Tajná hra Američanů a Rusů

Anonym

Anonym

autor

23.09.2001 Různé

SPOR MEZI USA A JAPONSKEM

Další krizí byl vzrůstající spor mezi USA a Japonskem. Zdálo se, že Washington nemůže udělat nic správného ve vztazích s Japonskem. 10.4.1981 ráno byl zaznamenán první pokus se startem raketoplánu Columbia z Cape Canaveral. Skončilo to nezdarem zaviněným chybou na počítači, ale bylo to prezentováno v amerických médiích jako událost č.1. Den předtím došlo k tomu, že americká ponorka potopila malou nákladní loď, pravděpodobně po vzájemné srážce. Poté ponorka opustila místo nehody bez toho, aniž poskytla posádce japonské lodi jakoukoliv pomoc. A co bylo ještě horší, USA oznámily tuto událost Japonsku až nějakých 36 hodin po nehodě.


NAVY (
námořnictvo USA) MÁ JINÉ VYSVĚTLENÍ - JAKO OBVYKLE

Americké námořnictvo vydalo zprávu, která se velmi lišila od výpovědi 13 lidí z posádky japonské lodi, kteří nehodu přežili. Americká zpráva dokonce označila za místo nehody oblast vzdálenou 3,5 míle od skutečného místa katastrofy. Japonci chtěli vědět PROČ! Japonci tak začali vyžadovat odpověď na tuto a mnoho dalších záhadných otázek týkajících se zmíněné nehody. Toto "nešťastné" potopení japonské nákladní lodi byl jen počáteční výstřel v celém americko-japonském sporu. Následoval jeden šok za druhým. Americká plavidla např. vplula to japonských rybářských sítí, které byly potrhány. A náhle jsme byli informováni, že americké lodě s nukleárními zbraněmi na palubě používají regulérně japonské přístavy.

Ministr zahraničí USA Haig zrušil návštěvu Japonska. Dokonce nedávná návštěva ministerského předsedy Japonska Suzukiho ve Washingtonu vyústila v jeho obvinění, že připravoval s USA tajnou vojenskou alianci. Ironií toho všeho bylo, že tyto Suzukiho problémy byly zaviněny faktem, že naopak odmítal takovou alianci. Faktem je, že určitý pokus nátlaku na Japonsko byl podniknut. A navíc američtí bolševici chtěli Japonsko přezbrojit, aby se tak stalo policií západního Pacifiku. Suzukiho předchůdce Ohira byl ochoten jít s Američany i přes varování ze strany Ruska. Ale co se nestalo. Ohira náhle zemřel a byl nahrazen Suzukim. Suzuki naopak nechtěl Japonsko přezbrojit, a tak jej chtěli američtí bolševici dostat ven z úřadu. Japonsko zažilo několik šoků v průběhu těchto několika měsíců, ale všechny měly jednoho společného jmenovatele: všechny zavinily ztrátu tváře Japonska jako země a speciálně ministra Suzukiho, což je velice bolestné zvlášť pro Japonce. Američtí bolševici toho použili jako politické zbraně a doufali, že to způsobí pád Suzukiho vlády. Kdokoliv by Suzukiho následoval, musel by hlásat doma "mír" a musel by se připravovat na válku, pokud by šel s USA.


JINÁ MÍSTA

Na mnoha místech v Asii, rudé Číně a ve Vietnamu nedávno probíhaly velmi prudké boje v pohraničních oblastech. Takzvaná Reaganova administrativa se připravovala otevřeně vyhlásit, že prodá Číně nejmodernější zbraně. Myslíte si, že od té doby se něco změnilo? Zcela jasně je to ještě horší. Nemáte žádnou představu, jakou dekádou vlastně 80. léta byla.

Také v Evropě bolševičtí agenti rozpoutávali nepokoje. V Itálii byla svržena vláda poté, co bylo obviněno mnoho vedoucích představitelů společnosti s masové konspirace. V západním Německu byl kancléř Helmut Schmidt pod neustálou palbou těch, kteří chtěli porušit nastolenou rovnováhu mezi Západem a Východem. A ve Francii bolševici vyhráli volby. Do té doby měla Francie dobré vztahy jak z Ruskem, tak také se Západem. Ten vztah byl již dříve vybudován Charlesem de Gaulem. Ale nový francouzský prezident Mitterrand dělal vše pro to, aby se to změnilo. Mitterand by se pokusil vnést Francii do anti-Ruské kampaně, vedené americkými bolševiky. Všimněte si jeho současné účasti na každém zasedání, ať otevřeném, nebo uzavřeném a poskládejte si chybějící části hlavolamu.

Po celý čas se objevovaly kolem nás menší nebo větší krize, ale bohudík bez žádných větších následků. Tyto krize byly součástí válečného plánu bolševiků v Americe. Nastolením těchto krizí ve světě, vytvořili podmínky pro nukleární válku č.1. Celý svět byl naplněn nepokojem, jako tomu bylo v případě Balkánu těsně před vypuknutím 1. světové války. Zmenšil se tento zmatek? 1. světová válka byla zahájena zdánlivě po neštěstí, když Ferdinand 1. byl zavražděn teroristy.

Když raketoplán Columbia odstartoval na svůj nevydařený let 12,4,1981, doprovázela ho letka speciálních letadel. USA velmi závisely na těchto sofistikovaných nově vyvinutých letadlech. Jednalo se o létající radarové a komunikační stanice známé jako "Froop Snoots" pro jejich velký zaoblený čumák. Tento speciální letoun byl modifikovaný vojenský Boeing 707, navržený jako "EC-135N". Tyto letouny měly také za úkol sledovat ruské satelity. Existovalo jen několik těchto EC-135N, takže byly velmi důležité. Když raketoplán v dubnu odstartoval, existovalo jich dohromady jen osm. Program letů raketoplánů do kosmu byl nezbytný klíč pro válečné plány bolševiků a EC-135N byl také nepostradatelný. Dne 6.5.1981 odstartoval jeden z EC-135N pod přezdívkou "Boss Hog" ze základny Wright-Patterson v Ohio. Jednalo se o tréninkový let, letadlo letělo východním směrem a při tomto letu došlo k nečekané události. Při přeletu nad západním Marylandem na něj čekal osamocený Cosmosphere. V 10:51 dopoledne východního času pilot sděloval kontrolní věži "letová hladina 29". Letadlo se nacházelo ve výšce 29000 stop. O několik chvil později Cosmosphere vypálil salvu částicových paprsků na letoun letící míle pod ním. Paprsek vypálil v letadle dvě díry. Explosivní dekomprese rozmetala kabinu a další exploze změnila kabinu v ohnivou kouli. V tom samém čase byly zničeny také kontrolní kabely a letadlo se obrátilo čumákem směrem dolů. Namísto klouzavého klesání s dopadem o mnoho mil dál od místa nehody, však letadlo spadlo jako kámen z oblohy přímo dolů. Obsluha radarů ztratila náhle letadlo ze svých obrazovek, ale vše bylo dokumentováno. Přihodilo se to tak rychle, že než mohl kdokoliv něco zaregistrovat, bylo po všem. Očití svědkové na zemi zaslechli jen sérií detonací a po chvíli se objevila obrovská ohnivá koule padající z nebe k zemi. Ještě asi deset minut poté bylo možné zaregistrovat malé částečky a zbytky letadla dopadající v oblasti několika mil. V případě letecké katastrofy, jako byla tato se provádí detailní průzkum a vyšetřování trvají několik měsíců, ale v tomto případě tomu tak nebylo. V pátek 29.5., jen tři týdny po nehodě letectvo tiše oznámilo, že výzkum byl ukončen s tím, že nehoda byla způsobena určitou chybou pilota. Letectvo USA vědělo, kdo způsobil tuto nehodu, ale vyhlásilo, že oficiální zpráva a výsledky vyšetřování nebudou oznámeny veřejnosti.

Částicové paprsky jsou tak přesné, že mohou být vystřeleny přímo do turbíny tryskového letadla za letu. Tentokrát si Rusové vzali za cíl vysoce sofistikované nadzvukové letadlo pod označením EA-6B Powler (na nosiči USS Nimitz). Toho dne, v úterý 26.5.1981 Nimitz trénoval noční přistání poblíž východního pobřeží, což je vždy nebezpečné, ale EA-6B měl speciální výhodu. Je vybaven automatickým naváděcím a přistávacím systémem, umožňující bezpečná přistání za podmínek nulové viditelnosti. Kromě toho tyto typy letadel patří mezi nejbezpečnější. Ale té noci 26.5. se jeden ruský nový Cosmosphere pohyboval vysoko nad Nimitzem. Byl to jeden z těch, které jsou vybaveny neutronovým dělem. Těsně před přistávacím manévrem Cosmosphre vypálil neviditelný neutronový paprsek, který na místě usmrtil posádku a dočasně vyřadil z provozu elektronické systémy letadla. Jak se letadlo stalo neovladatelným, odbočilo vpravo a narazilo do hangáru, který byl v tu dobu plný letadel. Výsledek: 14 mrtvých, 48 zraněných a 20 zničených letadel. Byla to největší letecká katastrofa USA od počátku 50. let.


USA SE POSMÍVAJÍ RUSKU

V této době existovalo mnoho "hokus-pokusů" v oblasti národní bezpečnosti. Co to znamená? Může existovat nějaká forma národní bezpečnosti bez možnosti přežití? Úsměvné je, že naši (USA) vůdci nám pořád tvrdili, že nebezpečím pro naši bezpečnost představuje Rusko. Potom,. když jsme se nedívali, vše najednou obrátili a z Ruska si tropili posměch. Zde je jeden příklad:

Po sestřelení EA-6B se Nimitz vrátil na základnu jen na velmi krátkou dobu a jen 2 dny poté, 30.5. byl znovu odvolán. Oficiální zpráva říkala, že odletěl do oblasti Karibiku na další cvičení. Nicméně Nimitz odletěl na sever, kde se připojil ke skupině podobných letadel v oblasti Barentzova moře, nedaleko od ruského území. Tato akce byla plánována na krátkou dobu, ale byla samozřejmě extrémně nebezpečná. Byl to bláznivý čin a hra s ohněm amerických bolševiků. Rusové naštěstí měli svůj den a necítili potřebu využít této příležitosti, ale bezpochyby ještě přijde doba, kdy pohár přeteče.


VELKÁ LEŽ TEHDY A NYNÍ

Lež o národní bezpečnosti byla velkou lží tehdy a je jí i nyní. Čím více můžeme utrtit za národní bezpečnost, tím menší bezpečnost můžeme dosáhnout. Ti, kteří tajně kontrolují americký osud (a tím také osud světa) namohou tuto pravdu unést a to je důvodem, proč pravda nám může začít podkopávat naši pozici. Momentálně se děje tolik věcí, že ani nejsem schopen je všechny zmínit (Irák, Střední Amerika, Izrael, atd.) V lednu 1982 obnovilo Rusko geofyzikální válku včetně změn počasí a umělých zemětřesení. Něco, co se v současné době děje více, než kdykoliv předtím. Části Kanady mají takové problémy se silným větrem, že musel být vyhlášen stav národního ohrožení. Přes 4 roky ruské zbraňové platformy pod názvem Cosmopsheres se pohybovaly nad územím USA. Poprvé o sobě daly vědět sérií vzduchových bomb po celém pobřeží. Jejich počet se zvyšoval a bez přestání hlídkovaly nad strategickými oblastmi USA. Naši američtí bolševici plánovali sestřelit tolik Cosmospheres, kolik jen bude možné. Do konce roku 1981 však pro USA bylo vůbec nemožné zjistit jejich přítomnost. Pro normální radar byly neviditelné. Ale koncem 1981 byly vyvinuta nová technika pod názvem "Computer-Enhanced Infrared". Jednalo se o velmi citlivé detekční zařízení, které bylo schopno zaznamenat tepelnou radiaci. Tento nový systém je znám pod zkratkou CEIR (vyslovuje se "sýr"). Veečer 12.1.1982 byl proveden kompletní test detekce jednoho Cosmosphere, který se pohyboval nad oblastí New Jersey. CEIR byl použit k zaměření pozemního vysoce výkonného laseru na Cosmosphere a poté byl laser vypálen. Z části Cosmosphere, kam dopadl paprsek, vyšlehly modro-zelené plameny. V ten moment posádka Cosmosphere zamířila stroj směrem k pobřeží. A to z toho důvodu, že ruské vojenské velení vydalo rozkaz, že žádný Cosmosphere se NIKDY nesmí dostat do cizích rukou. Hořící Cosmosphre bylo možné vidět padat nad Atlantic City a dopadl do vody jen několik mil od pobřeží. Celá tato událost byla sledována spoustou očitých svědků, a vyvolala lokální senzaci, ale mluvčí americké vlády vše označil jako přírodní úkaz. První sestřelení Cosmosphere vyvolalo v Kremlu velký šok. Bylo rozhodnuto velice rychle, že v případě opakovaného útoku se strany USA, Rusko vyšle Pentagonu jasný signál, aby se to již neopakovalo. Rusové věděli, že Cosmosphere byl sestřelen laserem, a tak ihned na druhý den (13. ledna) sestřelili Boeing 737 společnosti Air Florida s laserovými specialisty na palubě. Letadlo se zřítilo na Washington D.C: krátce po startu v průběhu sněhové bouře. Tato událost si vyžádala 74 mrtvých ze 79 lidí na palubě letadla a 4 další zemřeli v autech na mostě, kam se letadlo zřítilo. Možná si vzpomenete na sledování záchranných prací po této nehodě.

Není válka legrační?

HAVÁRIE, KTERÉ NÁSLEDOVALY

Následující řetězec havárií byl zdánlivě nevysvětlitelný. Všechny čtyři předváděcí letadla Air Force typu Thunderbird havarovala. V Kalifornii klesl Boeing 737 příliš nízko pod svou letovou hladinu bez zdánlivé příčiny a proletěl skrz dráty s vysokým napětím. A nakonec po tom všem se 9. února japonský DC-8 zřítil do Tokijského zálivu v průběhu přibližovacího manévru na přistání. Byl to perfektní den pro létání, jasná a slunečná obloha. DC-8 byl jen 1000 yardů od přistávací plochy a nebyly hlášeny žádné technické problémy. Náhle však se pilot zachoval, jako by byl něčím oslněn. Ztratil kontrolu nad letadlem, kterému přestaly fungovat 2 ze 4 tryskových motorů. Letadlo se obrátilo čumákem dolů a dopadlo do pobřežních vod zálivu. 24 osob zahynulo a více jak 150 bylo zraněno. Později v nemocnici pilot řekl, že byl oslepen. Druhý pilot řekl, že se cítil jakoby omámen, ale překonal to a zůstal při vědomí.

Náhle se objevily informace o UFO a články o návštěvnících z vesmíru.


NEUTRONOVÉ PAPRSKY

Neutronové paprsky narušují a ničí elektrická zařízení a také lidský nervový systém. Rusové vlastně říkali americkým bolševikům z Pentagonu: " Jestli sestřelíte další Cosmosphere, nebudete se mít kam schovat."

V únoru 1982 existovaly 3 hlavní silové frakce, které bojovaly o nadvládu. Jedna z frakcí byl Rockefelerův kartel - nadnárodní komplex velkých olejářských společností, velkých bank a velkého obchodu. Další frakcí byla Bolševicko-židovská osa mezi New York City po Jeruzalémem. Třetí frakcí byla ta nových vládců v Rusku, kde byli seskupeni většinou bolševici s dob minulého socialistického zřízení.


ROCKEFELLER-RUSKÝ KARTEL

Začala se připravovat spolupráce mezi Ruským a Rockefellerovým kartelem. Celá struktura však krátce po vlastní dohodě přestala fungovat. Tato dohoda neměla samozřejmě zlikvidovat jednoho z obou. Hlavním důvodem bylo oba spojit k boji proti jejich společnému příteli - americkým bolševikům, kteří infiltrovali klíčové politické pozice do Washingtonu.

Hlavní oblastí, kde mohl Rockefellův kartel pomoci Ruskému byla ekonomická oblast. Američtí bolševici dominovali zahraniční politice a ekonomicky potlačovali Rusko a jeho satelity. Rockefellerův kartel byl v pozici částečně otupit tuto politiku spoluprací s Ruskem v obchodě mezi východem a západem.

Ekonomická válka amerických bolševiků proti sovětskému bloku byla nejvíce zřetelná hned poté při polské krizi. Američtí bolševici byli nakonec úspěšní ve využití Solidarity přitlačit Polsko ke stannému právu. Stanné právo bylo použito jako omluva, aby Poláci trpěli ještě více pod rukama Američanů. Bylo nastoleno potravinové embargo proti Polsku. Dokonce potrava pro kuřata byla zadržena, aby to způsobilo katastrofu polským kuřecím farmám. Bylo uděláno všechno možné, aby to dovedlo Poláky tak daleko, že se vzbouřili. Tento kolaps v Polsku nastolil válečné nebezpečí Rusku a také mu odčerpával ekonomické prostředky. Noví vládci Ruska pracovali s centralizovanou ekonomikou, která zůstala jako dědictví po odstoupivších bolševicích. Nemohlo to být změněno přes noc, a tak Rusové nebyli připraveni na ekonomickou válku. Aby se zabránilo ekonomické katastrofě, Rusové tvrdě usilovali o nové způsoby posílit západní měnu. V dlouhodobém časovém horizontu chtělo Rusko nastolit stabilní a oboustranně výhodné ekonomické svazky se Západem.


SIBIŘSKÝ PLYNOVOD

Centrálním bodem ruské ekonomické reformy se stal Sibiřský plynovod do Západní Evropy. Jednalo se o projekt v hodnotě 25 miliard dolarů, který byl v historii největším mezi Sovětským Svazem a Západem. Měl být dokončen v roce 1984. Bolševici se pokusili zcela tento projekt zastavit, ale Rockefellerův olejářský a obchodní kartel pracoval na tom, aby projekt dále pokračoval. V polovině února vyšla s plynovodem na veřejnost americká obchodní komora - dlouhodobý orgán Rockefellerů pro styk s veřejností. Vyhlásila Reaganovo embargo zařízení plynovodu, jako svou strategii ekonomické války proti Rusku. "Společný ekonomický odbor" kongresu projekt plynovodu schválil a v Evropě se spojily americké nadnárodní olejářské společnosti, aby podpořily plynovod. Všechny až na jednu - Mobil Oil. Na rozdíl od ostatních členů velkého Rockefellerova olejářského kartelu, Mobil Oil v Západním Německu veřejně vystupoval proti plynovodu, což bylo samo o sobě zajímavé. Pro Rusko byl plynovod otázkou ekonomického přežití a Kreml neměl žádnou trpělivost s těmi, kteří něco jiného říkali a něco jiného dělali. Ruští vládci se rozhodli dát Mobilu silné důvodu znovu a velmi rychle přehodnotit svoji pozici.

Ve čtvrtek 11. února zahájila plavbu ruská nákladní loď "Mechanik Tarasov" z kanadského přístavu v Quebecu do Leningradu. Směřovala jihozápadně k řece Sv. Lawrence a potom do Atlantického oceánu. Po obeplutí jižního pobřeží Newfoundlandu Tarasov nasadil východo-severovýchodní kurz. Tento kurz byl vybrán, aby zavedl ruskou loď velmi blízko největší světové naftové těžební platformy. Hádejte proč? Tato těžební platforma "Ocean Ranger" nebyla provozována nikým jiným, než Mobil Oil-em. Tvrdilo se o ní, že je nepotopitelná, stejně jako o Titaniku.

Tarasov, jako mnoho jiných ruských obchodních lodí, měla určité válečné schopnosti a patřičné vybavení, což nebylo nikde deklarováno. Jak se loď přiblížila obrovské naftové věži, vypustila proti věži samonaváděcí torpédo s nízko výkonnou jadernou hlavicí. Před jednou hodinou ranní, v pondělí ráno 15. února, torpédo zasáhlo cíl - jeden z obřích podvodních pontonů. Podvodní nukleární exploze jsou o mnoho omezenější, než vzdušné exploze. A tento výbuch byl navíc velmi dobře zamaskován silou hurikánu a narážejícími vlnami. Po chvíli se Ocean Ranger začal potápět. Posádka začala vysílat rádiem signál o pomoc. O půl hodiny později oznámili, že spouštějí záchranné lodě. Ale Japonci postavený Ocean Ranger byl zkonstruován jako nepotopitelný. Jeden roh horní platformy se ponořil do vody a potom se přestal potápět. Naftová věž zůstala nepotopena, ale nakloněna ve velkém úhlu. Přestalo se se spouštěním záchranných člunů, neboť se věřilo, že nakonec nebudou potřeba. Potom však Cosmosphere, který se vznášel nad platformou zamířil na ten roh, který se ponořil do vody a vypálil na něj vysoce nabitý částicový paprsek. Ocean Ranger se okamžitě překlopil na bok a potopil se. Šel dolů tak rychle, že bylo příliš pozdě na to, aby bylo možno spustit záchranné čluny. Po potopení platformy Tarasov pokračoval v plavbě. Rusové předpokládali, že Tarasov bude dávno pryč, než si někdo všimne, co se stalo. Ale v tom se přepočítali.

Okolo 2. hodiny odpoledne ten samý den 15. února, se přiblížila k Tarasovovi americká útočná ponorka. Ponorka vystřelila na ruskou loď torpédo a zasáhla ji do boku. Voda začala vtékat do lodi obrovskou dírou pod čarou ponoru a Tarasov se začal potápět.

Stějně jako posádka Cosmosphere, který byl sestřelen nad New Jersey, také posádka Tarasova měla přísné rozkazy ochránit tajemství lodi, a tak ruský kapitán odmítl pomoc nedaleké dánské lodi a Tarasov se potopil i s jeho tajemstvím. Tak tedy Mobil Oil obdržel varování a ihned po dvou dnech Mobil Oil zastavil těžbu na dalších dvou těžebních platformách, které se nacházely poblíž a přemístil je na pevninu.

Doporučuji vám se dobře zamyslet nad všemi nehodami naftových těžebních věží, které se kdy staly.

Zdroj: "FIRE FOM THE SKI" Battle of Harvest Moon & True Story of Shuttles by "One Who Knows"

Přeložil:
Petr Zeman

Další díly