Ryby   26.2.2017   Dorota
PSYCHOTRONNÍ ZBRANĚ (3)

17.02.2017   Igor Prokopenko
Igor Prokopenko

V obdobné nebezpečí je možné proměnit i obyčejnou televizi, počítač nebo mobil. Odborníkům jsou známé metody ovlivňování skrze vizuální kanál, protože 80 - 90 % informací získáváme právě přes něj. 18. prosince 1997 na jednom z nejpopulárnějších japonských kanálů začaly dávat další řadu animovaných filmů o dobrodružstvích Pokémonů. Vbrzku se stovky dětí po celé zemi svíjely na podlaze v křečích. Některé zvracely krev, jiné ztratily vědomí. Děsivé epileptické záchvaty byly pozorovány i u těch, které předtím byly naprosto zdravé. Jak se později shodli lékaři, epilepsii vyvolala epizoda s jasnými záblesky, v nichž se červené a modré barvy střídaly s frekvencí od 10 do 30 Hz.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.9 (10 hodnocení) zobrazeno: 531x (dnes: 1x) diskuze: 2 příspěvky


ODHALENÝ VESMÍR: HLUBŠÍ ODHALENÍ O WILLIAMA TOMPKINSE

17.02.2017   Redakce
Redakce

Tompkins vysvětluje, že plné odhalení se podobá obnově vědomí, které po nás bude vyžadovat se odnaučit mnoho aspektů vědy a matematiky, které jsme přijali jako pevnou pravdu. Corey Goode vysvětluje, že mnoho těchto věcí se zveřejní, jak se malé kousky pravdy budou nadále zvyšovat. Navíc Tompkins ze své pozice uvnitř tajných expertních skupin měl jedinečnou příležitost vidět, co se skutečně dělo v Německu během druhé světové války, když Němci tajně vedli odlišnou válku než zbytek světa.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (3 hodnocení) zobrazeno: 1000x (dnes: 5x) diskuze: 0 příspěvků


MEDIÁLNÍ "BLACK OUT" OHLEDNĚ NEPŘEDSTAVITELNÉ ÚROVNĚ RADIACE ZJIŠTĚNÉ VE FUKUSHIMĚ

17.02.2017   Mike Adams
Mike Adams

Roztavené palivové tyče, které vyvolávají toto záření, podle všeho vypálily díru v  ochranné obálce, což znamená, že mohou velmi brzy přijít do kontaktu s podzemní nebo mořskou vodou (možná k tomu již došlo). Rozpouštějící se palivové tyče také výrazně zvyšují riziko kritického stavu jaderného paliva, které by mohlo „odpálit“ smrtící radioaktivní prvky do volné atmosféry. Přesto skoro všechna mainstreamová média setrvávají v naprostém zpravodajském embargu ohledně tohoto zničujícího vývoje událostí, které ohrožují udržitelnost veškerého života na severní polokouli.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (3 hodnocení) zobrazeno: 1513x (dnes: 7x) diskuze: 2 příspěvky


APOKALYPSA JMÉNEM TRUMP: HODNÝ, ZLÝ A OŠKLIVÝ (1)

16.02.2017   Adrian Salbuchi
Adrian Salbuchi

Ale přiznejme si, že v nejvyšších patrech globálně mocenského systému nebylo Trumpovo vítězství žádným překvapením. Po Brexitu a červnovém nárůstu populizmu   v Evropské unii již věděly, že se to blíží. Elity plně pochopily, že tu máme rostoucí politické procitnutí mezi lidmi na celém světě, kteří si uvědomili, že unipolární, privátní Nový světový řád pro ně definitivně není dobrý. Přináší zisk jen globálním „mega-banksterům“ (bankéř + gangster = bankster) a jejich loutkám, tzn. Kariérním politikům, mediálním magnátům, placeným žurnalistům a expertním plánovačům.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (5 hodnocení) zobrazeno: 624x (dnes: 1x) diskuze: 1 příspěvek


LZE DOKÁZAT EXISTENCI BOHA...?

16.02.2017   Josef Čáp
Josef Čáp

Co je to realita, pokud v tomto námi sdíleném prostoru vůbec existuje? Již dlouhodobě se zabývám teorií o virtuálním životě, dalo by se říci o životě ve vzduchoprázdnu, na jehož konci se lze střetnout s neočekávanou skutečností. Domníváme se, že náš životní prostor je ve svém rozsahu hmotným dějištěm odehrávajících se událostí, jenomže tomu tak vůbec nemusí být, jestliže se život ukazuje ve světle jakési představy, která je podstatou námi považované fikce. Vidíme snad, jak vypadají atomy, z nichž je složen stůl či židle? Přesto pod drobnohledem mikroskopů, pozorujeme struktury, jež jsou běžnému oku nedostupné. Jestliže tedy zrakem vnímáme to, co doopravdy neexistuje nebo je jinak zkreslené, jak potom můžeme vidět skutečnost v reálné podobě? To jest zákon virtuálního bytí!

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.5 (2 hodnocení) zobrazeno: 841x (dnes: 6x) diskuze: 1 příspěvek"CHYBĚJÍCÍ SOUVISLOSTI" S GREGGEM BRADENEM: FYZIKÁLNÍ VLASTNOSTI NAŠEHO NEJHLUBŠÍHO PROPOJENÍ

16.02.2017   Redakce
Redakce

Pokud přijmeme, že vše je obsaženo v poli, tak už se neptáme na otázku, jestli jsme všichni propojení. Otázka nyní zní: Jak hluboce jsme propojení? Dva experimenty, které provedli význační vědci, odhalují, že uspořádání fotonů a DNA lze přímo ovlivnit lidskými emocemi. Tyto nálezy zdánlivě popírají konvenční fyzikální zákony, ale dávají nám prostředky k pochopení mechanismů za modlitbami, vzdáleným léčením a zázraky. Když dokážeme přijmout tyto pravdy, můžeme začít odemykat plný potenciál, který je nám dostupný.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 489x (dnes: 1x) diskuze: 0 příspěvků


počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Únor
2017
Po Út St Čt So Ne
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics