"UČENÍ PLEJÁD - PLEJÁDSKÁ AGENDA" - POZVÁNKA NA LETNÍ TÝDENNÍ SPECIÁLNÍ KURZ - STUDENTSKÉ POZNÁMKY ZE ŠKOLY (4)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

11.07.2013 Esoterika

Fotony, pránická energie a životní síla

Uvnitř tuku se nachází glycerin, ten disponuje třemi rameny, přičemž na každé rameno je připojen jeden řetězec mastných kyselin. Přirozeně se vyskytující nenasycené tuky se nemohou přeměnit na energii v těle bez přítomnosti esenciálních mastných kyselin. Nenasycené mastné kyseliny jsou schopny tvořit poměrně lehce proteinové spojení. V tomto ohledu Plejáďané upozorňují na to, že lidský organismus potřebuje především přijímat vysoce nenasycené mastné kyseliny. Ty vznikají tím, že dojde ke spojení dvou dvojitých vazeb klasicky nenasycených kyselin. Příkladem je vysoce nenasycená kyselina linolová. Tato esence je unikátní tím, že generuje vysoce aktivní pole elektronů, díky kterému se vytváří silný elektrický náboj.

Díky přítomnosti tohoto náboje se daleko lepším způsobem mohou distribuovat různorodé výživné látky, a to především do oblasti mozku a nervového systému. Z tohoto důvodu platí všeobecně, že oleje vysoce nenasycených esenciálních mastných kyselin vytváří důležitý a aktivní most mezi elektrickými systémy lidského organismu a jeho fyzickou podstatou. Míra přítomnosti těchto kyselin v těle je jedním z důležitých faktorů kvalitního a efektivního datového a energetického spojení mezi klasickým fyzickým vědomím a duševními i duchovními jemnohmotnými nástroji lidské bytosti.

V nasycených kyselinách nejsou už žádné volné vazby C. Čím víc je dvojných vazeb, tím víc je nasycená. Čím víc volných vazeb, tím je pro nás lepší. Dvojné vazby nevytváří elektromagnetické pole.

Kvalitou stravy si ovlivňujeme kvalitu duchovního vědomí.

Globální kontrolní Systém záměrně blokuje příjem vysoce nenasycených kyselin.

Vše, v čem se nachází kyselina linolová, má tendenci rychle oxidovat. S oxidací (žluknutím, zhořknutím) ztrácí tato kyselina požadovaný elektrický náboj, navíc se takto zoxidovaná kyselina stává toxickou pro organismus. Takové potraviny by měly být spotřebované do 48 hodin nebo zpracované na olej, který nepodléhá oxidaci. Pokud zkonzumujeme zoxidované, vysoce nenasycené mastné kyseliny, dojde k situaci, kdy krev nebude mít dostatečnou schopnost vytahovat z buněk oxid uhličitý a dodávat do buněk kyslík. V takovém případě dojde k procesu autonomního buněčného dušení. Některé příznaky: závratě po jídle, chronická únava, symptom nafouknutého balónu.

Nedostatek nenasycených aminokyselin v organismu paralyzuje životně důležité funkce. V našich kupovaných potravinách se nachází až 85 % nenasycených mastných kyselin v oxidačním procesu. Plejáďané upozorňují, že tyto kyseliny se ničí tepelným zpracováním.

Potraviny s vysokým obsahem zmíněných tří kyselin: langusta, humr, vlašský ořech, lněná semena, slunečnicová semena, mandle, konopný olej, avokádo, obilné klíčky, ryby.

Lněné semínko a brutnákový olej jsou mimo jiné také významnými prostředky, které výrazně přiživují potenciál mezi kladným elektrickým nábojem buňkového jádra a záporným elektrickým nábojem buňkové membrány. V důsledku toho mohou být pozitivní látky nenasycených kyselin lépe absorbovány do jádra buňky, neboť kladný a záporný náboj vytváří vzájemně přitažlivý efekt. Je potřeba si uvědomit, že za jednu sekundu se v lidském organismu dělením vytvoří především 50 milionů nových buněk.

Ve chvíli, kdy se buňka dělí, výrazně rozšiřuje svoji plochu. V důsledku toho buňka potřebuje velmi mnoho energie, aby tento proces ustála, přičemž také potřebuje dostatek molekulárního materiálu. Toto všechno zabezpečují nenasycené mastné kyseliny. V případě, že nejsme schopni dostat do těla potřebné množství těchto kyselin, je potřeba pravidelně užívat lněná semínka a brutnákový olej. Kyselina linolová se také nachází v krému, který se nazývá linola a je možné ho koupit.

Naše těla jsou složena z H, O, C a N jako základních prvků. Tyto prvky tvoří základní chemickou kvintesenci.

Prvky odpovídají čtyřem živlům, životní síla odpovídá Akáše.

Vysoce nenasycené kyseliny vytváří zvláštní a mocnou vazbu s O a H. Tato vazba poskytuje kyselinám schopnost vnášet do buňkového prostředí lidského těla pránickou energii, která se rozděluje na planetární a sluneční pránu a dohromady tvoří životní sílu.

Čím snáz jde něco dovnitř, tím snáz jde i ven, tedy i odvod škodlivin jde snáz.

Je potřeba nejen dostatek nenasycených kyselin a záporných iontů, ale také dobré okysličení!!! To usnadňuje dostatečné nabíjení pránických energií.

Planetární prána se spojuje především s molekulami H a Sluneční prána molekulami O. Z toho je zřejmé, že příjem Planetární a Sluneční prány do těla je závislý na dostatečné schopnosti nádechu a výdechu.

U Planetární prány na elektrono-vodíkové vazbě a u Sluneční prány na protonovo-kyslíkové vazbě.

Plejáďané upozorňují, že člověk se může pohybovat sebevíce v pránicky dostatečném prostředí, ale pokud jeho tělo neobsahuje na buňkové úrovni dostatek elektronových vazeb, nejsme schopni pránickou energii dostat do těla. Všechny buňky lidského těla se skládají z protonů a elektronů. Když se protony a elektrony H přítomného v buňkách začnou míchat s jinými prvky s těžším protonovým jádrem jako například O, který také obsahuje protony a elektrony, začne vznikat zvláštní druh elektromagnetického vlnění uvnitř buňky.

Plejáďané tento jev nazývají "buněčné elektromagnetické čeření" BEČ. Toto buněčné čeření má schopnost velmi intenzivním způsobem přitahovat do buňkového jádra fotonické částice. Fotonické částice do buňkového prostředí pomocí BEČ mohou být přitahovány z těchto tří základních zdrojů - ze Slunce, z nenasycených mastných kyselin a z vysokovibračních energetických objektů jako například Titanová pyramida, sakrální stavby různého druhu, přírodní energetická centra nebo klasická meditující skupina.

Vysoce nenasycené esenciální kyseliny mají schopnost se spojovat s metabolickými buněčnými procesy a podílí se na aktivitě látky, která se nazývá adenosintrifosfát ATR, což je universální skladovací molekula. Když lidské tělo disponuje vysokým poměrem nasycených mastných kyselin, pak distribuce O do buňky je narušena, a to z toho důvodu, že se kolem buněčné membrány objeví obal, který brání elektrickému propojení mezi buňkovým jádrem s kladným nábojem a membránou se záporným nábojem. Stavební kámen obalu je volný radikál s plusovým nábojem, který vzniká během výrazného a dlouhodobého příjmu nasyceným kyselin v potravě. Tento stav postupně způsobuje těžké poškozování buněčné struktury, a navíc dochází k jevu, kdy se buňky začínají dusit z nedostatku O, což dále narušuje buněčnou reprodukci, přičemž reprodukované buňky mohou být ve větší či menší míře v poškozeném stavu.


Fotosyntéza

K zajímavé situaci dochází v rostlinné říši, máme na mysli fotosyntézu stromů. Fotosyntéza způsobuje permanentní zvyšování elektromagnetického náboje v prostředí silnějšího toku elektronů. Jinými slovy v místech se zvýšeným výskytem stromů jako jsou například lesy, parky, tam se všude nachází zvýšená emise elektronů, což zlepšuje vzlínavost vody a také dochází k zesilování magnetického pole v daném prostředí. Jinými slovy, když slunce svítí do korun stromů, dochází k vstřebávání fotonů a tím k pohybu elektrického náboje volných elektronů. V důsledku toho se zvyšuje účinnost magnetického pole, což umožňuje jednak vzlínavost vody kmenů stromů, ale dochází i k intenzivnímu působení na lidskou auru, což následně umožňuje vstřebávání fotonů do buněk lidského těla.

Z tohoto důvodu je samozřejmě žádoucí, aby se lidé pravidelně pohybovali v lesním prostředí a v porostech, neboť zde dochází k velmi pozitivnímu propojení magnetického pole s buňkovým prostředím lidského těla. Dochází k výraznému zlepšení "dýchání buněk", zkvalitňuje se Krebsův cyklus, aktivují se čistící harmonizační procesy a vylepšuje se obecná kondice buněk v lidském organismu. Plejáďané doporučují alespoň 4 hodiny týdně pobytu v lese. Dalším přínosem pobytu v lese v návaznosti na lidský organismus je vazba na krev, která cirkuluje v lidském těle, a která je analogií vody a mízy v kmenu stromu. Nestačí několik stromů, je potřeba souvislý porost (třeba sad). Vnější magnetické pole způsobuje rychlejší pohyb elektrického náboje uvnitř lidského těla, a také působí na elektronické pole červených krvinek. Díky tomuto vztahu dochází k výraznější a efektivnější distribuci sluneční energie do těla. To znamená, že s každým nádechem a s každým srdečním tepem dochází k výrazné elektrizaci buněk krevního řečiště i lymfy.


Buňkové dýchání - cytochromatický transportní systém



Barvy krystalické frekvence a krátké vlny jako vysoce destruktivní příčina buňkového rozpadu

Elektrická energie ve Vesmíru je jedním ze základních projevů života. Na počátku stojí 4 basické, základní aminokyseliny, které byly vytvořeny planetárním elektrickým prostředím zde na Zemi. Tyto 4 aminokyseliny se staly základem veškerého života na Zemi. Zároveň tyto aminokyseliny vytváří struktury nukleotidů (základních stavebních kamenů nukleových kyselin, tedy DNA), které v jednoduchém náhledu tvoří obrázek osmičky v návaznosti na strukturální T-čkové propojení formou glukofosfátových kotev. Zjednodušeně se nechá říct, že cukr a fosfát plus atom H na bázi aminokyselin tvoří až 12 miliard různých kombinací nukleotidů v těle člověka. Těchto 12 miliard základních stavebních kamenů je vzájemně propojeno do dvou vláken, které tvoří dvojitou závitnici DNA.

Zároveň tvoří základ všech buněk v těle. Pokud chceme vytvořit novou buňku, musí dojít zákonitě k reprodukci této DNA. Pokud chceme vytvořit novou kompletní strukturu DNA, budeme potřebovat dalších 12 miliard nukleotidů k realizaci. Vedle buněčných jader je ve hře dalších 8 druhů zvláštních energetických vortexů, které vytváří torzní rotující pohyb uvnitř buňky. Tyto typy vírů jsou spojené s aktivitou RNA a disponují záporným elektrickým nábojem, druhá čtveřice vírů je spojená se strukturou DNA a disponuje kladným nábojem. Navíc každý pár vortexů (jeden v RNA a jeden v DNA) se vzájemně přitahuje, takže vytváří zvláštní vnitrobuňkové spinální biopole. Tato čtyřpárová vibrační struktura plní roli ochrany proti rušení přirozeného elektromagnetického pole uvnitř buňky.

Mimo funkci ochrannou umožňuje tato energetická formace co nejefektivnější akumulaci energie do buňkového jádra. Jinými slovy to znamená, že vnitrobuňkové biopole funguje jako energetická pumpa, která čerpá energii z oblasti biochemických reakcí, také může akumulovat energii biochemického charakteru a navíc díky torznímu parametru může akumulovat energii vícedimenzionálního charakteru. I tyto typy exotické energie jsou součástí výživy buňkového jádra. Ne vždy jsou tyto víry ve všech případech všechny aktivní, mohou nastat situace, kdy některé z těchto vírů na určitou dobu přechází do tzv. pasivního stavu. Platí pravidlo, že tyto víry v pasivním i aktivním stavu, jsou vysoce citlivé na zvukové frekvence.

Systém osmi energetických vírů je mimo zvukovou frekvenci také velmi citlivý na frekvenci křišťálu v krystalické podobě. Vyzařování a frekvence těchto krystalů, má velmi pozitivní efekt na harmonizaci procesů uvnitř buňky prostřednictvím vibrační interakce na matrici DNA v jádru buňky. Tuto znalost užívání krystalů tímto směrem používaly starověké národy, především Atlanťané a Lemuřané.



Vážení přátelé a příznivci esoterických disciplín, pokud Vás zaujal tento materiál, můžete si prostudovat detailní obsahovou koncepci letošního letního týdenního speciálu "Učení Plejád" po kliknutí na tento odkaz. Těšíme se na osobní setkání s Vámi.

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.

Další díly