Ryby 11.3.2010 Anděla
V současné době se naše sluneční soustava dostává do pozice tzv. „zarovnání s galaktickým rovníkem“, tím dojde k dovršení hned celé řady důležitých cyklů. Dnes je již evidentní, že v pásmu blízko galaktického rovníku vstupujeme do zóny velmi specifických energií, které se šíří v této části galaxie z galaktického centra. Tyto energie mocně působí na naší DNA. Na tyto energetické proudy reaguje i planeta a v podstatě celá naše sluneční soustava včetně Slunce. Jen za posledních 30 let vzrostla seismická aktivita Země o více jak 300 %.
Článek není zobrazen v plném rozsahu. Pro jeho plné zobrazení musíte být přihlášen(a) a mít řádně uhrazené předplatné.
Na stránkách častých dotazů najdete návody na objednávku a prodloužení předplatného.
Statistiky TOP 5 jsou aktualizovány jednou za hodinu
chvatal(@)matrix-2001.cz
technická podpora:
admin(@)matrix-2001.cz
bannery ke stažení:
www.matrix-2001.cz/bannery
"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)
Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. ©2001-2009 Copyright Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics