Beran   30.3.2017   Arnošt
AKTUALIZACE INFORMACÍ: TAJNÉ KOSMICKÉ PROGRAMY, "ALIANCE SFÉR" A DALŠÍ.... (1)

23.03.2017    Justin
 Justin

Před nějakou dobou vystoupil na festivalu "EXPO 2017" v Kalifornii David Wilcock společně s Corey Goodem. Ve skutečnosti jsme tam měli přes naší dceřinou společnost TV GAIA vícečetné zastoupení. V současné době dokončujeme titulky dokumentu z tohoto festivalu, který by měl mít stopáž 150 minut. Již nyní ale formou tohoto materiálu bychom chtěli představit souhrn toho nejdůležitějšího, co zaznělo v kombinaci s přehledným shrnutím stávajících fakt ohledně Tajných kosmických programů", "Aliance Sfér", Měsíci, Agharty a dalších témat. Informace připravil aktivista, který vystupuje pod přezdívkou "Justin".

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (14 hodnocení) zobrazeno: 767x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


"CHYBĚJÍCÍ SOUVISLOSTI" S GREGGEM BRADENEM: PROBUZENÍ SPOJENÍ MOZKU A SRDCE

23.03.2017   Redakce
Redakce

Jak nyní chápeme, že lidstvo bylo obdařeno mimořádnými schopnostmi, můžeme začít zkoumat, jak tyto potenciály v našich životech probudit. Gregg Braden sdílí dva způsoby, jak můžete začít probouzet propojení mozku a srdce. Jedna technika vám umožní se napojit na své srdce k získání jasných odpovědí na důležité otázky. Další technika posouvá konverzaci mezi mozkem a srdcem do koherentní frekvence. Když je srdce a mozek v harmonii s touto frekvencí, otevíráte dveře k mystičtějším schopnostem, včetně sebe-léčení.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 678x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvkůARKAIM (1)

23.03.2017   Michajl Zjablov
Michajl Zjablov

Když jsme se skupinou filmařů poprvé jeli do Arkaimu, neměli jsme tušení, že nás osud přivede k jedné z největších záhad Země. Tato cesta nás přinutila znovu pochopit a přezkoumat starobylou historii Ruska i minulost mnohých národů a podivit se neobyčejností tohoto místa. To, co jsme tu uviděli a dozvěděli se, doslova obrátilo náš pohled na svět.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.8 (4 hodnocení) zobrazeno: 378x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


ZPRÁVA Z MINULOSTI: DENDERSKÝ ZVĚROKRUH - PAMÁTNÍK STAROVĚKÉHO EGYPTA (3)

22.03.2017   S.N. Pavlova
S.N. Pavlova

Na zvěrokruhu je možné poměrně přesně určit polohu α Malé Medvědice (hlava psa s dlouhým ocasem – Wepwawet), Vegy – α Lyry (hlava mužské postavy mezi Kozorohem a Střelcem) a τ Herkula (vrchol sedící postavy nad Štírem a Střelcem). K určení je těchto hvězd dostatečné množství. Musíme ignorovat chyby, spojené se správným pohybem hvězd. Zřejmě se vejde do měřítka zobrazení památníku. Na denderském zvěrokruhu trajektorie Osy Světa představuje kruh, jehož střed – Ο′ - leží na průsečníku velké a malé osy elipsy, a společný střed všech osí – bod О – leží na tomto kruhu.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 170x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


NOVÝ ČLOVEK – Cestovatelia medzi dimenziami (3)

22.03.2017   Julia Sellers
Julia Sellers

To znamená, že k tomu, aby sa fotóny, ktoré sú pravdepodobne EM vlny (existujú rôzne teórie), pohybovali určitým spôsobom, musia nadobudnúť určitý (rotačný) spin, musia sa točiť určitým spôsobom. Podľa ich rotačného spinu sa potom menia na hustejšiu hmotu, alebo naopak. Hovoríme, že zo svetla, čiže svetelných fotónov sa nakoniec stane hmota. Na druhej strane, podľa zmeny rotačného spinu fotónov sa z nich môžu stať ešte menšie častice akými sú samotné fotóny, a premenia sa na sub elementárne častice. Takže keď je Michael mimo fyzického tela, je schopný cítiť potenciálnu hmotnosť rôznych farieb EM spektra, tak ako by táto hmotnosť bola skutočná, tak ako by ju mohol vážiť v ruke. Ďalej je možné prostredníctvom Vášho vedomia na farby pôsobiť a dokonca prostredníctvom pôsobenia vedomia zmeniť jednu farbu na inú.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9.7 (3 hodnocení) zobrazeno: 790x (dnes: 3x) diskuze: 0 příspěvků"LOVEC PRAVDY" S LINDOU MOULTON HOWE: NEZNÁMÁ PRAVDA O UFO V ROSWELLU

22.03.2017   Redakce
Redakce

Zvláštní události v Roswellu v červnu 1947 možná uvedly do pohybu události, které ovlivnily budoucnost lidstva takovými způsoby, o kterých většina lidí neví. Zprávy o zřícených mimozemských plavidel se rychle utajily, což pobídlo představivosti lidí chtít vědět, co se skutečně stalo.  Byli to ale zasvěcenci, kteří nakonec promluvili, kteří nám dali náhled do stinné stránky americké vlády a spolupracujících korporací. Linda Moulton Howeová v této epizodě odhaluje hlubší detaily o zřícených UFO ve 40. letech, technologiích, které z nich byly získané, a výsledných vládních politikách, které zavedly programy utajení a popírání.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 498x (dnes: 1x) diskuze: 0 příspěvků


počet článků na stránku


exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Březen
2017
Po Út St Čt So Ne
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics