SKALÁRNÍ ENERGIE, ČÁSTICOVÉ ZBRANĚ A TECHNOLOGIE NOVÉHO TISÍCILETÍ (1)

Objev skalární vlny

Všechno to začal v osmnáctém století Skot jménem James Clerk Maxwell (1839 – 1879). Tento člověk byl skutečný matematický génius a jeho práce ve své podstatě vyústila do vývoje kvantové fyziky, která později přivedla jiného matematika – Alberta Einsteina k teoriím ohledně principu relativity. Maxwellovy rovnice souvisí s paradigmaty elektřiny a magnetismu, zároveň však prostřednictvím nich došlo k objevu dalších velmi exotických vln, které měly zcela jinou charakteristiku než běžné Hertzovy elektromagnetické vlny.

Tento nový typ vln je realizován ve vektoru devadesáti stupňů (v pravém úhlu) k průběhu klasických elektromagnetických vln a vlny jsou všesměrové, zatímco normální Hertzovy elektromagnetické vlny jsou měřitelné pouze v přímém směru. Tyto exotické vlny jsou také někdy nazývány gravitační vlny, protože patří do gravitačního pole, nebo také „skalární vlny“.

Faktem také je, že Maxwellovo elektromagnetické spektrum zasahuje do vyšších úrovní, než je naše 3D fyzikální realita. Zasahuje tedy do hyperprostoru. Maxwell kolikrát říkal, že vlny tečou v éteru hyperprostoru. Skalární vlny jsou tak jemné, že zabírají pouze jen stomiliontinu čtverečního centimetru na šířku, a proto jsou jemnější než „X záření“ a gama záření. Lze s nimi také manipulovat do různých typů režimů a frekvence.

Když Maxwell zemřel, v jeho díle pokračovali tři další odborníci, včetně Hertze, kteří položili základy pro novodobou fyziku, ale bohužel zároveň prohlásili, že žádné vlny, které by svou podstatou šly nad rámec toho, co lze přístrojově měřit, neexistují s tím, že jde o „mystické“ a bezcenné informace. Podle jiného vědce – Toma Beardena obsahuje soudobá fyzika, která vychází z Maxwellových rovnic, celkem 22 závažných chyb, které vyplývají z jakéhosi záměrného nepochopení Maxwellovy původní ideje, která je postavena na pomocných funkcích zvaných „quaterniony“.

Nikola Tesla (1856 – 1943), jugos

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.

Další díly