Beran   28.3.2017   Soňa
"OTEVŘENÁ MYSL" S REGINOU MEREDITH: NOVÉ PENÍZE - HOST STEPHEN BELGIN

19.03.2017   Redakce
Redakce

Mluví o tom, jak můžeme obnovit své prostředí a vytvořit smysluplné práce tím, že předěláme náš peněžní systém. Sledujte tento rozhovor a zjistěte, proč si Stephen myslí, že alternativní měny mohou zmírnit mnohé problémy našeho světa a přinést nové příležitosti pro všechny. Stephen Belgin je zakladatelem a prezidentem nakladatelství Qiterra Press. Sám se popisuje jako vášnivý student systémů a toho, co je skutečně možné. Jeho blízký zážitek smrti v 70. letech ho navedl na cestu, která zahrnuje různé disciplíny, včetně lékařského výzkumu a komunikací. Posledních 10 let strávil prací s Bernardem Lietaerem na vytvoření „New Money for a New World“, jedné z řady nadcházejících knih z nakladatelství Qiterra Press, která mluví o společenské transformaci.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 297x (dnes: 1x) diskuze: 0 příspěvků


ODHALENÝ VESMÍR: ZKOUMÁNÍ POČÁTKŮ TAJNÉHO KOSMICKÉHO PROGRAMU

17.03.2017   Redakce
Redakce

Spletitá historie tajného kosmického programu se před námi vyjevuje, jak Dr. Michael Salla mluví o detailech z dokumentů, které potvrzují svědectví lidí, kteří tam byli. Seznam klíčových hráčů zahrnuje: Eisenhowera, Johna F. Kennedyho, Jamese Forrestala a Williama Tompkinse. Každý z nich hrál roli v ujištění utajeného pokroku lidstva do hlubin vesmíru. Tohle byla klíčová doba pro inženýry a politiky, jak lidstvo bylo chyceno ve válce mezi dvou konkurenčních mimozemských frakcí. Ale věci se velmi zvláštně obrátily, když se sci-fi média stala prostředkem veřejného odhalování skrze seriály jako The Outer Limits a Star Trek.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 1111x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvkůKDO STVOŘIL HITLERA? (2)

17.03.2017   dr. Richard Spence
dr. Richard  Spence

Pod vedením „72 neznámých představených“ to byla tajná síla skrytá za Rasputinem, za povražděním Romanovců, za rozmanitými průmyslníky a politiky a nejnověji za strmým vzestupem „muže dvou Z“ (Svastika) Adolfa Hitlera. Dokonce i Trebisch-Lincoln na to poukázal. Nikdo nikdy opravdu nepronikne do základů „Zeleného draka“, ale existují náznaky, že společnost měla své kořeny v Asii. „Teddy Legrand“ autor této knihy, je sám tak trochu záhadou. Dlouho se předpokládalo, že jde o francouzského novináře, tak trochu špiona  a trochu okultistu, Pierre Mariela.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 438x (dnes: 0x) diskuze: 1 příspěvek


UNIKLÁ DATA CIA: DOBRÁ ZPRÁVA? BOJ NEMUSÍ BÝT PROHRANÝ. ODHALENUJE SKANDÁL SLABOST ESTABLISHMENTU? CO DĚLAT, KDYŽ VÁS SLEDUJÍ TŘI PÍSMENKA: NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE MYSLET. RUŠTÍ HACKEŘI SEDÍ VE FRANKFURTU

17.03.2017   C. Mitchell Shaw
C. Mitchell Shaw

Můžeme naprosto bezpečně prohlásit, že v dosud zveřejněných dokumentech není nic, co by jakýmkoli způsobem naznačovalo, že CIA prolomila ochranu, kterou svým uživatelům ProtonMail poskytuje. A ačkoli některé zdroje tvrdí opak, zatím nemáme dokonce k dispozici ani důkazy či náznaky toho, že byla prolomena ochrana, kterou používají aplikace Signal a WhatsApp. Víme ovšem, že CIA dala za poslední tři roky dohromady skutečně velkolepý arzenál kyberzbraní, specificky zaměřený na zpravodajské vytěžení koncových uživatelských zařízení… Důvodem tohoto postupu je to, že šifrování, které používá jak ProtonMail, tak například WhatsApp, je příliš těžké prolomit.”

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.8 (6 hodnocení) zobrazeno: 1333x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


"CHYBĚJÍCÍ SOUVISLOSTI" S GREGGEM BRADENEM: HARMONIE SRDCE A MOZKU

16.03.2017   Redakce
Redakce

Alfred Wallace, vrstevník Charlese Darwina, tvrdil, že příroda nikdy neobdaří druh něčím navíc, než co potřebuje pro existenci. Ale jak brzy zjistíme, lidstvo je vskutku geneticky nadmíru obdařeno. Záhadné spojení lidské DNA, ke kterému došlo před 200 000 lety, udělalo víc, než jen vytvořilo prvního anatomicky moderního člověka. Vytvořilo bytost s úžasnými schopnostmi, které stále čekají na probuzení. Gregg Braden vysvětluje vědu skrývající se za nevyužitým lidským potenciálem, který se aktivuje, až se naučíme, jak pomoct srdci a mozku pracovat v harmonii.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (2 hodnocení) zobrazeno: 849x (dnes: 1x) diskuze: 1 příspěvekZPRÁVA Z MINULOSTI: DENDERSKÝ ZVĚROKRUH - PAMÁTNÍK STAROVĚKÉHO EGYPTA (2)

16.03.2017   S.N. Pavlova
S.N. Pavlova

Je třeba poznamenat ještě další skutečnost, kolem které chodí všichni výzkumníci: Na zvěrokruhu není 36 roční děkanů! Je jich 37! V hypostylním sálu chrámu Hathor je ještě jeden zvěrokruh – takzvaný „lineární“. Je v něm 39 Děkanů, když počítáme tři ve stejné lodi za jeden a 41, pokud je spočítáme všechny! To naznačuje, že počet Děkanů na časové ose nemusí souhlasit s počtem 36! Ale výzkumníci – egyptologové z nějakého důvodu míjejí tuto skutečnost. A možná že byli tak neochvějní ve své koncepci, že je ani nenapadlo přepočítat Děkany?

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 248x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Březen
2017
Po Út St Čt So Ne
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics