Lev   28.7.2016   Viktor

"UČENÍ MOUDROSTI S DAVIDEM WILCOCKEM": LIDSKÁ TVÁŘ PRO MIMOZENMSKOU AGENDU

12.02.16   Redakce
Redakce

On je to tak trochu paradox. Lidé se zajímají o ledasco, ale mnohdy jim to nejpodstatnější uniká mezi prsty. S čím vším to všechno souvisí? Není to složité. Síla lidstva jednoznačně stoupá s objemem vědomostí a znalostí v návaznosti na míru pochopení toho co se děje a proč se děje. V tomto kontextu, se jedna část bitvy promítá právě sem do těchto míst. Jinými slovy řečeno, "globálně-mocenský systém", se všemi prostředky snaží blokovat nárůst vědomostí a znalostí u široké vrstvy veřejnosti a na straně druhé tu je projekt "Odhalení", který se snaží o pravý opak.


Pokud se chceme zabývat problematikou globálně-mocenské hierarchie na této planetě, pak chtě nechtě musíme uznat, že jedním velkým hendikepem je tristně slabá znalost této problematiky na úrovní široké vrstvy naší společnosti.

On je to tak trochu paradox. Lidé se zajímají o ledasco, ale mnohdy jim to nejpodstatnější uniká mezi prsty. S čím vším to všechno souvisí? Není to složité. Síla lidstva jednoznačně stoupá s objemem vědomostí a znalostí v návaznosti na míru pochopení toho co se děje a proč se děje.

V tomto kontextu, se jedna část bitvy promítá právě sem do těchto míst. Jinými slovy řečeno, "globálně-mocenský systém", se všemi prostředky snaží blokovat nárůst vědomostí a znalostí u široké vrstvy veřejnosti a na straně druhé tu je projekt "Odhalení", který se snaží o pravý opak.

Jedním z dalších dlouhodobých plánů  "globálně-mocenskému systému", je postaven na  vizi drastického snížení lidské populace (až na nějakých 500 milionů obyvatel). Zní to vskutku neuvěřitelně, ale toto číslo je stále ve hře.

Bohatí a mocní si zajistili místo v tajné vládě díky poskytnutí finanční a materiální podpory pro plán drasticky snížit lidskou populaci. Není divu, že celebrity jsou součástí těchto intrik udržovat v naší populaci strach. David Wilcock nabízí radu, jak překonat strach, který ilumináti potřebují, aby mohli pokračovat ve svém plánu snížit lidskou populaci.

Čeká tu na nás v pořadí další a to dvacátá čtvrtá epizoda III. série, jež se jmenuje "Lidská tvář pro mimozemskou agendu", a která je součástí seriálu "Učení moudrosti s Davidem Wilcockem". Hledejte v novinkách, v příslušném seriálu, anebo přímo na této adrese: http://www.matrix-2001.cz/gaia/video/lidska-tvar-pro-mimozemskou-agendu-249/

 Další epizoda tohoto seriálu vyjde v pátek 16. 2. 2016 a ponese název: "Karma a záhadná symbolika Illuminátů".


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 10 (2 hodnocení) zobrazeno: 1464x (dnes: 2x)
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Červenec
2016
Po Út St Čt So Ne
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics