Vodnář   23.1.2017   Zdeněk


ODHALENÝ VESMÍR: ODHALENÍ SKRYTÉ TECHNOLOGIE S HATHER SARTAINOVOU

13.01.2017   Redakce
Redakce

Mluvilo se hodně o tom, že mnohé technologické úspěchy společnosti Lockheed Martin nebyly zcela pozemského původu. Jak více zasvěcenců je ochotných promluvit, zjišťujeme informace, které potvrzují takové teorie. Heather Sartainová během mnoha konverzací se svým otcem, který pracoval jako aerokosmický inženýr u Lockheed Martin, se dozvěděla o výrobě různých mimozemských plavidel a skladů pro technologii, kterou nebylo možné skladovat na Zemi. Musíme se především zaměřit na jejich diskuze o magnetické povaze slunce a potenciální sluneční události.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (2 hodnocení) zobrazeno: 1569x (dnes: 1x) diskuze: 0 příspěvků


ZMĚNÍTE SVOU MYSL, ZMĚNÍTE SVÉ TĚLO (1)

13.01.2017   Marek Baker
Marek Baker

Bennet Braun, odborník na léčení rozdvojených osobností z Chicaga, tvrdí, že spousta jeho pacientů mělo několik různých brýlí – jedny pro každou osobnost -, protože jejich zrak se společně s jejich osobnosti měnil. Zamysleme se nad tím. Stejný člověk ale s jinou osobností potřeboval jiný pár brýlí. Tohle přece musí být ojedinělý příklad, že? Ne! Americký psychiatrický tisk mluvil o příběhu pacientů, kteří potřebují odlišné dávky léků na danou nemoc podle toho, v jaké se nachází osobnosti. V jednom případě žena měla cukrovku v jedné osobnosti, ale v další ne. Dalším případem byl mladý muž s alergií na citrusy v jedné osobnosti a v druhé osobnosti byl bez alergie.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (6 hodnocení) zobrazeno: 568x (dnes: 0x) diskuze: 1 příspěvek


POSLEDNÍ VĚK ČLOVĚKA ZAPOČAL (1)

13.01.2017   Josef Čáp
Josef Čáp

Koráli obývali naše oceány již před stovkami milionů let, a dnes dochází k jejich dramatickému úhynu, dokonce i největší korálový útes se během 27 let zmenšil až na polovinu. Pokud se nestane zázrak, zřejmě se za dvacet či třicet let s těmito neobvyklými živočichy v oceánech již nesetkáme. Pakliže vymírají nejstarší živočichové této planety, lze z toho vyvodit jednoznačný závěr; že je cosi shnilého ve státě dánském! Oceány jsou doslova zamořené plasty, a podle ekologů bude za pár let v těchto vodách víc plastového odpadu, než samotných ryb, kterých je prokazatelně méně, než kdy dříve.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.7 (3 hodnocení) zobrazeno: 2286x (dnes: 14x) diskuze: 2 příspěvky


ANALÝZA HLAVNÍCH PLANETÁRNÍCH UDÁLOSTÍ UVNITŘ NAŠÍ SLUNEČNÍ SOUSTAVY V OBDOBÍ 2014 - 2018 (UKÁZKA ZE STUDENTSKÝCH POZNÁMEK SEMINÁŘE "TYRKYSOVÉ KÓDY I."

12.01.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Duální protiváhou inteligence Pítriú uvnitř našeho Slunečního systému je vysoce vyspělá inteligence, která je v okultních materiálech nazývána Agni (sú neutrální, až dokonce člověka ignorují). Tato inteligence se v našem prostředí rozděluje také do dvou skupin, přičemž jedna skupina je nazývána: Agničajtánové a druhá Agnišvatové. Inteligence Agni vykazuje přímý energetický vztah jednak se Sluncem a pak s planetou Saturn a Jupiter. Mimo to registrujeme další skupinu vysoce vyspělých inteligencí nehmotného charakteru, které udržují specifický kontakt s planetou Zemí, přičemž tuto skupinu nazýváme Džinové. Legendy o Džinech viz. Aladin a podobně, jsou  národopisné artefaktální pozůstatky popisující přímé prehistorické kontakty s těmito bytostmi. Džinové vždy udržovali pozitivní a nápomocný vztah k člověku a měli vždy kladnou slabost k člověku.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (12 hodnocení) zobrazeno: 762x (dnes: 1x) diskuze: 1 příspěvek


DONALD TRUMP A LEDEN 2017 ANEB CO MU SUDIČKY NADĚLILY

12.01.2017   Zuzana Křivohlávková
Zuzana Křivohlávková

Solární horoskop pro tento rok je velmi silný – vybírám: Ascendent na jeho Plutu – mocenské ambice se letos nutně musejí projevit (opravdu nemohl jinak). Solární Uran je na solárním MC – vrcholu ambicí: nečekané události (veřejně viditelné originální a až revoluční vítězství). Dále je zde tvrdý střet martovských energií: nativní Mars (ve Lvu a 12.domě), a solární Mars (ve Štíru) ve vzájemné kvadratuře – útok a boj z tajných sfér. Solární Pluto je v kvadratuře na nativní Jupiter/Chiron – chorobná touha po majetku obětována na oltář moci světových struktur a oficiální vlády světa (ilustrační obraz – přestěhovat se z dosavadního bydlení hotelového superluxusu do Bílého domu – podstatně skomnějšího – už se tím internet v průběhu předvolební kampaně bavil). Solární Luna je v konjunkci s nativním Neptunem – schopnost nacítit potřeby lidu a užít je ve skrytém modu k ovládání (mj vysoce sofistikovaná pomoc speciální IT agenturou).

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 1674x (dnes: 5x) diskuze: 0 příspěvků


PŘIVÍTEJTE NOVÝ DOKUMENTÁRNÍ SERIÁL "CHYBĚJÍCÍ SOUVISLOSTI", KTERÝM VÁS BUDE DOPROVÁZET SYMPATICKÝ ŠPIČKOVÝ VÝZKUMNÍK GREGG BRADEN - EPIZODA PRVNÍ - "CYKLY ČASU"

12.01.2017   Redakce
Redakce

Lidstvo čelí vzácné konvergenci třech obřích cyklů změn. Gregg Braden nám v této úvodní epizodě ukazuje důkazy, které mapují souběžné vyvrcholení cyklů ekonomiky, lidského konfliktu a slunečních cyklů. Stoupání a pokles každých z těchto cyklů obsahuje velké důsledky pro naši civilizaci. Jak všechny tyto tři cykly dosahují vrcholu, vynořuje se nový příběh lidstva. Abychom pochopili, jak se tento příběh odvine, musíme se nejprve upřímně podívat na to, kým skutečně jsme, a odkud pocházíme.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 1091x (dnes: 6x) diskuze: 0 příspěvků


počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2017
Po Út St Čt So Ne
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics