Vodnář   23.1.2017   Zdeněk


"PIZZAGATE" A PRAVĚKÉ SOUVISLOSTI SE SILOVOU LINIÍ "BAAL" (3)

20.01.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Hybridizace těchto ostrovních kmenů s mimozemskými genotypy "Baalovy síly" v sobě všechny znaky klasického fenoménu tzv. "únosů". Tento fenomén je znám veřejnosti v současné době především z regionu Spojených států, stejně jako bizarní mrzačení domestifikovaných zvířat (většinou skotu, nebo prasat). Tato geografické orientace do prostředí severoamerického kontinentu není pochopitelně ani zdaleka náhodného charakteru.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (18 hodnocení) zobrazeno: 650x (dnes: 10x) diskuze: 0 příspěvků


CHILSKÉ NÁMOŘNICTVO PRÁVĚ ZVEŘEJNIO PRŮLOMOVÉ VIDEO S OBJEKTEM "UFO" (2)

19.01.2017   Leslie Kean
Leslie Kean

Ve skutečnosti, pokud by - hypoteticky - byla voda vyhozena, musela by vzhledem k teplé teplotě vzduchu okamžitě spadnout k zemi. Podle NASA, "Contrails" jsou člověkem vyvolané mraky, které se obvykle tvoří ve velmi vysokých výškách (obvykle nad 8 km - cca 26.000 ft), kde je vzduch extrémně chladný (méně než -40 ° C). Z tohoto důvodu se contrails netvoří, když letadlo vzlétá nebo přistává, ale když je ve výšce letu. Oblak vyhozený z objektu musel být nějaký druh plynu nebo energie a nebylo to něco hmatatelného/hmotného jako voda.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 6.5 (2 hodnocení) zobrazeno: 498x (dnes: 3x) diskuze: 1 příspěvek


"CHYBĚJÍCÍ SOUVISLOSTI" S GREGGEM BRADENEM: ZHROUCENÍ HISTORICKÝCH PARADIGMAT

19.01.2017   Redakce
Redakce

Vědci, historici a archeologové se aktivně snaží zodpovědět na velké otázky o lidském původu, našem vztahu s ostatními a světem kolem nás. Ale pokroky v technologii a vědeckých technikách odhalují paradigma zdrcující objevy, které nutí změnu v myšlení. Modely a historické teorie, které byly kdysi přijímané jako pravda, už nedokážou obstát vůči novým důkazům. Gregg Braden odhaluje šest věčných otázek týkajících se lidského původu, a zaměřuje se na objevy, které začínají popírat to, co kdysi bylo považované za pravdivé.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 821x (dnes: 7x) diskuze: 0 příspěvků


TŘI DNY DO INAUGURACE: PREZIDENT VE ŠPIONSKÝCH PAVUČINÁCH. JAK TO BYLO S RUSKEM? V TÉTO HŘE JDE O VŠE. DALŠÍ METODA, JAK SE ZBAVIT TRUMPA. BUDE DALŠÍ WATERGATE?

19.01.2017   Patrick J. Buchanan
Patrick J. Buchanan

Je zjevné, že Trump se snaží ve vztahu k Putinovi vybudovat politiku détente (politika uvolňování napětí - pozn. PP), podobnou té, kterou vedl prezident Nixon vůči Brežněvovi. Což by nemělo být nemožné. Zásadním rozdílem je samozřejmě to, že se nacházíme v jiné situaci, než v sedmdesátých letech a nemáme sovětské impérium roztažené od Havany po Hanoj, nemáme Varšavský pakt řídící střední Evropu, nemáme komunistickou ideologii, která Moskvu hnala do permanentní studené války se Západem. Rusko je nepochybně velmoc a jako taková má své velmocenské zájmy a ambice. Ale rozhodně se nesnaží obnovit své globální impérium nebo předělat celý svět podle své ideologie.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 8.5 (2 hodnocení) zobrazeno: 1089x (dnes: 3x) diskuze: 0 příspěvků


TAJEMSTVÍ ZDRAVÍ: SKRYTÁ TAJEMSTVÍ O ZÁŘENÍ

18.01.2017   Redakce
Redakce

I když se oba dva seriály týkají jednoho konkrétního tématu a tím je lidské zdraví, zpracovávají toto téma podstatně odlišným způsobem. Jedním z hlavních protagonistů, který vás bude mimochodem provázet celým seriálem, je velmi známý aktivista zdravého životního stylu - dr. Mike Adams. Určitě znáte jeho internetové stránky - www.naturalnews.com, kde publikuje velmi zajímavé příspěvky zaměřená do různých témat lidského zdraví. Všichni jsme slyšeli o záření, ale kolik z nás dokáže vysvětlit, co to je? Mike Adams a Dr. Ed Group vysvětlují různé typy záření ovlivňující náš dnešní svět, a mluví o příčinách, zdrojích a šokujících faktech za tímto nebezpečným typem energie.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 6 (2 hodnocení) zobrazeno: 866x (dnes: 7x) diskuze: 0 příspěvků


POSLEDNÍ VĚK ČLOVĚKA ZAPOČAL (2)

18.01.2017   Josef Čáp
Josef Čáp

Nastala podivná doba, ve které jsme přišli o dřívější zručnost, také o logické myšlení, které nás po věky věků ochraňovalo před sebezkázou. V tomto století, žijeme výhradně na úkor budoucnosti, neohlížíme se na minulost a nepřemýšlíme nad  tím, co svou nerozvahou způsobujeme, a to je velice zásadní rozdíl oproti minulým letům. Ve všech ohledech nás začíná ovládat digitalizace, neboť ta se postupně prosazuje v takových odvětvích, kde doposud dominoval pouze člověk. Přichází revoluce aut, která se budou řídit sama, přičemž odhaduji, že brzy přibudou i civilní bezpilotní letadla, popřípadě vlakové soupravy či autobusy ovládané nelidským vědomím. V horizontu několika desítek let se setkáme s tím, že z profesních kvalifikací zaniknou - taxikáři, piloti letadel a letušky, průvodčí, prodavači, atp.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 1870x (dnes: 13x) diskuze: 1 příspěvek


počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2017
Po Út St Čt So Ne
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics