Vodnář   23.1.2017   Zdeněk


TIBETSKÁ DOBRODRUŽSTVÍ TŘETÍ ŘÍŠE

dnes    Anonym
 Anonym

Novou expedici do Tibetu zorganizoval Schäfer v roce 1935. Protože výzkum financovala Filadelfská přírodovědná akademie, polovina účastníků byli Američané. Krátce po překročení tibetských hranic ale Schäfer vyprovokoval konflikt mezi německými a americkými členy výpravy aby se zbavil přebytečných svědků. Rozzlobení Američané se vydali na zpáteční cestu a Němci pod vedením Schäfera došli k pramenům Jang-c’-ťiang a Mekongu. Je celkem možné, že výprava pobývala i ve Lhase. Výsledky druhé expedice do hor Tibetu byly neméně působivé. Vědci objevili mnoho nových neznámých druhů živočichů a rostlin. Mezi nimi byl i trpasličí holub, antilopa orongo a spousta vzácných ptáků. Na základě materiálů z expedic, opublikoval Schäfer v roce 1937 monografii a obhájil disertační práci

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 352x (dnes: 352x) diskuze: 0 příspěvků


JSME MY LIDÉ NEVYLÉČITELNĚ DUŠEVNĚ NEMOCNÍ, NEBO SE JENOM PROBOUZÍME? (1)

dnes   Paul Levy
Paul Levy

Tito mimozemšťané by seznali, že aktuální způsob jakým na Zemi “děláme business” je neudržitelný. Místo vytváření hodnot a bohatství pro dobro nás všech, vede způsob jakým hospodaříme na planetě Zemi k destrukci skutečného bohatství a zdraví celého systému. Zničení lidí, komunit a životního prostředí není považováno za nic jiného než za vedlejší škody a to vše jen pro obohacení jisté menšiny. Jestliže nahlédneme na lidstvo jako na rodinu, zjistíme, že se v tomto rodinném systému páchá značné zneužívání síly a to z jednoduchého důvodu. Ti u moci mohou jednat s úplnou bezúhonností, a dokonce v případě “morální nepříčetnosti” jim můžou projít a prochází i vraždy.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 137x (dnes: 137x) diskuze: 0 příspěvků


"UČENÍ MOUDROSTI S DAVIDEM WILCOCKEM": ILUMINÁTSKÝ PLÁN ZÁCHRANY

dnes   Redakce
Redakce

Jak se míra odhalení zvyšuje, členové Cabal začínají mít větší starosti o svou bezpečnost. Aby ochránili svá aktiva, ilumináti mají plán. David Wilcock mluví o tajemstvích, která odhalila hackerský útok na Sony z roku 2015, aby ukázal, jak Cabal pracuje s CIA na postupném odhalování informací, díky kterým budou moct popřít svou zodpovědnost, pokud se nějaká jejich velká tajemství odhalí veřejnosti v blízké budoucnosti. Zdá se, že odhalování náznaků jejich tajné technologie je součástí jejich plánu záchrany.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 256x (dnes: 256x) diskuze: 0 příspěvků


HOVORY S DUŠÍ A JAMES VAN PRAAGH: ROLE MÉDIA

včera   Redakce
Redakce

Všichni mají vrozenou schopnost do určité míry komunikovat s duchovním světem. To znamená, že každý z nás se může naučit, jak být vlastním médiem, a úspěšně komunikovat s duchy. James Van Praagh vysvětluje, jak se můžeme napojit na náš potenciál role média, než začne navádět členy živého publika, jak se napojit na duchy. Mladá žena naváže kontakt se svou kamarádkou, aby se omluvila, že odešla tak brzy. Chce dát všem vědět, že je nyní na tom dobře a je šťastná. Pak přijde dědeček ke dvěma sestrám a zahájí kontakt s jejich matkou, která předává vzkaz o svém úmrtí.

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 266x (dnes: 58x) diskuze: 0 příspěvků


ODHALENÝ VESMÍR: "ZÁKON JEDNOTY A TAJNÉ KOSMICKÉ PROGRAMY - NEGATIVNÍ SÍLY"

20.01.2017   Redakce
Redakce

Podle informátorů z tajného kosmického programu bylo lidstvo neustále omezeno pod utlačovatelskou kontrolou Draconů. Více a více lidí se nyní probouzí a začínají si brát zpět suverenitu nad naším kolektivním vědomím a budoucností. Nicméně tohoto vyššího potenciálu bychom nemohli dosáhnout, kdyby nebyli přítomnosti nepřátelských sil. Corey Goode nabízí pohled informátora z SSP na pasáže ze Zákona Jednoty, které vysvětlují, proč jsou tyto negativní síly tady, a proč je jim umožněno mít vliv na lidstvo.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 9 (2 hodnocení) zobrazeno: 1658x (dnes: 37x) diskuze: 0 příspěvků


BEHAVIORÁLNÍ MOUDROST

20.01.2017   James
James

Mysl, spojená se sociální inteligencí, si přivlastnila lidské tělo. Mysl zabraňuje tělu přijímat vedení z vyššího jáství. Chování je fyzická záležitost (je zapotřebí těla). Nemůžeme šířit své vyšší jáství prostřednictvím našeho chování, pokud naše tělo řídí mysl nebo ego. To je součást sociálního programování: udržet pozornost na sociální inteligenci - odměnách typu přitažlivost, úspěch, vliv, moc, nezávislost nebo dokonce čiré přežití - a vědomí nekonečného jáství může být odstrčeno stranou jako nepodstatné. Zastínění vyššího jáství myslí a egem je dobře udržovaným tajemstvím dohodnuté reality. Je nám řečeno, že nekonečné bytí je mýtus, nedokazatelná, imaginativní abstrakce či pouhé zbožné přání v myslích a srdcích naivních. Nebo, pokud je povoleno jako abstrakce, tak je zahaleno do alegorického pozlátka jako cherubíni a andělé.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (4 hodnocení) zobrazeno: 787x (dnes: 27x) diskuze: 0 příspěvků


1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2017
Po Út St Čt So Ne
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics