Ryby   28.2.2017   Lumír

Těchto třináct rodin vládne světu. Všechny hlavní světové události řídí extrémně elitářská organizace známá jako Koncil třinácti rodin. Čtěte a poznejte pravdu 07.12.2016
10:28

Někde na samé špici té pyramidy moci diriguje všechny hlavní světové události extrémně elitářská organizace známá jako Koncil 13 rodin. Jak naznačuje samotné jméno, tento Koncil sestává z 13 nejvlivnějších rodin na Zemi.

Zdroj: www.ragauian.cz/techto-trinact-rodin-vladne-svetu-... nemůžete vkládat příspěvky


Jana Pozlovská: Jak je to s viděním u dětí 05.12.2016
10:38

V poslední době se ozývá stále více rodičů, kteří chtějí poradit ohledně vad zraku u jejich dětí a nemají chuť rovnou nasazovat brýle. Může to, co s celkem zajímavým úspěchem funguje u dospělých, být metodou i pro děti? Jak to vlastně je s vývojem zraku u dětí?

Zdroj: www.priznakytransformace.cz/index.php/leceni-nemoc... nemůžete vkládat příspěvky


Tajná válka Británie v Antarktidě 2 05.12.2016
10:35

Rudolf Hess přistál ve Skotsku 10. května 1941 a požádal, aby mu bylo umožněno setkat se s vévodou z Hamiltonu. Jeho plány na mírové rozhovory byly rychle zamítnuty a tak začala jeho 46 let trvající věznění. Hessovo uvěznění je jednou z nejvíce diskutovaných záhad války. Někteří tvrdí, že byl uvězněn proto, že prozrazením tajemství, jehož byl nositelem, by způsobilo škodu britskou monarchii. Jiní tvrdí, že odmítnutí Británie jeho návrhu na mír vedlo k obrovským ztrátám územním, hmotným, finančním a emocionálním; protože však byl uvězněn, lid Británie se nikdy nedoslechl o jeho mírových návrzích nebo se nedozvěděl, jak prospěšné se mohly ukázat. Avšak, jak tvrdí Christof Friedrich9, někteří věří, že “Hessovi byl svěřen veledůležitá antarktická akta”; ale ať to papírový spis, nebo informace uchované v paměti, jedno je jisté: Hess, Führerův zástupce, věděl vše o záměrech nacistů v Antarktidě.

Zdroj: tajomstva.org/zakazane-dejiny/tajna-valka-britanie... nemůžete vkládat příspěvky


Výklad budoucnosti České republiky z palmových listů 2016-2020 03.12.2016
16:17

Ing. Gejza Valent, MBA a Ing. Irena Valentová zaznamenali jedinečné video, kde se propojili přes skype přímo s knihovnou palmových listů v Indii, kde jim bylo pro Českou republiku věštěno přímo on-line ze střediska, kde jsou uloženy svazky s palmovými listy, které obsahují osudy jednotlivých lidí. Působí zde školení vykladači nádí (tzv. ,,naadi readers"), kteří provádějí čtení z těchto listů.

Zdroj: www.priznakytransformace.cz/index.php/duchovni-fil... nemůžete vkládat příspěvky


Kosmická energie versus aura 30.11.2016
17:26

V době, kdy Aristoteles obeznámil svět fyziky s novým pojmem „éter“, byl tento fenomén již několik tisíciletí využíván. Éter je součástí energie, která v každé kultuře měla své pojmenování. Taoisté ji nazývali „čchi“, Babyloňané „ti“, Indové „Ódžas“, Japonci „rei ki“, Hebrejci „ruach“, Tibeťané „šugs rlung“, védské náboženství „prána“.

Zdroj: tajomstva.org/mysteria-magia-mystika/kosmicka-ener... nemůžete vkládat příspěvky


Staré duše a dokončení cyklu reinkarnace 30.11.2016
17:25

Duše prochází celkem pěti fázemi reinkarnace - od zrození až po stáří duše. Lidé nacházející se v páté čili poslední fázi reinkarnace jsou proto nazýváni staré duše. V této části vývoje duše jde o hledání rovnováhy a dovršení, a nutkání takříkajíc předat před koncem reinkarnace žezlo.

Zdroj: www.energiezivota.com/co-za-cim-je/876-stare-duse-... nemůžete vkládat příspěvky


Tajemství staročínské astrologie 28.11.2016
17:22

Západní astrologie má kořeny v Egyptě nebo Mezopotamii , vedle ní ale existovala také odlišná astrologie čínská. V poslední době zájem o ní rychle roste - jednak proto, že voní východní exotikou, což každé magii vždycky svědčí, jednak i proto, že hospodářský úspěch východoasijského regionu sebou nese zájem o tamní kulturu a historii. Nás tu čínské věštění podle hvězd zajímá proto, že patří k nejstarším dochovaným astrologickým systémům na světě. Některé její principy naznačují, že může jít o zkreslené dozvuky dávného vědění, které bylo překvapivě vyspělé.

Zdroj: www.novakoviny.eu/archiv/zahady/1494-astrologie-ci... nemůžete vkládat příspěvky


Agnihotra - jak čistit vzduch i půdu - starověký védský rituál ohně 28.11.2016
17:17

Rozhovor s Berndem Frankem z Homa Statku Heilingenberg, který přináší zajímavý způsob jak pěstovat bio zeleniny a mít velké výsledky. Touto metodou lze léčit i psychiku a problémy fyzického těla. Jedná se o rituál ohně, pradávný ale i překvapivě moderní, na rytmus východu či západu Slunce vyladěný proces čištění atmosféry a lidské psychiky a těla prostřednictvím ohně v měděné pyramidě. Traduje se, že již ve Védách je prorocky řečeno: "Až bude vzduch tak štiplavý, že se lidé a zvěř budou dusit, až bude voda tak kalná a nezdravá, že budou ryby hynout. vezmi měděnou pyramidu a spaluj v ní sušený kravský trus, máslo ghí a hrstku rýže za zpěvu mantry." Překladatel: Jan Běhůnek

Zdroj: www.priznakytransformace.cz/index.php/videa-tv-pri... nemůžete vkládat příspěvky


Národ v lénu bohů — český národ se stává předmětem zotročujícího přechodu na katolickou křesťanskou víru /VI/ 27.11.2016
17:27

Jestliže tak podrobně hovořím o Libuši, bylo by chybou nezmínit se také o skvělém pokladu, který přináší věnem rodu Přemyslovců. Traduje se, že tento poklad je dosud skryt v hloubi Vyšehradu a spolu s duhově zářícím zlatým trůnem v budoucím čase jednou vyjde na povrch. Věnná část pokladu byla přemyslovskými anovníky dále rozmnožována.

Zdroj: www.ragauian.cz/narod-v-lenu-bohu-cesky-narod-se-s... nemůžete vkládat příspěvky


Maďarsko, Velká Británie, USA, Bulharsko, Moldávie jsou už berz chazarské kontroly, a Rakousko, Itálie a Jižní Korea jsou na řadě jako další. 27.11.2016
17:25

Osvobození planety Země z područí kontroly chazarských gangsterů připomíná nyní nabalující se sněžnou kouli. Spojené království se osvobodilo s hlasováním Brexitu, zatímco Američané se osvobodili zvolením Donalda Trumpa jako prezidenta. Trumpovo zvolení bezprostředně následuje anti-chazarskou změnu režimu v Bulharsku a Moldávii.

 

Zdroj: benjamin-fulford-cz.webnode.cz/news/madarsko-velka... nemůžete vkládat příspěvky


1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... další další stránka poslední stránka

počet článků na stránku


exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Únor
2017
Po Út St Čt So Ne
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics