Lev   29.7.2010   Marta




Obří UFO v blízkosti Slunce? NASA tvrdí, že jde o závadu, fyzik říká, obří ET UFO používají hvězdnou bránu Slunce

13.02.10   Alfréd Lembremont Webre

Pro vysvětlení záhady obřích UFO na základě kvantové fyziky předkládá fyzik Nassim Haramein ve videonahrávce analýzu v které tvrdí, že UFO velikosti Země jsou ve skutečnosti obří mimozemské nebo interdimenzionální vesmírné lodě, které vstupují do naší sluneční soustavy a používají při tom Slunce jako singularitu černé díry nebo hvězdnou bránu. Pan Haramein tvrdí, že NASA Stereo data obřích slunečních UFO dokazují, že mimozemské civilizace nyní přicházejí do naší sluneční soustavy hvězdnou bránou na Slunci za použití obrovských vesmírných lodí (velikosti Země).


Článek není zobrazen v plném rozsahu. Pro jeho plné zobrazení musíte být přihlášen(a) a mít řádně uhrazené předplatné.


Nabídka publikací - Vesmírní poutníci

Statistiky TOP 5 jsou aktualizovány jednou za hodinu

statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. ©2001-2009 Copyright Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics

Webhosting domény zajišťuje CZECHIA.COM