Beran   30.3.2017   Arnošt"UČENÍ MOUDROSTI S DAVIDEM WILCOCKEM": VĚDECKÝ DŮKAZ, ŽE PŘÍRODA MÁ SCHOPNOST TELEPATIE (2. část)

04.03.16   Redakce
Redakce

V kontextu toho všeho, bychom si měli připomenout, jak důležité pro naše aktuální poznání, je studium starověkým mýtů, které když jsou náležitým způsobem dekódovány a pochopeny, stávají se doslova nevyčerpatelnou studnici moudrosti. Jak jsme tedy zjistili, veškerá hmota je propojená. Tudíž veškerý život je stejně propojený. Práce Cleve Backstera poskytuje vědecký základ, který prokazuje tuto propojenost. David Wilcock mluví o podstatě stádového myšlení a nelokální komunikace mezi lidskými buňkami.


Zjistili jsme, že Vědomí je vše prostupující proces, který je nedílným způsobem spojen s projevem Života na jakékoliv úrovni a o jakékoliv kvalitě. Tyto dvě kvality k sobě nedílným způsobem patří. Jejich vzájemná provázanost, je však pro nás stále velkou záhadou.

Bude trvat ještě velmi dlouhou dobu, než odhalíme všechny nuance a tajemná zákoutí této vazby. Víme také, že vše je v našem Vesmíru vzájemně propojeno. A tento výraz, je potřeba vnímat doslovně. Jedním z důvodů proč tomu tak je, spočívá v tom, že vše je živé.

Minimálně na elementární úrovni projevu hmoty neexistuje žádná neživá věc i když se to našim smyslům tak může jevit (svou daň si v tomto případě bere i oficiálně přijímaný světonázor), který hluboce ovlivňuje nejen naše nazírání na realitu kolem nás, ale i naše smysly (i když se to na první pohled může jevit jako zhola nemožná věc).

V kontextu toho všeho, bychom si měli připomenout, jak důležité pro naše aktuální poznání, je studium starověkým mýtů, které když jsou náležitým způsobem dekódovány a pochopeny, stávají se doslova nevyčerpatelnou studnici moudrosti.

Jak jsme tedy zjistili, veškerá hmota je propojená. Tudíž veškerý život je stejně propojený. Práce Cleve Backstera poskytuje vědecký základ, který prokazuje tuto propojenost. David Wilcock mluví o podstatě stádového myšlení a nelokální komunikace mezi lidskými buňkami.

V kontextu s informacemi, jež se nachází v našem úvodník tohoto pořadu, máme k dispozici čtvrtou epizodu IV. série, jež se jmenuje "Vědecký důkaz, že příroda má schopnosti telepatie (2.část)", a která je součástí seriálu "Učení moudrosti s Davidem Wilcockem". Hledejte v novinkách, v příslušném seriálu, anebo přímo na této adrese:  http://www.matrix-2001.cz/gaia/video/vedecky-dukaz-ze-priroda-ma-schopnosti-telepatie-2-cast-278/

 Další epizoda tohoto seriálu vyjde v úterý 7. 3. 2016 a ponese název: "Inteligentní komunikace v přírodě".


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 dosud nehodnocen zobrazeno: 1903x (dnes: 2x)
exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Březen
2017
Po Út St Čt So Ne
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics