaev

Kniha je napsána jednoduchým, přístupným jazykem a vypráví o životní cestě mladého důstojníka GRU, který byl během výcviku ve Vojenském institutu cizích jazyků (ВИИЯ) velitelstvím převelen do Československa jako tlumočník. Přímo během pokusu CIA o státní převrat, který později získal název Pražské jaro. Zajímavých momentů je na stránkách knihy nespočet a převyprávět je tady všechny nemá určitě smysl, lepší bude, když si přečtete knihu. Já chci obrátit vaši pozornost jen na jeden dostatečně zábavný incident, kdy udatní američtí vojáci poslali své tankové kolony z vojenských základen, které se dodnes nacházejí v Německu (tehdy to byla SRN), na „pomoc" československým "opozičníkům", a co z toho vzešlo.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 349x (dnes: 0x) diskuze: 6 příspěvků


počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Únor
2017
Po Út St Čt So Ne
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics