Beran   28.3.2017   SoňaODHALENÝ VESMÍR: PROHLÍDKA KNIHOVNY VE VNITŘNÍ ZEMI

10.02.16   Redakce
Redakce

Do určité míry jsem měl možnost, alespoň v určité míře, objektivitu toho, co mi bylo sděleno, si ověřit. V kontextu toho jsem minimálně pět let dozadu své studenty na přednáškách, seminářích a konferencích informoval v podobném duchu a to i přesto, že jsem si vyslechl své a mnoho lidí se díky tomuto mému postoji na mne dívalo a stále dívá skrze prsty. Poslechněte si tedy velmi pozorně to, jaké informace průvodkyně podává na otázky, které jí Corey Good klade. Jak se prohlídka vnitřní Země chýlí ke konci, Corey Goode a Gonzáles se musí rozloučit, protože Corey dostal příležitost navštívit velkou knihovnu.


Hned na začátku se přiznám, že obsah  této epizody, je pro mne určitou satisfakcí. A také hned vysvětlím proč. Je tomu zpětně minimálně pět let, co jsem byl ze strany kříženců Anunnaki a pak i nezávisle z pozice dr. Maximilliena Lafayetta varován v tom smyslu, že 90% knih z pera Zechária Sitchina obsahuje velmi špatné, ba přímo falešné informace týkající se lidské historie včetně pravé povahy a role bytosti Anunnaki Nephilim a Anunnaki Elohim.

Do určité míry jsem měl možnost, alespoň v určité míře, objektivitu toho, co mi bylo sděleno, si ověřit. V kontextu toho jsem minimálně pět let dozadu své studenty na přednáškách, seminářích a konferencích informoval v podobném duchu a to i přesto, že jsem si vyslechl své a mnoho lidí se díky tomuto mému postoji na mne dívalo a stále dívá skrze prsty.

Poslechněte si tedy velmi pozorně, jaké informace průvodkyně podává na otázky, které jí Corey Good klade. Pojďme si nyní v hrubých rysech nastínit nástřel této epizody. Jak se prohlídka vnitřní Země chýlí ke konci, Corey Goode a Gonzáles se musí rozloučit, protože Corey dostal příležitost navštívit velkou knihovnu.

V mžiku se ocitnul v místnosti se stěnami z bílého mramoru a s regály obsahujícími obrovské množství tajuplných informací. To, co se Corey toho dne dozvěděl, bude kontroverzní pro mnohé skupiny usilující o zjištění pravdy o lidském původu a kontrole naší planety.

Takže nebudeme to protahovat, neboť jste určitě všichni našponovaní na šestou epizodou III. série s názvem „Prohlídka knihovny ve vnitřní Zemi“, která je součástí seriálu "Odhalený Vesmír". Hledejte v novinkách, v příslušném seriálu, anebo přímo na této adrese: http://www.matrix-2001.cz/gaia/video/prohlidka-knihovny-ve-vnitrni-zemi-271/

Další epizoda by měla vyjít 17. února 2016.


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 10 (4 hodnocení) zobrazeno: 2949x (dnes: 2x)
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Březen
2017
Po Út St Čt So Ne
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics