Ryby   28.2.2017   Lumír


PSYCHOTRONNÍ ZBRANĚ (4)

23.02.2017   Igor Prokopenko
Igor Prokopenko

Při pravidelném pití takovéto vody se za několik málo měsíců v organismu naakumuluje dostatečné množství potřebné látky, která spolu s obludnými manipulacemi z médií vyvolává u obyvatel nespokojenost a agresívní chování. Ruští a krymští příbuzní Ukrajinců v posledních letech vyjadřují o své blízké vážné obavy, protože při komunikaci prakticky všichni Ukrajinci projevují neadekvátní chování, agresi, a dokonce vyslovují hrozby osobního charakteru z naprosto malicherných příčin. Jakékoli vysvětlování je zbytečné. Ukrajinci jsou jakoby zcela ponoření do jakéhosi nepochopitelného informačního pole s jasnými rusofobními příznaky.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (9 hodnocení) zobrazeno: 403x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


OBJEVIL NIKOLA TESLA TAJEMSTVÍ ANTIGRAVITACE?

23.02.2017    Anonym
 Anonym

Vypracoval jsem toto ve všech detailech a doufám, že to předám světu velmi brzy. Vysvětluje to příčiny této síly a pohyb nebeských těles pod jejím vlivem tak úspěšně, že to ukončí všechny jalové teorie a falešné koncepce, jako je zakřivený vesmír. Jedině existence spojených sil může vysvětlit pohyby těles, jak je pozorujeme, a tento předpoklad se obejde bez teorie zakřivení vesmíru. Veškerá literatura na toto téma je zbytečná a je odsouzena k zapomnění. Stejně tak všechny pokusy vysvětlit fungování vesmíru bez přijmutí existence éteru a nepostradatelné funkce, kterou má v tomto jevu.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 1462x (dnes: 1x) diskuze: 0 příspěvků


"CHYBĚJÍCÍ SOUVISLOSTI" S GREGGEM BRADENEM: KVANTOVÁ PROPOJENÍ

23.02.2017   Redakce
Redakce

V poli kvantové mechaniky vše zůstává jako potenciál, dokud to není pozorováno. Tento čin pozorování přináší potenciál do skutečnosti. To samé je pravdivé na úrovni života a komunity, jelikož kvantové propojení souvisí s modlitbami, vzdáleným léčením a zázraky. Tajemstvím není prohlašovat, jaký je stav věcí nyní, tím, že požádáte o to, co chcete. Místo toho je to o tom vstoupit do posvátných míst, časů a stavů mysli k plnému prožití věcí, které chcete, aby byly, jakoby už existovaly.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 492x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


SKUTEČNÝ PŘÍBEH HLEDÁNÍ SVATÉHO GRÁLU (1)

22.02.2017   Adrian Salbuchi
Adrian Salbuchi

Do dnešního dne inspirovala legenda o Grálu (Gral - v něměcky mluvících zemích) tajemství, intriky a hrdinské činy. Je to i mystický symbol pro ty, kteří hledají něco, co je podstatné a zásadní a co bylo ztraceno, někam uloženo nebo updalo v zapomnění. Je to ”ztracené slovo", jenž musí být vzpomenuto. "Správná otázka” jež musí být položena, aby se otevřely ty správné dveře. V knihách, operách a filmech byl Grál zobrazen jako fyzický objekt. Nicméně, je to mnohem více Spirituální hledání, duchovní šíp zaměřený na Nadpřirozeno.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 253x (dnes: 0x) diskuze: 0 příspěvků


"LOVEC PRAVDY" S LINDOU MOULTON HOWE: INFORMÁTOŘI ODHALUJÍ MIMOZEMSKOU PRAVDU

22.02.2017   Redakce
Redakce

Bez vědomí drtivé většiny populace, lidstvo má dlouhou a komplikovanou historii s mimozemskými bytostmi. Informátoři z armády a vlády vysvětlují, že Země se nachází uprostřed bitvy o udržení si vlastnictví naší planety, a my jsme jednoduše figurkami v galaktické šachové hře. Linda Moulton Howeová sděluje informace, které získala od několika informátorů, kteří jí odhalili, co ví o mimozemských rasách, dlouhodobých genetických projektech zahrnující lidi, co se stává s duší, jak se reinkarnuje, a mnohem více.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 963x (dnes: 1x) diskuze: 0 příspěvkůRADIOAKTIVNÍ SPAD NAD EVROPOU: BYL NAMĚŘEN I V ČR. PROČ ASI ÚŘADY I MÉDIA ZARYTĚ MLČÍ? STOPY PO JADERNÉ HAVÁRII? PROČ PŘILETĚL AMERICKÝ NUKLEÁRNÍ "ČMUCHAL"? VÍME ALESPOŇ, ŽE NIC NEVÍME...

22.02.2017   Tyler Durden
Tyler Durden

Výborně je to vidět z následujícího příkladu: úřady několika evropských států (včetně České republiky) nepovažovaly za nutné veřejnost vůbec informovat o tom, že ve vzduchu, který dýchají, se z neznámých příčin zvyšuje koncentrace jednoho radioaktivního izotopu. Ukazuje na jaderný “incident” zatím neznámého rozsahu a závažnosti. A když už se jedna země (velmi příznačné pro současné dění je, že šlo o “lepenovskými” náladami zmítanou Francii) přece jen rozhodla, že celou věc “odtajní”, ignorovala ji pro změnu všechna hlavní média.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (2 hodnocení) zobrazeno: 2233x (dnes: 0x) diskuze: 2 příspěvky


počet článků na stránku


exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Únor
2017
Po Út St Čt So Ne
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics