Beran   30.3.2017   Arnošt
SKRZE ZÁVOJ PRAVDY: ANALÝZA VÝVOJE FINÁLNÍ FÁZE EXISTENCE "NWO" (1)

dnes   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Zisk této pozice mu umožnil vrátit se zpět do Frankfurtu a koupit podnik, který založil jeho otec v roce 1743. Symbol římské orlice na červené štítu, se stále nacházela zobrazen nad dveřmi. Zde bychom se měli pozastavit na okultní symbolikou "červeného štítu" (Meyerův otec přijal do svého znaku tento prvek z "Rudého Praporu", který byl symbolem revolučně smýšlejících Židů v tehdejší východní Evropě). Záhy si Mayer Amschel Bauer změnil své původní příjmení na všeobecně známé - "Rothschild". A právě v této chvíli vstupuje tzv. "Dům Rothschildů" do existence ve své celé parádě.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 53x (dnes: 53x) diskuze: 0 příspěvků


ANTARKTIDA V MÝTECH, PŘEDSTAVÁCH A SKUTEČNOSTI (3)

dnes   Joscelyn Godwin
Joscelyn Godwin

Tato pasáž napsaná v roce 1949, přivádí studium do ​​kontextu toho, co je dnes známo jako kontinentální drift. Dle vědecké rekonstrukce Gondwany, leží Antarktida mezi Afrikou, Indií a Jižní Austrálií. Ostatní kontinenty se od ní postupně vzdálili do jejich současných pozic obklopujících Severní ledový oceán. Díky postupnému vytlačování a absorpce pevniny, lze říci, že přinejmenším starobylé mapy Severního atlantiku a Severního ledového oceánu zobrazují ostrovy a pevninské regiony, které od té doby už zmizeli.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 25x (dnes: 25x) diskuze: 0 příspěvkůO NADŘAZENOSTI V KOSMICKÉM USPOŘÁDÁNÍ (4)

dnes   Josef Čáp
Josef Čáp

Pakliže se domníváte, že jde o nějaký výmysl senzacechtivého badatele, tak vás musím ubezpečit, že mimozemské stopy touto nejjasnější planetou nekončí. Jiný ufolog a badatel - Scott Waring, přišel s pozoruhodným tvrzením a názorem o tom, že na rozpáleném povrchu planety Merkur, se nachází dokonce město. Na povrchu Merkuru se údajně nalézá kamenná tvář podobající se obličeji, který byl odhalen v roce 1976 sondou Viking Orbiter na Marsu. Tím se od Merkuru dostáváme přímo k Marsu, na kterém nás čeká nejedno překvapení, co se alespoň mimozemského života týče. Na rudé planetě bylo totiž odhaleno hned několik artefaktů, které naznačují mimozemskou přítomnost na Marsu, kde byla ostatně objevena i zmiňovaná marsovská hlava, ale také mohyly připomínající tvar pozemských pyramid.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 7.5 (2 hodnocení) zobrazeno: 81x (dnes: 81x) diskuze: 0 příspěvků


"CHYBĚJÍCÍ SOUVISLOSTI" S GREGGEM BRADENEM: AKTIVACE SAMOLÉČENÍ

dnes   Redakce
Redakce

Nyní se můžeme dozvědět, jak to, co jsme se naučili o spojení srdce a mozku, uplatnit do života a odhalit tajemství samoléčení a prodloužené délky života. Učili jsme se, že život je omezenou kvantitou, což vede k očekávání bezprostřední nemoci a smrti. Ale své myšlení můžete změnit a vnímat život jako vždy obnovující se, a začít žít vitální a produktivní život. Gregg Braden vysvětluje, jak můžete dosáhnout harmonie mozku a srdce k odemčení mechanismů, které vám dávají zdravou a energickou dlouhověkost.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 49x (dnes: 49x) diskuze: 0 příspěvků


"BLUE AVIAN" A SVĚTLO ZA CLONOU (1) + FILMOVÝ DOKUMENT (150 MINUT)

včera   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Ono již v první polovině roku 2015 se ukázalo, že v rámci "Tajného kosmického programu" vzájemně spolupracuje celá řada amerických vojenských subjektů (např. "NRAOA", "DIA" apod.). Vznikl tak skrytý projekt jakési meziresortní spolupráce uvnitř armádního industriálního komplexu v přímém napojení na "Tajný kosmický program". Corey Good ve své výpovědi označuje tuto aktivitu zkratkou "MIC SSP - Military Industrial Complex Secret Space Program" (Tajný kosmický program vojensko-průmyslového komplexu). Takže když to celé shrneme, zjistíme, že výše uvedená aktivita je část kosmického programu nižší úrovně, ačkoliv jim (lidem v MIC) bylo tvrzeno, že jsou vrcholným programem. Jsou „nižší úrovně“, protože doslova operují v blízkosti Země a používají vesmírné stanice "NRO" (National Reconnaissance Office) na nízké orbitě Země.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 9.9 (7 hodnocení) zobrazeno: 720x (dnes: 39x) diskuze: 0 příspěvkůCO VE HVĚZDÁCH - DUBEN 2017

včera   Zuzana Křivohlávková
Zuzana Křivohlávková

Kromě toho budeme mít zpočátku problém s pragmatickým myšlením, po 20.4. s jakýmikoli změnami a novými aktivitami. Není dobré uzavírat jakékoli smlouvy týkající se nových záležitostí (nejen ty kupní). Naopak lze tuto dobu využít pro opravy věcí které nám skýtají příjemné dlouholeté pohodlí (výjimka smluv – lze objednat např přečalounění prima staré pohovky, křesla, zadat znovuzprovoznění či úpravu prostředí kolem...). Mimochodem – pokud se zabýváte jakýmkoli sepisováním textů, v této době to jednoduše moc nejde (tedy jde jak psovi pastva), zato ale to, co už jste aspoň nahrubo sepsali (písmenka byla vložená do počítače či na papír), jde jak po másle činnost typu korektura, editace...

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (2 hodnocení) zobrazeno: 507x (dnes: 18x) diskuze: 0 příspěvků


1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Březen
2017
Po Út St Čt So Ne
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics