Ryby   26.2.2017   Dorota
(24.3 - 26.3. 2017 VELETOV U KOLÍNA) - "INKARNAOLOGIE"/"RA - ZÁKON JEDNOTY": KOMBINOVANÉ STUDIUM

včera   Redakce
Redakce

Vážení přátelé, již na začátku nového roku 2017, se Vám otevírá jedinečná možnost kombinovaného studia dvou velmi renomovaných oborů "Inkarnonologie" a "RA - Zákona Jednoty" s rozšířeným výkladem včetně praktických cvičení, metod a postupů. Oba dva obory nebyly doposud v České a Slovenské republice prezentovány. Vyjimečnost obou dvou studijních oborů je deklarována již tím, jak často ve svém výkladu se například dr. David Wilcock na tyto zdroje (především na Zákon Jednoty) obrací a cituje je. U "Zákona Jednoty" budou mít nší studenti navíc k dispozici informace, které stojí výrazně nad rámcem oficiálně dostupných dat. Toto kombinované studium v sobě obsahuje dva velmi inkriminované a velmi důležité obory, které když jsou studovány pohromadě vstupují do nádherné synergie.

 

Kombinované studium "Inkarnologie"/RA - Zákona Jednoty" (s rozšířeným výkladem), je plánováno v základním studijním plánu na 3 roky systémem víkendových seminářů (pátek - neděle) 3x do roka (zima - jaro - podzim). Por zájemce poté bude k dispozici další nástavbová část. Studium je prezentováno takovým způsobem, aby jeho obsah (teoretickou a praktickou část) pochopil každý, se základním vědomostmi z oblasti esoterických a aleternativnéch disciplín. Další podrobnější informace jsou k dispozici po kliknutí na odkaz "více informací".

 zobrazit článek

oblíbenost článku dosud nehodnocen zobrazeno: 1785x (dnes: 98x) K článku není založena diskuze


REGENERACE PLEMEN A PŘÍPRAVA NA ROK 2017 - STUDENTSKÉ POZNÁMKY Z ESOTERICKÉ ŠKOLY "MODRÉ SVĚTLO" JAROSLAVA CHVÁTALA (21)

24.02.2017   Jaroslav Chvátal
Jaroslav Chvátal

Hovořili jsme o vejci. Vejcem života (slupkou tvořící energetickou ochranu embryonálního Vědomí, které se v něm vyvíjí) v rámci embryonálního projevu je z makrokosmického pohledu galaxie. Její diskovitý tvar je při periferním pohledu vejcem. Patnáct dimenzí tvoří 15 úrovní pro vývoj embryonálního Vědomí uvnitř galaxie. Jakmile Duch dosáhne 15D, vzniknou 3 evoluční podstupně a začne se pro naše fyzické vědomí trhat energetická galaktická membrána. Náš Duch bude strukturálně a objektivně expandovat do většího evolučního média - kupy galaxií LANIAKEA. V tomto novém evolučním médiu bude Duch z pohledu Laniakei začínat odnova, a to od 1D.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (9 hodnocení) zobrazeno: 348x (dnes: 24x) diskuze: 0 příspěvků


ZLATO SE SKÚŠA OHŇOM. LÁSKA PREKÁŽKAMI A ŠŤASTIE VEČNOSŤOU

24.02.2017   Emil Páleš
Emil Páleš

Aj to už vieme, kam. Ak sa pozrieme na hodnotové mapy zo svetového prieskumu hodnôt, vidíme, že celý svet sa hodnotovo posúva smerom tam, kde je Švédsko. Teda k sekulárnym, individualistickým hodnotám. Všetci smerujeme do Švédska – teda k smutnej osamelosti. Budeme sami piť, ako Švédi. Švédsko si pred štyridsiatimi rokmi vytýčilo program, podľa ktorého šťastiu jednotlivca nesmelo stáť v ceste naozaj nič, ani vzťahy. Bohatý štát finančne zabezpečil slobodné
matky, aby sa nemuseli naťahovať s mužmi; deti, aby mohli byť bez rodičov; dôchodcov, aby boli nezávislí od svojich detí.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (3 hodnocení) zobrazeno: 785x (dnes: 98x) diskuze: 0 příspěvků


ODHALENÝ VESMÍR: ANTARKTIDA PROCES PRO ODHALENÍ

24.02.2017   Redakce
Redakce

Něco zvláštního se chystá v Antarktidě. Poslední zprávy naznačují, že světoví vůdci a politici podnikají cesty do Antarktidy, bez podrobností o svých důvodech proč. Corey Goode ví, proč tam jezdí, a co se našlo pod dávným ledem jižního pólu. Našly se tam důkazy dávných civilizací a uklízí se tam oblast, aby udělala místo pro přikrášlené odhalení pro veřejnost. Než se tyto artefakty kompletně vyklidí, určitým vysoce postaveným osobnostem je umožněno navštívit tato zvláštní místa, než důkazy vztahující se k těmto dávným civilizacím navždy z Antarktidy zmizí.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (3 hodnocení) zobrazeno: 1497x (dnes: 127x) diskuze: 0 příspěvků


PSYCHOTRONNÍ ZBRANĚ (4)

23.02.2017   Igor Prokopenko
Igor Prokopenko

Při pravidelném pití takovéto vody se za několik málo měsíců v organismu naakumuluje dostatečné množství potřebné látky, která spolu s obludnými manipulacemi z médií vyvolává u obyvatel nespokojenost a agresívní chování. Ruští a krymští příbuzní Ukrajinců v posledních letech vyjadřují o své blízké vážné obavy, protože při komunikaci prakticky všichni Ukrajinci projevují neadekvátní chování, agresi, a dokonce vyslovují hrozby osobního charakteru z naprosto malicherných příčin. Jakékoli vysvětlování je zbytečné. Ukrajinci jsou jakoby zcela ponoření do jakéhosi nepochopitelného informačního pole s jasnými rusofobními příznaky.

 zobrazit článek

celý článek je přístupný po přihlášení předplatitele

oblíbenost článku 10 (9 hodnocení) zobrazeno: 390x (dnes: 17x) diskuze: 0 příspěvkůOBJEVIL NIKOLA TESLA TAJEMSTVÍ ANTIGRAVITACE?

23.02.2017    Anonym
 Anonym

Vypracoval jsem toto ve všech detailech a doufám, že to předám světu velmi brzy. Vysvětluje to příčiny této síly a pohyb nebeských těles pod jejím vlivem tak úspěšně, že to ukončí všechny jalové teorie a falešné koncepce, jako je zakřivený vesmír. Jedině existence spojených sil může vysvětlit pohyby těles, jak je pozorujeme, a tento předpoklad se obejde bez teorie zakřivení vesmíru. Veškerá literatura na toto téma je zbytečná a je odsouzena k zapomnění. Stejně tak všechny pokusy vysvětlit fungování vesmíru bez přijmutí existence éteru a nepostradatelné funkce, kterou má v tomto jevu.

 zobrazit článek

oblíbenost článku 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 1357x (dnes: 81x) diskuze: 0 příspěvků


1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Únor
2017
Po Út St Čt So Ne
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics