Ryby   26.2.2017   Dorota
"CHYBĚJÍCÍ SOUVISLOSTI" S GREGGEM BRADENEM: KVANTOVÁ PROPOJENÍ

23.02.2017   Redakce
Redakce

V poli kvantové mechaniky vše zůstává jako potenciál, dokud to není pozorováno. Tento čin pozorování přináší potenciál do skutečnosti. To samé je pravdivé na úrovni života a komunity, jelikož kvantové propojení souvisí s modlitbami, vzdáleným léčením a zázraky. Tajemstvím není prohlašovat, jaký je stav věcí nyní, tím, že požádáte o to, co chcete. Místo toho je to o tom vstoupit do posvátných míst, časů a stavů mysli k plnému prožití věcí, které chcete, aby byly, jakoby už existovaly.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 469x (dnes: 32x) diskuze: 0 příspěvků


OZNAMUJEME OBNOVENÍ VÝROBY A DISTRIBUCE "TITANOVÉ PYRAMIDY" PRO ROK 2017 - PŘIJÍMÁME OBJEDNÁVKY

23.02.2017   Redakce
Redakce

Vážení přátelé a příznivci internetového magazínu „Matrix-2001“. Oznamujeme, že jsme pro rok 2017 obnovili výrobu a distribuci titánové pyramidy. Toto naše rozhodnutí plyne především ze situace, kdy jsme opakovaně dostávali žádosti s tím, zda existuje nějaká možnost, nebo alternativa umožňující realizovat objednávku titánové pyramidy. Z tohoto důvodu, je velmi důležité, abyste si detailně přečetli tento článek, ve kterém máte k dispozici aktualizované náležitosti, které jsou samozřejmě důležité pro realizaci objednávky z vaší strany. Poté si v klidu prostudujte nosný a hlavní materiál k titánové pyramidě a jejímu užívání.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (2 hodnocení) zobrazeno: 2554x (dnes: 12x) K článku není založena diskuze


SKUTEČNÝ PŘÍBEH HLEDÁNÍ SVATÉHO GRÁLU (1)

22.02.2017   Adrian Salbuchi
Adrian Salbuchi

Do dnešního dne inspirovala legenda o Grálu (Gral - v něměcky mluvících zemích) tajemství, intriky a hrdinské činy. Je to i mystický symbol pro ty, kteří hledají něco, co je podstatné a zásadní a co bylo ztraceno, někam uloženo nebo updalo v zapomnění. Je to ”ztracené slovo", jenž musí být vzpomenuto. "Správná otázka” jež musí být položena, aby se otevřely ty správné dveře. V knihách, operách a filmech byl Grál zobrazen jako fyzický objekt. Nicméně, je to mnohem více Spirituální hledání, duchovní šíp zaměřený na Nadpřirozeno.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 249x (dnes: 2x) diskuze: 0 příspěvků


"LOVEC PRAVDY" S LINDOU MOULTON HOWE: INFORMÁTOŘI ODHALUJÍ MIMOZEMSKOU PRAVDU

22.02.2017   Redakce
Redakce

Bez vědomí drtivé většiny populace, lidstvo má dlouhou a komplikovanou historii s mimozemskými bytostmi. Informátoři z armády a vlády vysvětlují, že Země se nachází uprostřed bitvy o udržení si vlastnictví naší planety, a my jsme jednoduše figurkami v galaktické šachové hře. Linda Moulton Howeová sděluje informace, které získala od několika informátorů, kteří jí odhalili, co ví o mimozemských rasách, dlouhodobých genetických projektech zahrnující lidi, co se stává s duší, jak se reinkarnuje, a mnohem více.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 934x (dnes: 15x) diskuze: 0 příspěvků


RADIOAKTIVNÍ SPAD NAD EVROPOU: BYL NAMĚŘEN I V ČR. PROČ ASI ÚŘADY I MÉDIA ZARYTĚ MLČÍ? STOPY PO JADERNÉ HAVÁRII? PROČ PŘILETĚL AMERICKÝ NUKLEÁRNÍ "ČMUCHAL"? VÍME ALESPOŇ, ŽE NIC NEVÍME...

22.02.2017   Tyler Durden
Tyler Durden

Výborně je to vidět z následujícího příkladu: úřady několika evropských států (včetně České republiky) nepovažovaly za nutné veřejnost vůbec informovat o tom, že ve vzduchu, který dýchají, se z neznámých příčin zvyšuje koncentrace jednoho radioaktivního izotopu. Ukazuje na jaderný “incident” zatím neznámého rozsahu a závažnosti. A když už se jedna země (velmi příznačné pro současné dění je, že šlo o “lepenovskými” náladami zmítanou Francii) přece jen rozhodla, že celou věc “odtajní”, ignorovala ji pro změnu všechna hlavní média.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (2 hodnocení) zobrazeno: 2175x (dnes: 23x) diskuze: 2 příspěvkyAPOKALYPSA JMÉNEM TRUMP: HODNÝ, ZLÝ A OŠKLIVÝ (2)

21.02.2017   Adrian Salbuchi
Adrian Salbuchi

To je něco, čeho bychom se měli obávat všichni, protože když se ten chlapík, sedící v oválné pracovně, nebo generálové dole v Pentagonu jednoho dne rozhodnou, že Argentina má zbraně hromadného ničení, nebo poskytuje zázemí islámským teroristům, nebo pokud budeme náhle nazváni „rogue state“ (stát považovaný za stát porušující mezinárodní práva a představující hrozbu pro bezpečnost jiných národů) – samozřejmě bez ohledu na to, zda je toto obvinění pravdivé – všichni víme, že po několika týdnech vybičovaného mediálního šílenství budou naše města rozbombardována na padrť a miliony našich lidí budou vyhlazeny.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (3 hodnocení) zobrazeno: 372x (dnes: 2x) diskuze: 0 příspěvků


počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Únor
2017
Po Út St Čt So Ne
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics