Beran   30.3.2017   Arnošt"UČENÍ MOUDROSTI S DAVIDEM WILCOCKEM": ČÍNSKÉ ŘÍJNOVÉ PŘEKVAPENÍ

28.01.16   Redakce
Redakce

Nicméně tato epizoda pojednává o jedné takové globálně výjimečné situaci. Velmi poučné jsou i důsledky, které z ní nakonec vyplynuly. Co kdyby světovým vládám byla nabídnuta tajemství technologie volné energie? A co kdyby tato tajemství byla nabídnuta společně s varováním, že když tuto technologii ihned nezavedou, tak na to silně doplatí? K tomuto bizarnímu scénáři došlo v říjnu 2010, když skupina čínských diplomatů podle všeho tyto zásilky s technologií volné energie doručila světovým vůdcům. David Wilcock popisuje, co se stalo, když se světové vlády rozhodly ignorovat nabídku, kterou neměly odmítnout.


Čas od času se v prostředí našeho světa objeví vskutku pozoruhodná situace globálního charakteru. Vzhledem k charakteru fungování naší společnosti se však málokdo z běžných občanů našeho světa o něčem takovém vůbec dozví a když ano, pak ryze z prostředí alternativních médií, která však nejsou mnohými brána vážně (což je samozřejmě velká škoda).

Samozřejmě že kvalita alternativních médií (tak, jako je tomu všude) je různorodá a je potřeba určitého času, intuice a citu, abych zaostřili do těch správných "vod". Každý, kdo si s tím dá alespoň trochu práce, by neměl nikdy litovat.

Nicméně tato epizoda pojednává o jedné takové globálně výjimečné situaci. Velmi poučné jsou i důsledky, které z ní nakonec vyplynuly. Co kdyby světovým vládám byla nabídnuta tajemství technologie volné energie? A co kdyby tato tajemství byla nabídnuta společně s varováním, že když tuto technologii ihned nezavedou, tak na to silně doplatí?

K tomuto bizarnímu scénáři došlo v říjnu 2010, když skupina čínských diplomatů podle všeho tyto zásilky s technologií volné energie doručila světovým vůdcům. David Wilcock popisuje, co se stalo, když se světové vlády rozhodly ignorovat nabídku, kterou neměly odmítnout.

Utíká to velmi rychle, neboť nás čeká již sedmnáctá epizoda III. série s názvem "Čínské říjnové překvapení", která je součástí seriálu "Učení moudrosti s Davidem Wilcockem". Hledejte v novinkách, v příslušném seriálu, anebo přímo na této adrese: http://www.matrix-2001.cz/gaia/video/cinske-rijnove-prekvapeni-242/

Další epizoda tohoto seriálu vyjde zítra v pátek dne 29. 1. 2016 a ponese název: "Konečná fáze odhalení".


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 1866x (dnes: 1x)
exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Březen
2017
Po Út St Čt So Ne
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics